0 oy
276 göst.
önce Diğer kategorisinde (423 puan) tarafından
Kızlar misafir odam kapali kullanmanız bugün misafir gelecek diye camları felan açtım birde orada hali vardı onu kaldırmayın dedim aldım yatak odasına götürdüm yavru kertenkele vardı odaya gitti. Ne yapacam onu nasıl çıkaracam evim 4 kat ne cekirgesi ne kertenkele si bitti ev ev değil hayvanat bahçesi 

14 Cevaplar

0 oy
önce (35 puan) tarafından
Sıcaklardan oluyor maalesef 
önce (423 puan) tarafından
Diğer evimde hiç böyle birşey görmedim köyde bile görmedim burada
-Reklam-
0 oy
önce (2,352 puan) tarafından
Ayy bende çok korkuyorum ya balkonda gördüm eve girer diye camlara tel taktirdim :)
Tiksiniyorum ben kaşıntı oluyor hemen
önce (2,352 puan) tarafından
Maalesef bende de öyle
:(( ne yapacam ya
0 oy
önce (19 puan) tarafından
Geçmiş olsun bilemedim kiii Allah kolaylık versin 
Sağol canım
0 oy
önce (382 puan) tarafından
Siyah kertenkelemi yoksa beyaz gri sarı olan mi 

Açtığın pencerelere sineklik taktira bilirsin ben genellikle actigima sineklik taktım hiç acmdiklarima takmadim
Canım o odayı hiç kullanmadım misafir geldikçe açıyorum camlar kapalı kapısı kapalı nasıl girdi bilmiyorum. Girdi galiba hemen gitti yatağın altına
0 oy
önce (203 puan) tarafından
Süpürge makinası ile çekebilirsin canım. Sonra da makinanı boşaltırsın.Çünkü ölmez içinde 
Hemen kaçtı gitti canım zaten kayalayamadim
0 oy
önce (449 puan) tarafından
Bizimde giriyor sürekli bir yolunu bulup çıkıyor hemen dışarda yemek bırakma alışmasin zararsizlar korkma bizimde çatı katında var kiremitlerin arasında saklanıyor ordan çıkıp giriyor sineklik var ama üst kat o kadar sıcak ki mecbur hava girsin diye onları da aciyorum çıksın diye de kapatamıyorum. Gri küçük olan giriyor bizim eve
Buda gri küçüldü aynen canım. Yok asla dışarıda yemek bırakmam kirli bulaşık bile bırakmam. İnsQllah çıkar yatak odasında uyumuyoruz zaten yatsın orada
önce (449 puan) tarafından
Cami açık bırak canım çıkar o merak etme
0 oy
önce (2,340 puan) tarafından
Ayni bizimki,  2 hafta cikmadi hatta bu süre zarfinda tavandan gobegime bile düştü :)) öldürmek istemedik gunah diye, birde insan huylaniyor. Annem geldi bütün dualari okudu , o akşam sırt cantamin üstünde gördük hemen balkona cikardik, kurtulduk cok şükür, netten bakmıştım kafur diye birsey varmış kokusundan kaçıyormuş 
Ayy benim öyle olsa ne yaparım :))) onlgunu gördük daha görmedim nereye gitti kim bilir
0 oy
önce (44 puan) tarafından
Ay dün xd bize girdi hemen eşim öldürdü aslında çok günah öldürme dedim ama öldürmeseydi yakalanmyodu yavruydu
Aynen çok hizlilar yakalanmiyor
0 oy
önce (11,895 puan) tarafından
Ben hemen bisi kapatiyorum üzerine sonra içine giriyor atıyorum dışarı 
Öyle bir imkanım olmadı işte malesef bazanin altına kaçtı hemen baktım göremedim
0 oy
önce (1,235 puan) tarafından
Zararlı bir ****** değil aslında öyle diyorlar ama insan tedirgin olur haklısın 
Aynen tiksiniyorum ben de
0 oy
önce (2,147 puan) tarafından
Keske supurgeyle cektirseydin bende cok korkarim
Kız halinin ustundeydi halıyı indirdim onu gördüm sonra hemen kaçtı babanın altına imkansızdı yakalamam.
0 oy
önce (148 puan) tarafından
Köyü göçüren ya da süleymancık deriz sanırım ondan bahsediyorsunuz normal kertenkele degildir diye düşünüyorum.  benim evde sık oluyor duvarda yukarılara geziyor genelde. Zararsızdır çare de bulamadım öyle yaşıyoruz napayim
İnternet te karanfil kaynatıp onu odaya koyun kapıyı kapatın gider yazmışlar yapmadım ama karanfil kokusunu sevmezlermis ben daha görmedim gittimi bilmiyorum
0 oy
önce (198 puan) tarafından
Mutfağa yemek olan yere dikkat edin bari . Acaba fare kapanina gelmezmi
Yatak odasındaydi en son daha görmedim. Cam açık gitmiştir diye umuyorum. Mutfak da asla açıkta yemek bırakmam
0 oy
önce (480 puan) tarafından
Hiçbir zararı yok ama ben de çok korkuyorum. Sürüngenlere dayanamıyorum. 
Ben tiksiniyorum normalde hava sıcak diye oturma odasında uyuyoruz bugün misafir var diye odama geldim ama huylanarak uyudum ya gece yastığına gelirse diye insAllah gitmiştir
önce (480 puan) tarafından
Evde duracağını sanmıyorum :) o daha çok korkmuştur ama bende görünce eprtalığu ayağa kaldırırım ne yapalım biz kadınlar da böyleyiz.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 190 göst.
11 Haziran 2023 Diğer kategorisinde 35Nisa.! (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 272 göst.
31 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Mrvk04 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 790 göst.
20 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 519 göst.