0 oy
510 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşimi aradım eve gelme dedim tm dedi  sonra akşam oldu geldi bende bağırdım niye geldin dedim zorl eve girdi bana vurdu kızımın yanında ben bu adamla aynı evde yaşamak istemiyorum onu görünce şeytan görmüş gibi oluyorum boşanmak istiyorum ama beni  tehdit ediyor dışarı çıkmamada izin vermiyor kapıyı açıp gitsem beni yere atıp dövüyor daha önce gizlice polise gitmiştim oraya da gelmişti beni  orda yalancı göstermişti bana polis inanmamıştı kızım da babasını çok seviyor yanına gitti abur cubur yiyorlar hiç bi şey olmamış gibi o kdr diyorum sen beni  aldatın niye geldin öyle diyince dövüyor  üste çıkıyor ben bu adamı görmeye tahammul edemiyorum kızım nasıl oluyorda onu görünce yanına gidiyor  anlamıyorum 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kades e tıkla hemen 

Polis gelsin 
tarafından
Irem yazmış benim yerime onlar şiddet değil mi bacım
tarafından
Butun platform birlestik 1 haftadir  bernaya laf anlatmaya calisiyoruz .Ben pes ediyorum  artik canlar .
tarafından
Polise gittim polis bisey yapmadı aramızı yaptı artık nasıl güvenip gidicem hiç bi şey yapmıyorlar bu ilk değil daha önce de bu sorunlar olmuştu
tarafından
Vücudumda  iz yok  olmadan polis bi şey yapmaz araştırdım  evden çıkıp gitsem beni sokakta öldürür korkuyorum  kaç kadının başına bu olay geldi  polis bana inanmıyor iz olmadığı için
tarafından
Ben sizi anlıyorum ama gidecek yerim yok eve almadim zorla girdi ailem arkamda değıl polise gidiyorum aldatmaya bakmıyorlar geri gönderiyolar vücudumda iz olmadığı için kocam yalancı olduğu için karşı tarafı hemen kandırıyor
-Reklam-
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Allah sabır versin 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Eşin seni aldatmış  kızını değil sonuçta o babası sana iyi bı eş olmamış ama demekki kizina iyi baba olmuş  ailenin yanına gidemiyormusun. O yokken 
tarafından
Ailem otur oturduğun yere diyor  kabul etmiyor kızımla beni her erkek çapkınlık yapar  bi şey olmaz diyolar
(6,919 puan) tarafından
Böyle düşünen bir ailen olursa o seni çok aldatır  maalesef Rabbim yardımcı olsun inşallah
tarafından
Ztn  ailem arkamda olsaydı ben durumda olmazdım  ben bu adama nasıl bi şey yapsam diye düşünüyorum
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Bir kadına bırak vurmak öfkeyle elini kaldırmak bile günahken evladının yanında şiddet uygulamak nedir ya pislik 
tarafından
O kdr  dua ediyorum ölsün  diye yoksa başka türlü kurtulamicam hayatımı  karartı  bu adam
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Canım bian önce kurtulmaya bak Allah yardımcın olsun. Kızın babasının nasıl kötü bi insan oldugunu bilemez. Çok üzüldüm gerçekten rabbim yardımcın olsun 
tarafından
Sizin eşinizde size ihanet ediyor mu
(1,045 puan) tarafından
Yok kuzum şükür öyle imtihanım yok. Çok dua etmiştim evlenmeden önce eşim babam gibi olmasın diye Allaha şükür öyle birisi değil
tarafından
Bende babam gibi  değil  sandım  ama daha beter cıktı  tatlı diliyle her zmn  beni  kandırdı  erkeklerden nefret ediyorum
(1,045 puan) tarafından
Allah sabır versin sana kuzum benim. Huylu huyundan vazgrçmez derler inşallah seninki geçer geçmezsede çekme annem kaç yaşından sonra boşandı çekemedi daha fazla anca kendini hastalık sahibi yaptı
tarafından
Bu saatten sonra geçse de adam olsa ne fayda eder ki sonuçta ben kızlara yazdığı msjlari gördüm kalbim acıdı beni ***** yerine koydu  bende ***** gibi gözü  benden baskısını  görmüyor sanmıştım

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 386 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 397 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 73 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 988 göst.
20 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,212 soru

11,319,829 cevap

34,765 kullanıcı