0 oy
330 göst.
Aile kategorisinde (728 puan) tarafından
Kızlar başım cok ağrıyor iki gündür bende gittim kızımla yatağa uyumuşum bebekle. Eşim dışarı çıktı geldi. Bende dedim nereye gittim. Bana bir bağırdı görmüyor musun falan öyle bağırıyor ki. Bisey demedim uzamasın diye. Başım ağrıyordu uzandım kızımın yanına. Bizim banyo hergün temizle yine duvar kömür gibi şeyler oluyor.bu geldi bağırıyor niye temizlemiyorsun bende dün temizledim inanmıyor başladı anca yatıyorsun temizlik niye hergun yapmıyorsun saçma sapan bağırdı pişmanmış evlendigine. Başım ağrıyor iki gündür sordun mu niye uyuyorsun dedim ***** dedi. Çekti işe gitti. Bazen böyle davranıyor bazende cok iyi tanıyamıyorum. 

5 Cevaplar

0 oy
(322 puan) tarafından
Dengesiz Benimkide öyle 
(728 puan) tarafından
Vallahi öyle başım o kadar ağrıyor ki hipofiz bezinde kistler var büyük ihtimalle ondan. Bana diyor zaten sağlam bir yerin yok. Hiç cevap vermedim
(322 puan) tarafından
Sayende deseydın kendileri grip olsa yorgan döşek yatar. Sallama bencil ol
(728 puan) tarafından
Olur canım
-Reklam-
0 oy
(217 puan) tarafından
Canım bireey diyeyim tüm erkekler öyle dün benim eşimde binayı silmistik beraber çocuk uyutuyorum uyudu yarım saat uyumadim uzandim kalktım cocugu hastabeye götürdüm geldim hemen yemeği koydum dünyanın lafını etti yemek yokmuş falan filan ise gitmeyecem dedi bende gelince yaptım kalktı ise gitti bende gece o gelmeden mesaj attım yattım bazen oluyor erkelerde 
(728 puan) tarafından
Anladım canım sağol yorum için. Bazen iyi bazende böyle saçmalıyor benim eşim
(217 puan) tarafından
Herkez öyle cnm kafana takma
0 oy
(1,194 puan) tarafından
Benım esımde uykusunu alamayınca öyle davranıyo yada çok yorgun oldugunda
(728 puan) tarafından
Çoğu böyle galiba
0 oy
(379 puan) tarafından
Sen kölemisin hizmetçi mi bide hesap soruyor yaa kusura bakma ama ben alttan almazdım Allah yardımcın olsun bacım 
(728 puan) tarafından
Bir mesleğim olsa katlanmazdım bebeğim çok küçük.  Babam desen bir farkı yok küfür dayak hep vardı küçüklükten beri.
(379 puan) tarafından
Devir eski devir değil ki kardeşim şimdi istesen her yerde iş çok devlette el atar sana yeter ki sen kendine güven
0 oy
(541 puan) tarafından
Başka bi sıkıntısı var gelip senden çıkarıyor belliki
(541 puan) tarafından
Allah bildiği gibi yapsın onu ne diyim bacım
(728 puan) tarafından
Amin canım şimdi yazmış ne yapıyorsun başın nasıl diye ö.küz
(541 puan) tarafından
Ne ğüzel bi okadar da tuhaf
(728 puan) tarafından
İkizler burcu erkolar kapatılsın
(541 puan) tarafından
Anladım MMM;)

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 862 göst.
0 oy
1 cevap 151 göst.
21 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esila han (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 363 göst.
11 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Beyzaas1 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 654 göst.
5 Mart 2022 Aile kategorisinde Mrvk04 (253 puan) tarafından soruldu

393,731 soru

11,774,242 cevap

35,789 kullanıcı

...