0 oy
319 göst.
önce Aile kategorisinde (487 puan) tarafından
Kızlar miyomdan ameliyat oldum dün ondan önceki günde kayinvalidemle sorun yaşadık. Hiç bı şeye koşmaz pazartesi doktor kontrolü vardı bakmadı çocuğu ben 2 yıldır çalışıyorum bı gün bakmadı haliyle çocuk durmuyor neyse sn hastanede yatarken ben bakarım dedi bende kötü bı şey demedim sende durmaz alışık değil ki dedim o gün aradı oğlunu ağladı sızladı karın böyle dedi diye 

Dün ameliyattan çıktım acıdan kıvranıyorum gözlerim kapalı ama uyanigim oda beni uyuyor sanmış. Neyse eşim dedi götüreyim seni çocuğa bak dedi normalde eşim kalacaktı devlet hastanesi refakatçi odası tek kişilik doluymuş . Neyse o yüzden yengem kaldı . Götüreyim de çocuğa bak sen bende gelcem beraber kalalım evde dedi beni uyuyor sandı ben nadkozdan gözümü açamıyorum ama duyuyorum sesleri aa oğlum ben çocuk bakmayı bilmiyorum karın öyle  dedi diyor . Gelmem.ben bakmam burda kalırım dedi bende açtım gözümü burda yengem kalır git sen gerek yok oturup kalkamıyorum burda hasta olursun dedim zoruna gitti hem belden rahatsız hem sara hastası krize giriyor 

Sen çocuk 5 yaşına gelmiş bı gün vakit geçirme ben doğruyu diyince zoruna gidiyor . Çocuk yırtıyor ortalığı kalmıyor onda. Alışık değil çocukla vakit geçirmedi bı günden bı güne kalır mı ? 

Dua etsin ağrım vardı yirtardim ortalığı . Ben açıdan kıvranıyorum o oğlunu doldurma peşinde 

8 Cevaplar

+1 oy
önce (511 puan) tarafından
Canım ameliyatlı.halinle bile kayinvalidene cevap veriyorsun.ugrasma bosver ister bakar ister bakmaz zorunda değil ki.
önce (487 puan) tarafından
Bakmasın zaten. Ondan iyilik beklemiyorum benim sorunum yapmıyor ama üste çıkıp yapıyormuş gibi duygu sömürüsü yapıyor
önce (170 puan) tarafından
Çocuk bakmasi degilki durum eşini doldurması ve buna darilmasi kadında çocukla vakit geçirmediği için çocuk durmuyor onda diyor
Evet daha önceki gün de aradı ağlamış yalan yanlış doldurmuş
-Reklam-
0 oy
önce (203 puan) tarafından
Eşin ne dedi kayınvaliden öyle deyince ?
Saçma sapan konuşma anne. Büşra öyle demedi dedi. Durmuyor çocuk alışık mi sana dedi
önce (203 puan) tarafından
Tamam bence bu cevap yeterli canım. Takmaya değmez kafana. Kocan gereğini yapmış
Sinir etmekten başka işe yaramıyor
0 oy
önce (170 puan) tarafından
Aman boşver canım bende 10 cm kist ameliyatı olmuştum kaynanam çocuğum olmayacak diye beni aglatmisti hiç unutmuyorum 
İşleri güçleri sınır bozmak zaten
0 oy
önce (460 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım. Senin kaynanan çok merhametsiz rabbim sana sabır versin güzelim 
Hem de ne merhametsiz . Nankör bide . Eksik olsun gelmesin yanıma
Gelmesin böyleyse canım doğru
Malesef böyle
Kac gün hastanede kalacaksın canım ağrın var mı
Bugün de ikinci gecem ağrım biraz daha iyi kanamam var ondan nolur nolmaz diye çıkarmadılar
0 oy
önce (128 puan) tarafından
önce tarafından yeniden gösterildi
Amannn esekten sdusenin halini sadece esekten düşen anlar bende kürtaj oldum bebeğimi kaybettim ameliyattan çıktım yatıyorum yanıma gelip kürtaj olanın çocuğu tez olurmuş tekrar yapın demişti o yüzden boşvereceksin
Sana mı kalmış yorum yapmak. İşleri güçleri bencillik
önce (128 puan) tarafından
Öyle hepsini takma takarsan çok erken yaslanirsin
Oy oyy
0 oy
önce (480 puan) tarafından
Geçmiş olsun, basit bir olay o kadar büyütüp üzmeyin kendinizi. Zaten cevabını vermişsiniz. 
Hiç de basit değil sürekli oğlunu bana karşı doldurma derdinde
önce (480 puan) tarafından
Eşiniz cevabını veriyorsa takılacak bir şey de yoktur ki siz de cevabını veriyorsunuz
0 oy
önce (6,957 puan) tarafından

Geçmiş olsun inşallah iyi olursun<3

Keşke yakın olaydık benim oğlanla seninki oynardı senin de kaynana olayın olmazdı:'(   Benim hep kendi anam baktı bebeğime zor günlerde. 

Kaynanalar hepsi mi aynı sanki, 

Benimde hep annem koştu
0 oy
önce (905 puan) tarafından
Sen vermemissin ki kadin baksin kusura bakma da sende durmaz da demis fişteklemişsin bak bir anne her zaman cocugunun iyiligini dusunmeli ben de kaynanami sevmem ama olsem hickimse ondan iyi bakmaz eminim babaanneler asiri duskun oluyor torunlarina 
Vermedim çünkü bakmıyor..adam gibi sevmiyor bile çocuğu gidiyoruz ne oynuyor ne seviyor hiç de düşkün değil Mayıs ta yattı kızım enfeksiyondan 1 hafta ne geldi ne aradı doğru dürüst

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 449 göst.
+2 oy
20 cevap 767 göst.
16 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 685 göst.
15 Haziran 2022 Moda kategorisinde Eda3434 (332 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 353 göst.

389,212 soru