0 oy
416 göst.
Diğer kategorisinde (125 puan) tarafından
Yada siz arıyormusunuz kizlar, ben her gün arardım enaz iki defa ama alışkanlık haline geldi sanırım ben bugün hiç aramadim (NOT) ben bu postu yazarken eşim aradı benden ses çıkmayınca:)))))))

39 Cevaplar

0 oy
(674 puan) tarafından
Normal de günde bir kere ararım kendiside mutlaka arar hamilelikten mi bilmiyorum kıskanclık krizi tuttu bu aralar beni sabahın köründe aramaya başladım bir haftadır bagırsaklarım yer degiştirdi kesin böbreklerim baska yerde herhalde hormonlar tavan yaptı acısı eşimden cıkıyır :))))))) 
-Reklam-
0 oy
(694 puan) tarafından
Genelde mesajlaşırız. Böylesi daha iyi bence 
0 oy
(2,642 puan) tarafından

Yorum okumaya geldim:D

0 oy
(1,535 puan) tarafından
Arama yapmıyoruz ama mutlaka mesajalasiyoruz 
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Evet eşimde arar bende genellikle önce haritadan konuma bakarım servisteyse aramam dükkana geçince ararım 
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Ben genelde bisey olursa ararım diğer türlü mesaj atarım. O arar beni fırsat buldukca
0 oy
(14,703 puan) tarafından
Biz çok sık konuşuruz. En az 10 kere arar. İşi yoğun olsa bile arayıp sesimizi duyar mutlaka. Ha çok büyük aşk falan olduğundan değil ama alışkanlık oldu heralde.
0 oy
(510 puan) tarafından
Hic aramam oda aramaz  is cikis saatine dogru evdeki eksiklero yazarim alir gelir 
0 oy
(137 puan) tarafından
Benımkı Suriye de saat bası konusuyorz burda oluncada 3 4defa konuşurduk 
0 oy
(449 puan) tarafından
Her gün saat tam 4 te arar 

Ekmek aliyimmi diye:))))
0 oy
(912 puan) tarafından

Genelde onun veya benim önemli birşeyim olduğunda ararız. Şimdi iş yerinde telefon yasak çekmiyorda zaten çıkınca arıyor napıyon diye alınacak birşey var mı diye o kadar evde birbirimizi görüyoruz :D 

0 oy
(1,576 puan) tarafından
Kabahatli olduğunda daha çok arar
0 oy
(1,111 puan) tarafından
Ayrı şehirlerde olduğumuz zaman akşamları mutlaka konuşuruz onun içinde aynı evin içinde olduğumuz sürece gün içinde önemli bir şey olmadıkça aramam. Acil bir şey varsa ararım yoksa bir kez caldirir kapatırım müsait olunca dönüş yapar 
0 oy
(4,901 puan) tarafından

İki üç defa arar yazar o yazmasa kızım 1500 kere babama kalp atıcam diyor zaten wp onlara tahsis :D

0 oy
(2,449 puan) tarafından
Önceden arardım şimdi aramıyorum:)) arayınca kendini bir halt sandı şimdi neden aramıyorsun diye sitem ediyor aradığım zamanda suçlu olmuştum şimdi hiç aramam öldü mü kaldı mı merak bile etmem :D
0 oy
(1,838 puan) tarafından

Genelde 2 defa filan konuşurduk. Şimdi bebek oldu sürekli görüntülü arayıp bebegi izliyor. Bazen delirtiyor :D

0 oy
(1,230 puan) tarafından
Hiç aramam zorunluluk dışı o da 2 sefer arar
0 oy
(2,281 puan) tarafından
Evet arar 2 3 defa 
0 oy
(1,627 puan) tarafından
Bnm eşim şuan şehir dışında inşaat işçisi sabah erken uyanınca gnydn msji atar hergun işe çıkar öğle yemeğinden sonra 5 dk arar snr kapatır akşam işten çıkınca yemek duş falan alıp uzanır gece arar 1 saat konuşuruz kapatır bu kdr hergun böyle 

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 372 göst.
19 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (172 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 276 göst.
17 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 321 göst.
31 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Aysenur5561 (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 854 göst.