0 oy
376 göst.
Aile kategorisinde (172 puan) tarafından
Benim eşim bir işi olmadığı sürece aramaz ne yapıyorsun ne ediyorsun diye bir yere gitsem bile eve gectin mi gecmedin mi diye de sormaz sabah gider gece 12 1 anca eve gelmesine rağmen aramaya fırsatı da oluyordur ama aramaz sizinki arar mı 

32 Cevaplar

0 oy
(1,489 puan) tarafından

Aramaz. İlk evlendiğimiz zamanlar ailemin yanına gidince de aramıyordu şimdi her gittiğimde gün içinde 2-3 kez arıyor ama işteyken,gezerken filan asla :D

(172 puan) tarafından
Şimdi ne değiştirdi onu acaba arıyor
(1,489 puan) tarafından
Çocuk :D
-Reklam-
0 oy
(9,078 puan) tarafından
Gunduze giderken sabah uyaninca mesaj atarim oyle biraz yazisiriz oglene dogru bos vaktinde arar cocugu uyuturken bi kisa yazisiriz aksam uzeri ararsa arar aramazsa mesaj atariz bazen onu da yapmayiz geceye giderken 8 de is basi yapiyo hemen ariyo 2 dk konusup kapatiyoruz ondan sonra bi sorun olursa ararim olmazsa bu vakitler mesajlasiriz bi de yatarken yazarim tamam 
(172 puan) tarafından
Benimki umrunda değil ne yedik ne içtik öldük mü kaldık mı
(9,078 puan) tarafından
Canim yapi meselesi bu ya bende oyleydim esim kavga ede ede arayip sormata alistirdi beni sevmedigimden onemsemedigimden degil ki bisey olsa gaber eder illaki diyodum
0 oy
(15,393 puan) tarafından
Telefon kullanmıyor iş yerinde akşam çıkınca bir şey lazım mı diye mesaj atar 
(172 puan) tarafından
Oda iyi :)
0 oy
(212 puan) tarafından
Günde en az on kez konsururuz
(172 puan) tarafından
Maşallah canım
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Arar gün içindede sürekli wpdan msjlaşırız eve gelene kadar sürekli merak eder napıyosun kalktınmı kahvaltı yaptın mı falan 
(172 puan) tarafından
Ne güzel benimki kendi havasinda valla
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Günde bir kere arar kesin. Bazen mesajlaşırız da. Arayamadığı zaman anlarım ki yoğun bir gün geçiriyor. O günlerde de işten çıkınca hemen arar. Yoğundu arayamadım, der. 
(172 puan) tarafından
Benimki hiç aramaz
0 oy
(350 puan) tarafından
637378 kere arar sebepsızce arar 
(172 puan) tarafından
Benimki niye hiç aramaz
(350 puan) tarafından
Sor neden aramıyorsun diye
(172 puan) tarafından
Fırsatım olmuyor der müşteri geldi der ama oluyor fırsatı biliyorum
(350 puan) tarafından
Bence sen kendinı gün içinde sık sık hatırlat o aramasa bile sen ara dün temızlık yapıyorum diye eşimi arayamadım akşam üstü ararım açınca diyorkı bende hatun bugün hiç aramadı diyordum
Sen ara
0 oy
(8,144 puan) tarafından
Cezaevinde olmasına rağmen 9948488584 kere arar günde bazen saniyelik bile aradığı oluyor 

Bazen cidden deli oluyorum caktirmiyom:)
(172 puan) tarafından
Uzakta olunca daha kıymet anlıyorlar Sanki
(8,144 puan) tarafından
Evdeykende çok arıyordu telefon hiç kapanmazdi bizde
0 oy
(5,495 puan) tarafından
2saatte bir arar sürekli mesaj atar 
(172 puan) tarafından
Maşallah canım
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Genelde arar 
0 oy
(1,703 puan) tarafından
İşinin yoğunluğuna göre değişir ama genelde araşırız 
0 oy
(569 puan) tarafından
Acil ve bilmemiz gereken bur durum yoksa asla aramayiz birbirimizi bu yuzden acil durumda aradigimi bildigi icin mutlaka acar :) 
0 oy
tarafından
Ilk sene nerdeyse her saat başı arardı deli olurdum sonra nihayet öğrettim önemli bisey olmadıkça aramamasi gerektiğini oğlum doğunca nerdeyse her yarım saatte Bi aramaya başladı neyseki artık günde 2ye dusurdude rahatladim gün içinde sürekli arayip sorulmasina kendi adıma karsiyim eve gelip yuzyuze sohbet ederek uzun uzun konuşulması taraftarıyım 
(172 puan) tarafından
Haklısın aslında ama gün içinde de bir iki defa merak edilip aransak kötü olmaz fazlası tabi bende istemem
0 oy
(238 puan) tarafından

Devamlı arar banada kızar niye arayıp sormuyorsun diye :) 

0 oy
(119 puan) tarafından
Aramaz arayamaz müsait değil ama muhakkak mesaj atar napiyosunuz çocuklar nasıl yemek yediniz mi gibisinden 
0 oy
(2,098 puan) tarafından
Tabiri caizse s*kecek eder çoğu zaman. Bazen özellikle uyarıyorum bir yere gittiysen önemli olmadıkça arana diye
(172 puan) tarafından
:)))) merak ediyor demek
(2,098 puan) tarafından
Aman az etsin biraz. Eve gelince falan 50 kere sorar ne yaptınız ettiniz diye. O da sinir ediyor insanı
0 oy
(261 puan) tarafından

Yani öyle dakika başı aramaz ben de aramam bir yere gidince haber vermek amaçlı mesaj atarım olur ya başımıza yolda bir iş gelir haberi olsun diye ama döndün mü demez yani . Bir şey söyleyecekse arar çok nadir napiyosunuz diye arar bazen açsa akşama ne yemek var diye arar ama öyle bir düzeni yok yani aa kocam arar birazdan diyemem canı isterse keyfi gelirse. Valla ben de hiç arayamam ancak bir durum olursa ararım öyle napiyosun demeye aramam yani çalışıyor sonuçta ayrıca beni aramayan adamı ben niye arayayım :D

(172 puan) tarafından
Bundan sonra bende aramicam zaten aman
0 oy
(2,715 puan) tarafından
Ariyir ya evdeyken napiyon nasılsın diye arar. Kızımızı sorar aileme geldiysem hele sürekli arar ozledim ne zaman geleceksin diye arayıp duruyor 
0 oy
(19,830 puan) tarafından
Arar benimki naaaptın hatun diye oy gurban verene :)))) bende ya geziyo olurum ya uyuyo :D hahahha uyuyarak hayat yaşıyosun diyo :D
0 oy
(1,440 puan) tarafından
Şuan yurtdışında ama ihmal etmez boşluk buldugu an ya arar ya mesaj atar burdaykende aynı şekilde 

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 454 göst.
25 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Miracin annesi (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 617 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Bucra1409 (4,081 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 213 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 402 göst.