0 oy
480 göst.
Diğer kategorisinde (113 puan) tarafından
Sahibinden kiralık ev bulduk. Eşim önce aradı kiralıkmı diye oda birine söz verdim dedi siz yine whatsaptan bana yazın olmadı dönüş yaparım size demiş eşime. Sonra aynı kişiyi ben aradım kiralık ev için dedim oda evet dedi bana buyrun gelin dedi  konuştuk yarın gelin dedi bana. Kapatır kapatmaz bu sefer eşimi arıyor yarın gelip eve bakabilirsiniz diyor. Aynı kişi olduğumuzu bilmiyor bu arada niye öyle birşey yapmışki acaba. Hem beni hem eşime yarın gelin diyor 

9 Cevaplar

+1 oy
(87 puan) tarafından
Ev sahibinin işi var ise, her gün bir aileye ev gösterecek vakti yok ise, arayanları biriktirip aynı güne ayarlıyor olabilir.
-Reklam-
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Normal bu bütün emlakcilar böyle sırayla gösterirler hangisi tutarsa
(113 puan) tarafından
Emlakçı değil ev sahibiydi
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Artık kiracılar ev seçmiyor ev sahipleri kiracı seçiyor aklınca bütün müşterileri toplayıp aklına kim yatarsa ona verecek
tarafından
En mantıklısı o. Evi maf ediyor kiracılar
0 oy
(712 puan) tarafından
Kuzum fiyati en cok kime yuksek verirse ve hanginiz kafasina yatatsa ona verecek bu normal bosey
0 oy
(9,644 puan) tarafından
iki farklı kişiyi birbirne düşürecek, evin talibi var elinizi hızlı tutun ayağına :) tipik emlakçı. pahalı verene evi kiralayacak
(113 puan) tarafından
Ev sahibiydi emlakçı değil
(9,644 puan) tarafından
o da aynı kafada o zaman
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Canım normal bakacak birisi varsa sırayla gösterip sonra diğerlerini arıyorlar,  o kişi tutsaydı eşini aramayacaklardi, sende arayınca demekki adam bakmış kabul etmemis , denk gelmiştir.
(113 puan) tarafından
Şöyle oldu emlakçı değil ev sahibiydi eşim aradı başkasına söz verdik dedi sonra ben aradım gelin dedi, aradan hemen eşimide arayıp gelebilirsiniz dedi
0 oy
(795 puan) tarafından
Hala iyi niyetliyim sanırım, belki o arada bakan kişi istemediğini söyleyip vazgeçmiştir diye düşündüm
0 oy
tarafından
Bizim burada ilanlarda asgari ücretlilere uygun değildir diye not düşüyorlar. 

Artık ev sahipleri düşük gelirli insanlara ev vermek istemiyor çünkü ekonomi hala düzelmedi, mesela ara zamlar bu sene yok (memur dışında) ama her şeye zam gelmeye devam ediyor. Adamlar mecbur kiraları piyasaya göre tutuyor ve bu piyasanın maddi gücüne asgari ücret dolaylarında olanlar yetişemiyor. Sizin emlakçı da çakallık yapacaktır.
0 oy
(67 puan) tarafından
Canım istanbuldayim 1 sene ev aradım emlakçılar la bile .en son nette gördüm gideceğiz bakmaya emlakçı randevu verdi .ablamın sokaginda ev gittik soruyor işte ne iş yapıyorsun nerelisin kaç çocuk  bide not alıyor neyse çıktık kapıda bir sigara içelim dedik 4 kişi ayrı kapıda bekliyor mulakata alınıyor artık .ev sahipleri seçiyor 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,143 göst.
0 oy
5 cevap 764 göst.
28 Şubat 2019 Diğer kategorisinde Shr... (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 89 göst.
0 oy
9 cevap 418 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,058 puan) tarafından soruldu

398,125 soru

11,906,163 cevap

36,033 kullanıcı

...