0 oy
1,102 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından
250 lira kiraya 3 yillik sozlesme yapildi 3 yil sonra ev yikilcak 6 odali göcebe bi ev ayrica tandir evi kumes ahir garaj depo komurluk ayri bi yerde mutfak dolablari yok 50 liraya dolabda aldik koltuk halida alicaz yarindan itibaren basliyoz tasinmaya kocaman bahcesi var bahcede bogurtlen kayisi armut ayva bi kac tane dahada agac var onceden ekilmis toplanmamis bize ait domates salatalik biberde var guzel yani ben begendim ama beton heryer bide soba ama olsun simdi huzur olucaz ha bide bu arada 3 gundur cikin istemiyoz diyen kaynana kayinbaba bugun ev buldigumuzu duyunca ne gerek var aceleye cikarsiniz diyor is gercege binince karar degistiriyorlar ama is isten gecti 1000 lira verdik 5 aylik kira

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Herşey gönlünce olur inşallah canım hakkında hayırlısı ne ise o olsun huzurla oturun inşallah 
(2,765 puan) tarafından
Amjn sagol canimmm
-Reklam-
0 oy
tarafından
250 nekdr ucuzmus. Bi göz olsun senin olsun bosver
(2,765 puan) tarafından
Sobali olunca fazla bi kira olmazki 500 lira dogalgazli ev burda cok pahali
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Cok sevindim senin adına huzurun olsun yeter
(2,765 puan) tarafından
Evet huzir var esimde bi diyor sobamiz yok komur yok odun yok koltuk hali yok diyor sonra iki dk sonrada amaan bosver kavgada yok gecimsizlikde yok diyip guluyor bakalim
(2,009 puan) tarafından
Olsun onlarda olur zamanla esinle mutlulugun onemli esya olur
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Anlattıklarına göre  gayet güzel ve iyi bi ortama benziyor hayırlısı olsun canım kirası da ucuzmuş mutlu huzurlu olun da betonmuş sobaymış onlar önemli değil baksana bağ bahçe bile var diyorsun ne güzel 
(2,765 puan) tarafından
Evet cok buyuk bi ev odalari falan yarin buraya fotoda atarim evin
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Yaaa cokkk sevindim cok guzell.hayirla oturun. en iysi ayri oturmak kimseye muhtac olmasin isdee.
(2,765 puan) tarafından
Evet cok guzel olucak ama beton olmasi beni uzdu suanki evde beton ama biz muşamba serdik fakat o evin soyle guzel bi yani var duvarlari kerpic yani cabuk ısınan bi ev
(1,438 puan) tarafından
Benim evimde yeni ev cabuk isinmiyor.konbi yokmu canim?sobali sanirim.isinir inwallah.her sey kecici ama rahat oldukdan sonra iyki tasinmisim diyeceksin
(1,438 puan) tarafından
Kirada otura otura inwallah kendi evini yaparsin isdedigin gibi  Allah buyuk canim.
0 oy
tarafından
Güle güle otur canım 
(2,765 puan) tarafından
Amin canimm
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hayırlı olsun cnm güle güle otur. Aman şimdi evini yazdın diye görgüsüz ilan ederler seni :D 
(2,765 puan) tarafından
Evet bende oyle dusundum ama suanlik linc eden yok bakalim
0 oy
(71 puan) tarafından
Çocuk varmıydı evde müstakil evde zor olur soba. Ama kira çok iyi yaaa sizin beş aylık kiranız benim aylık kirsmın yarısı bile değil keşke benimde öyle olsa
(2,765 puan) tarafından
Ev tek kat ama karsi tarafimizda ablam oturuyor bide annneannesi dayilar falan ama kaynanaya cok uzaktayiz o bakimdan guzel oldu
(2,765 puan) tarafından
6 aylik kizim var adaşız seninlede
0 oy
(544 puan) tarafından
Güle güle otur canımmm
(2,765 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(62 puan) tarafından
Huzurla mutlulukla oturursun insallah harabede olsa sen guzellestirirsin evini cicek gibi yaparsin
(2,765 puan) tarafından
InsAllah canim iki uc ay disimizi sıkıcaz artik düzeni kurunca geri rahatlarim
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Rabbim ağzınızın tadını bozanalara fırsat vermesin hanende huzurun eksik olmasın evinde mutluluk sevinç kahkaları göz yaşları ile dolsun bacım çok sevindim 
(2,765 puan) tarafından
Amin amin valla cok guzel dua etmissin rabbim sanada huzur mutluluk versin
(5,311 puan) tarafından
Amin kuzum amin
0 oy
(12,887 puan) tarafından
Güle güle huzurla otur evinde 
(2,765 puan) tarafından
Amin cabim sagol
0 oy
(394 puan) tarafından
Daha güzelini tutarsınz inş ilerde cnm onmli olan mutluluk hersy gelip geciyor 
(2,765 puan) tarafından
Evet bizde oyle dusunuyoz ev sahibide bu evi gecen ay satin almis 3 yil icinde para toplayip yeni ev yaptircak bu sure icinde oturcaz bakalim gecici süre
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Ohhh ne güzel canm güzel günlerde oturun canm bnm :) 
(2,765 puan) tarafından
Amin canimm benimm
0 oy
tarafından
Sen huzurlu olda gerisi boş boşver sizi gidemucekler sandilar
(2,765 puan) tarafından
Evet kaynimda oyle diyor sizi kimsesiz sandilar yapamiycak sandilar baktlar siz yaptiniz artik evlerine bakan olmiycak evini temizleyen merdivenini yikayan olmiycak dedi etekleri tutuşcak
tarafından
Aman otur bebeginle kocanla hayatına bak sen
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Hayırlısı olsun esracim 1 göz oda olsun huzur olsun 
(2,765 puan) tarafından
Evet cok dogru huzur olsunda gerisi zamanla oturur yerine
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun canım güle güle oturun. 
(2,765 puan) tarafından
Amin sagol
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Güle güle otur. Rabbimmm yeni evinde sana bolca huzur sağlık mutluluk versin. Ailenle çok çokkk güzell zamanlar geçirirsiniz inşAllah. Huzurun olsun soba o bu hiç önemli değil. Sevgiyle herşeyin üstesinden gelmeniz dileğiyle
(2,765 puan) tarafından
Amin rabbim benim ivin ettigin dualari senin icinde kabul etsin
(2,537 puan) tarafından
Amin inŞallah canım
0 oy
(222 puan) tarafından

Siz nerde yaşıyorsunuz ya o nasıl kira :D en dandik ev Manisa da 1000 TL, vay be. Hayırlısı olsun Allah ağız tadıyla oturmak nasip etsin. 

(2,765 puan) tarafından
Eskisehirde yasiyoz canimburda kiralar boyle 200 ile 600 arasi
0 oy
tarafından
Canım hayırlı uğurlu olur inşallah rabbim huzurunu mutluluğunu daim etsin eşin yanındaysa herşey olur keşke benkm esimde olsa yanımda neresi olursa olsun 4 duvar saray gelir
(2,765 puan) tarafından
Evet oyle mutluluk huzur birliktelik cok önemli

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 360 göst.
0 oy
31 cevap 573 göst.
16 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 558 göst.
13 Ağustos 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Aysenur5561 (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 386 göst.

378,246 soru

11,321,156 cevap

34,765 kullanıcı

...