0 oy
136 göst.
Diğer kategorisinde (760 puan) tarafından
Şuan eşimin gorevi nedeniyle gurbetteyiz ama eşim mesleği bırakıp memleketine taşınıp bağlarına bakmak istiyor. Bende ısrarla köyde yaşayamam diyorum ama ben yönetmeyi seven kaynanayla yaşayamam aslında. Şimdilik arada uzaklık var diye pek samimi değiliz ama eminim taşınırsak zamanla tartışmalar olacak tahmin edebiliyorum. Siz uzaktayken nasıldınız taşındıktan sonra nasıl oldunuz? Ben her zaman her iki tarafa da uzak olmaktan yanayım.

8 Cevaplar

0 oy
(2,072 puan) tarafından
Uzaklık uzaklık diyorum. Biz eşimle istanbuldayken çok güzeldi her şey. Memleketine yakın bi yere geldik yani 2 hafta bir falan sürekli görüşüyoruz. Adam babasını kardeşlerini örnek almaya başladı davranış olarak 
(760 puan) tarafından
Eşimin değişeceğini bende tahmin edebiliyorum
(2,072 puan) tarafından
Çekilmiyor canım çekilmiyor
-Reklam-
0 oy
(2,089 puan) tarafından
Canim kaynanan mükemmel bile olsa uzaklık herzmn iyidir kendim 9 ay kaldim ordan biliyorum 
0 oy
(5,498 puan) tarafından
Kocamı kendi memleketime aldım olur mu ☺️
0 oy
(168 puan) tarafından
En iyisi her iki tarafla da uzak oturmak 
0 oy
(3,814 puan) tarafından
Ben birlikte yaşıyorum 9 yıldır.  Çok ta büyütmeyin gözünüzde.  Eviniz ayrı olacaksa bisi olmaz merak etmeyin
0 oy
(12,569 puan) tarafından
Ben burdurluyum eşim ise burdur'un bi köyünden yıllarca koye gitmemek için direndim ama hiç huzurum yoktu her hafta sonu evde durmaz bura uçarak gelirdi. Tamam dedim ama neden istemediğimi de bir bir anlattım ve sonra benle kötü olma dedim.

Sonuç ne biliyor musun canım kaynanam kanserden vefat etti aile dağıldı diyemem ama herkes kendi halinde eşim işi bıraktı ineklerimize kaynanam bakıyordu eşim bakmaya başladı gibi gibi. O korktuğum hiç bi şey olmadı iyi mi oldu dersen içim bi buruk korkuyordum evet ama kaynanami de severdim.

Demem o ki biz bi plan yaparken hayat bizim için başka planlar yapabiliyor üzerinde çok fazla düşünmemek gerekirmiş bu önce kendine daha sonra evliliğine zarar veriyor.

Evlenirken ben inek bakmam derken şimdi buzagalari emziriyorum ha eşim mi istiyor hayir ama bu da onun için zaman bir şey

Uzun oldu hakkını helal et
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Kesinlikle bende uzak olmaktan yanayım herşeye müdahil oluyolar söz hakkı var sanıyolar kaynanlar. Evinin düzeninden gezmene tozmana misafirine yemğine aldığına sattığına yorum yapıyolar yakın olmak pişmanlıktır en güzeli bayramdan bayrama görüşmek 
0 oy
tarafından
Biz memlekette otursak eşim bizi hesap almaz çocuğumla iyice annesi babası beni çarşıya götür gel tarlaya götur gel şunu yap diyecek eminim huzur bozacaklar babası 86 yaşında annesi 55 onlar mefta olursa öyle anca 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 188 göst.
17 Haziran 2024 Aile kategorisinde Ergenin annesi (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 185 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 2516 (760 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 388 göst.
6 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde muhendisbirana (247 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 262 göst.