0 oy
707 göst.
önce Aile kategorisinde (13 puan) tarafından
önce tarafından yeniden gösterildi
Merhaba hanımlar aklımda soru işaretleri var eşim tuvalete telefon elinde giriyor ve her girdiğinde geç çıkıyor tuvaletten acaba beni aldatıyormu aklım çok karışık banada birgün iyi davranıyorsa birgün kötü tuvaletten nasıl bakacam o girdimi aklımda soru işareti lütfen yardımcı olun fikir verin bana kafayı yiyecem

34 Cevaplar

0 oy
önce (3,193 puan) tarafından
Bence hiç öyle birsey yok oraya girdi mi kendi kendine oyalaniyordur sözde kafasini dinleyeceği yalnız kalacağı tek alan.

Sana küçük bir tavsiye "tuvalete telefon ile girmesin hijyen açısından" diyede altını ciz.Ama sen ne yapıyorsun orda vs diyip gereksiz ortalığı germe.
-Reklam-
0 oy
önce (16 puan) tarafından
Benim eşimde öyle yapıyordu canım sonra öğrendim yıllarıdır başka kadınla konuşuyormuş ******** pislik 

Ama senin esin aynısını yapıyor diyemem günahına girmiyim  çok merak ediyorsan tuvalette salonda odada yanlız kaldığında kendi telefonum ses kaydı i ac telefonumu bir yere sakla ve ortamdan uzak dur bak bakalım telefon görüşmesi yapıyor nu ha bu arada o sırada telefonu sessize koy  birden çalar hemen yakalanırsın 
önce (13 puan) tarafından
Sanmıyorum canım sesli konuşacağını öyle bişey yapsa bile bence mesajlasiyoe
önce (16 puan) tarafından
Kamera yerleştirmeye çalışır
0 oy
önce (479 puan) tarafından
Tuvalete telefonla girmeyen çok nadir erkek vardır biri eşim diğeri babam onun dışında kime baksam aynı şikayetler var 
0 oy
önce (1,535 puan) tarafından
Benim eşim telefonsuz girer tuvalete en az yarım saat kalıyor sinir hastası ediyor beni . Erkeklerin çoğu bu şekilde.  Telefonuda canı sıkılıyordur ondan alıyordur 
0 oy
önce (636 puan) tarafından
önce tarafından düzenlendi

Benim eşimde giryo telfonla bu yılardır var hiç şüphe etmiyom çünkü telfonu ortalıkta bazen ondan çok ben alır merak etğim tandiklra bakmaya istgrmda istgramim yok ordan bakarım ne yaptığını bilyom bazen işim olur banyoda girdgimde panikde olmaz elinde haber sitelerinde istgram sayfasında bebek vidyolarna bakar bende bı ara eşimden huy edinmistim bende tuvalete bakardım tabi klozet banyoda oldgu için rahtlik var normal tuvalette telefonla girilmez ama sizn eşinize karşı şüpheniz varsa bilmem bir şekil telefona bakarsanız  bide  takibe alrsnz  bı  şekil telefon orda bakmak keyif veryo VAllh :D:Dniyese hata eşimle aynı şeyi diyoruz tabi bebişim oldu pek frsad yok zor firsat bulup WC giryom acle çıkarım eşimde bebisten sonra pek öyle durmaz ya bebiş ağlar yada bebekle vakit geçirmek için hemen çıkar bazen sacde huy ve kyf için 

0 oy
önce (511 puan) tarafından
Canım gece uyurken gizlice telefonu al bak
0 oy
önce (3,730 puan) tarafından
benim eşimde telefonla tuvalette vakit geçirmeyi çok  sever ama asla şüphe  duymam güvenirim  eşime cnm 
0 oy
önce (6,268 puan) tarafından
Eşin girmeden önce deki ben girip çıkayım hemen sen uzun kalıyorsun 

O ara eşinin görmeyeceği şekilde telefonu video yu aç sakla bir yere kayda al 
Aynen mantıklı canım belli olmuyor işte ne zaman gireceği
önce (6,268 puan) tarafından
Sen baktın girecek ondan önce davran
Yada eve geldiği zamandan başka telefonu koy hazır olsun orda
Tam canım sağol İnşallah yakalanmadan yaparım
Canım tuvalete baktimda telefon koyacak gizli bı yerde yokki:)
0 oy
önce (63 puan) tarafından
Kız abimde öyle yapardı eşim yapmaz ama yapsa da şüphelenmem zaten eve haftada bir geliyor yapacak olsa evde mi yapar iş yerinde yapar 
0 oy
önce (3,077 puan) tarafından

Ya neden herseyi aldatmaya bagliyosunuz ki :) benimde eskm girer en az 10 dakika kalir. Isini yaparken video izler vs. Bzm gibi yap cik yapmiyolar afedersin oyalanmak icin yanina aliyodur 

0 oy
önce (282 puan) tarafından
Bilemiyorum ama benimki de yapıyordu hep. Hatta telefonun sesi bile geliyordu oyun oynuyordu. Kaç kez uyardım yine yapıyordu Bi de bizimki alaturkaya diyordu Bi kez çıktığında bacakları titriyordu oh olsun dedim. Şimdi daha yapamıyor kızım sağ olsun baba baba diye dikiliyor hemen kapıya. Eğer öyle bir şüphen varsa telefonu falan gizler senden. Ya da istediğinde vermek istemez. Şifre varsa zaten sıkıntı. İnşallah normal şekilde bir kalmadr hu. Allah yardımcın olsun 
0 oy
önce (4,367 puan) tarafından
Aldattığını sanmıyorum burda duyduum tuvakete telefonla girennı de.bana göre vok tuhaf bı ddurum ama baya bi insan yapıyormus bunu :) 
0 oy
önce (30 puan) tarafından
Türkiye'nin ℅70'i böyle sıkıntı yapma 
0 oy
önce (806 puan) tarafından
Arkadimin eşimde böyle yapıyormuş hep sonra yakalamış meğer orda po.r.no izliyirmuş acı gerçek illa bı sebebi var 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 859 göst.
26 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 253 göst.
31 Ocak 2022 Diğer kategorisinde JMiracim huzurum (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,055 göst.
4 Haziran 2020 Aile kategorisinde eylul ruzgari (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 185 göst.