0 oy
991 göst.
Diğer kategorisinde (172 puan) tarafından
Bugün hastanede 10 11 yaşlarinda bir kız çocugu 2 kere kızıma vurdu bende patladım sonunda kızım da 3 yaşında ilkinde kızımın ensenine vurdu canım yapma die uyardim anneside hiç piyasada yoktu sonra hastanenin parkına gittik hep etrafta tek dolanıp duruyordu sonra geldi kızıma bir tokat yapıştırıp kaçtı kızım bankın altına saklanip ağladı gözüm döndü resmen kıza bağırdım napiyon die birden annesi belirdi ne oluyor die bende senin kızın kızıma vurdu doğurup doğurup meydana almışsın dedim kadında çocuktur bişey olmaz dedikçe dahada sinirlendim senin cocugun benim cocugumu korkutamaz böyle hastaysa tedavi etir doktora götür değilse takip et annelik ortalığa salmakla olmaz dedim norlam şekilde değil bağırarak dedim hep eve geldik kızım babasına dedi abla bana vurmuş eşim sordu ne oldu die anlatım ne abartmissin çocuktur sonuçta dedi koca kız nerde nasıl davranacagini bilmiyormu çocuk diyip gecmekmi gerek bence herşeyi çocukluga bağlamamak gerek aile terbiyesi çok önemli hastanenin ortasında kız tek başına bı o yana bi bu yana dolanıp duruyordu kızım korkudan parka bile gitmek istemedi abla vuracak die

34 Cevaplar

0 oy
(1,349 puan) tarafından
Az bile yapmışsın. Ayni yaşta olsalar çocuk dersin en fazla annesine takip etmesi için cikisirsin ama koskoca kızmış. Hem annesi hem kız suçlu. 
(172 puan) tarafından
Hadi ben kızı geçtim ya kadın hastanenin ortasında kızı salmisti kiz çıkıp gitse kadının haberi olmaz ilkinde normal şekilde kızı uyardım zaten ama anlamazin hakindada gekeceksin
-Reklam-
0 oy
(19,272 puan) tarafından
Annesinin rahatlığı beni şaşırttı ne demek çocuktur anlayacak yaşta küçücük bi çocuğa vurmamasını bilecek yaşta ben olsam bende sinirlenirdim abisi bile alparslana bağırsa bırak vurmayı bağırdığında sinirleniyorm bi başkası vursa sert tepki veririm heleki yavrumun damar darlığı var rahatsız kurban olduğum kimse dokunamaz yavrularıma bence hsklısın
(172 puan) tarafından
Ya benim kızım sırf mutlu olsun die ben neler nelere katlandım neler neler yaptım sorumsuz insanlar yüzünden kızımda travma kalsın dünden beri anne abla niye bana vurdu diyip duruyor düşünüyorum da az bile demişim kadına gerçekten annelik dogurmakla olmuyor o çocuğa eğitim vermek düzgün şekilde büyütmek gerekiyor
(19,272 puan) tarafından
Bencede çok haklısın
0 oy
(16,633 puan) tarafından
Şöyle bir dönüp baktım da ben 10 11 yaşlarında ev işi yapan annemin gözüne bakan bulaşık yıkayan bir kızdım. Şimdi çocuklari anneler mi yetistiremiyor yoksa zaman geçtikçe akıl da mı küçülüyor anlamıyorum. Bence iyi yapmışsın 
(172 puan) tarafından
Bence bazi annelerde sorun var çünkü görüyoruz etrafta çocugunu terbiyeli edepli buyutenide görüyoruz çocugu sadece doguranida görüyoruz evet devirde kötü ama herşeyi devire bağlamamak gerek büyükler olarak çocuk eğitmek de önemli sonuçta bir çocuk elinde telefonla doğmuyor büyükler alistiriyor bir çocuk küfürleri öğrenerek doğmuyor büyükler alistiriyor herşey büyüklerin elinde
0 oy
(2,033 puan) tarafından
Çocuktur falan yok 11 yaşındaki farkında herşeyin ben direk bu çocuğun annesi nerde diye bağırıyorum sahip çık çocuğuna vurup duruyor iki oldu yoksa bende senin çocuğuna vururum aynı iyi birseymi ortaya salıp rahatina bakamazsın doğurup salamazsın öyle derimki zamanında yaptım yagenlerimi parka götürüyordum vuruyorlardi parka bisikletle giriyorlardi çabuk çık oyun alanına giremezsin diyordum daha yapanın çocuğunu kolundan tutum gibi annesi nerde kim diye bagirinip söyleniyordum görmüyormusun diye halada kendi cocugum oldu öyleyim sürekli izlerim kimsenin birseyine dokundurmam itirtmem mudehale ederim kimsenin sallanma kayma sırasını bile alamaz bir yaşında atlıyor herşeye ama bekle sıra onun diyorum ve anlıyor 11 yaşındaki de ne yapıp yapmaması gerektigini bilir sonuçta çocuğumuzu başkaları yada başkalarının çocuğu sindirsin hakkını yesin vursun diye büyütmüyoruz herkes sahip çıkacak çıkmıyorsa her lafı hak eder haliyle iyi yapmışsın herşeyde öyle çocuktur olmaz abartmamışsın
(172 puan) tarafından
İşte bende sizin gibi çocuğuma herşeyi öğretmeye calisim siddeten uzak büyütmeye calisim ama sorumsuz insanların buyutukleri kızıma vursun ve normal bir vurma da değil
(2,033 puan) tarafından
Çokta iyi yapmışsın ağrına gider inşallah ta kadında dikkat eder bundan sonrası için
0 oy
(145 puan) tarafından
Yok canım kim ne derse desin sen iyi yapmışsın bende olsam bende aynı şeyi yapardım yok öyle çocuktur bis y olmaz o yaştaki çocuklar herşeyi biliyor artık eskisi gibi değil hiç bişey kimse kusura bakmasın milletin koca koca güya çocukları benim bacak kadar çocuğuma vuramaz ilgileneceksin ortalığa bırakip rahat rahat davaranamazsin 
(172 puan) tarafından
Tedaviyse tadavi terbiyeyse terbiye sorumsuz insalr neden doğurur anlamadim
(145 puan) tarafından
Dimi yani sinir oluyorum öyle insanlara
0 oy
(540 puan) tarafından
Zaten bu çocuktur yapar anlayışı yüzünden okullar tımarhaneye döndü
(172 puan) tarafından
Çocuktur yapar çocuktur söyler diye diye sorunlu bireyler yetisiyor
0 oy
(496 puan) tarafından
Henuz daha dogurmadım ama srn az bile trpki vermissin ben bu halde dusundum benim cocuklarimi biri yapsa diye kadının umursamazlığı ne öyle cocuktur mus e benimkide cocuk yani 11 yasında dur dan yapmadan anlamiyorsa o cocugu yetistirememis cocukluguna bahane arıyor 
(172 puan) tarafından
Kurban olduğum Allah oylelerine niye nasip ediyorki
(496 puan) tarafından
Aynen oyle emin olun evde kendide söz geciremiyordur dayak manyaği bile olabilir o kız
0 oy
(122 puan) tarafından
Az bile yapmışsın birkaç gün önce kızım iki aylık kucağımda yürüyordum karşıdan bir çocuk geldi 6-7 yaşlarında yanımdan geçerken vurdu kaçtı fark edip elimi uzattım kızıma değil elime geldi. Yanında kimse yoktu doğurup ortalığa salıyorlar o tokat kızıma gelseydi ne yapardım hiç bilmiyorum
(172 puan) tarafından
İşte en çok takildigim nokta o yaşta bir çocuk tek başına ne yapıyor dışarda ve ne diye vuruyor bebege
0 oy
(410 puan) tarafından
11 yaşındaki mi çocuk pardon ayrıca bir rahatsızlığı varsa annesi kıçını kaldırıp başında duracak toplum içindeyse eğer
(172 puan) tarafından
Evet ya saatlerce kız hastanede tek başına dolandı başına bir iş gelse kadının ruhu duymazdi
0 oy
(161 puan) tarafından
4 5 yaşında bir çocuk olsaydı tamam derdim 11 yaşında kocaman çocuk bence iyi etmişsin 
(172 puan) tarafından
O yaşlarda olmasına rağmen ben yine kıza yuklenmedim annesine yuklendim
0 oy
(277 puan) tarafından
Çok haklısın az bile yapmışsın o yaşta küçük değil aileden öyle görmüş herhalde
(172 puan) tarafından
Evet demeki şiddete meyili bir yerde büyüyor
(277 puan) tarafından
Aynen
0 oy
(450 puan) tarafından
Haklısın 2 yaşındaki kızıma vurma diyorum söz dinliyor kazık kadar olmuş çocuk nadıl dinlemez terbiye vermiyorlar. Hakikaten doğurup ortalığa salıyorlar terbiye verdikleri de yok baktıkları da yok sonra vursun o çocuk oh ne ala memleket. Kocan da tam  klasik . Korkuyorlar kendini korkmuyorlar sonra savununca sen kötüsün. İyi yapmışsın bacım sayende sahip çıkmayı öğrenecek.
(172 puan) tarafından
Vala benimde kızım 3yasinda nerde nasıl kime nasıl davranacağını herşeyi biliyor bu kız karnimda ogrenmedi ben herşeyi öğretim alistirdim doğruya yanlisa
(450 puan) tarafından
Öğretiyoruz da sorumsuz insanların sorumsuz çocukların şiddetine maruz kalıyor olmadı beni çıldırtıyor. Benzer durumu parkta yaşadım eşim aynı eşinizin dediğini.söyledi yok anam çocukmuş. Hafi ordan ya biz bilmiyorduk çocuk olduğunu. Bi sinirime de o gitti
0 oy
(242 puan) tarafından
Dün oğlumu parka götürmüştüm 3 yasinda

Arabasini kaydirakta kaydiriyordu 6.7 yaşlarinda bor erkek çocugu kayan arabayi alip oğluma atti bilerek yapmamişti ama.ağzina vurmuştu atan çocuk çok korktu hatta ağladi ogluma baktim birşeyi yoktu annesinin yanina gitti hungur hügür ağliyordu annesi yanima geldi kusura bakma dedi o da hüzgün özur dileriz dedi 

Olurmu öyle şey dedim oğlumun birşeyi yok 

Dedim ikiside çocuk olur öyle şeyler 

Dedim bende konyunu kappatik tabi bir handa bende korktum agzina gelicek diye ama çocuklar oglumda birini itmişti annesi birsey demmeişti 

Deme o ki  tabikide kimse istemez cocuguna zarar gelsin ama ama senin çocuguna baya takmış vurmuş ama onlarda çocuk
(172 puan) tarafından
Bak çocuk bilmeyerek atmış ve yaş olarak daha küçükmüş bu koca kızdı çok sert vurdu
0 oy
(1,545 puan) tarafından
Herkes çocuğuna sahip çıkmalı hastanede çarşıda vs. Baya büyük o kız  yapmaması lazım ne bileyim 
(172 puan) tarafından
Yok bazıları için sadece doğurmak yeterli

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 1,123 göst.
5 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 496 göst.
8 Eylül 2023 Aile kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 637 göst.
11 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu