0 oy
758 göst.
Diğer kategorisinde (743 puan) tarafından
Kızlar ben çok kucukken TRT de uçurtmayı vurmasınlar diye bir film vardı hemen hemen her hafta oynardı bizde izlerdik. Geçen kocişimle otururken aklıma geliverdi açıp izledik. Okadar çok etkilendim ki. Ztn ödül almış bir film izlemenizi tavsiye ederim. Konusu ceza evindeki kadınlar ve orda ki bir çocuğun hayatı yaşadıkları vs..

Sizinde böyle bir filminiz var mı???

34 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ben Selvi boylum al yazmalım hayranıyım niyeyse.
(743 puan) tarafından
Sevgi neydi emekti. Küçükken diyordum katı mal gitti çirkin herife tav oldu dönsene geriye adam pişman olmuş sonuçta :))
tarafından
Kız bende öyle derdim seven daha üstündür diye düşünürdüm büyüyünce anladım ki sevgi emekti iyilikti
tarafından
Evet olması gerekeni yaş gidince anladık:)
tarafından
Kısmet hayırlısı
(6,137 puan) tarafından
Bi erkek bu filmin karşısında oturup ağlar mı ya :D benim adamı izleyip ağlarken yakaladım :D
-Reklam-
+2 oy
(2,150 puan) tarafından
Ghajini ,aslında etkisinde kaldığım çok film var ama şuan aklıma bu geldi 
(2,150 puan) tarafından
Sevdiği kadının intikamını almaya çalışan bir  adamın filmi hafızası gidip geliyor  anlatılmaz yaşanır izlemeni tasfiye ederim:))
(2,150 puan) tarafından
Kız ben alt yazılı izledim dublaj güzel yapmıyorlar en güzeli alt yazılı olan
(1,673 puan) tarafından
Yok onuda bulamadım hep orjinal dilde
(778 puan) tarafından
Ayy bende çok izledim Ghajiniyi . Fanaa,Dangal,PK  çok güzeldi .  En çok etkilendiğim her çocuk özeldir filmi.
Aamir Khan ın tüm filmleri efsane bence
tarafından
Ay bende Aamir khan hayranıyım o filminde çok duygulanırım lisedeyken izlemiştim en son çok etkilemişti :(
+2 oy
(20 puan) tarafından
Soraya' yı taşlamak iran filmi çok çok ağlamıştım o filme dramı istiyorsan mutlaka izlemelisin 
(887 puan) tarafından
Offf bende hamileyken izlemiştim çok çok ağlamıştım bazen yine izleyince çok ağlarım özelikle  hani oğlunu zorluyorlar ya annesine taş atsın die
(20 puan) tarafından
Evet o sahne de bende ağlamıştım çok etkileyici bir film
+1 oy
(101 puan) tarafından
İran filmleri beni çok etkiliyor çok gerçekçi halkın içinden filmlerini izlerken sanki gerçek bi belgesel gibi izliyorsunuz mesela cennetin çocukları bende biraktigi iz çok başka 
(1,100 puan) tarafından
Evet, bende çok sevmiştim
+1 oy
(509 puan) tarafından
Çizgili pijamalı çocuk Bu film beni çok etkilemişti 
+1 oy
(15,393 puan) tarafından
Uçurtmayı vurmasınlar benimde çocukken aynı şekilde izleyip etkisinde kaldığım bir film Barış çok sevimli bir çocuktu üzülürdüm ona. Ki gerçektente cezaevlerinde maalesef ki annesinin cezasını çeken Barış gibi çok bebek var 
+1 oy
(24 puan) tarafından
Babam ve oğlum. Hüngür hüngür ağladığım nadir filmlerden
+1 oy
(1,638 puan) tarafından
Babam ve oğlum. Üstüne gelmedi hiç bana göre 
+1 oy
tarafından

Müslüm:(((....

+1 oy
(1,876 puan) tarafından
Özgü Namal in oynadığı film ara ara açıp izleme yi seviyorum adı mutluluk. Birde ibrahim tatlises mavi mavi onu da müziklerin den dolayı seviyorum sanırım 
+1 oy
(79 puan) tarafından
Kız kardeşimin hikayesi o kadar çok ağladım ki bayılıyodum 

(Kardeşimi kanserden kaybettim o yüzden çok etkiledi) 
+1 oy
(351 puan) tarafından
Coco yu izleyin animasyon film eşim izleyelim gel dedi bende öyle film izlemeyi sevmem ama o kadar güzeldi ki. Youtubda yok normal googleden indirip veya açıp izliyorum çok farklı zaten 
+1 oy
(2,831 puan) tarafından
Onun film muzogini de cok seviyorm
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Film mi dizi mi ?
(743 puan) tarafından
Film canım
0 oy
tarafından
Twelwe angry man. Çok eski bir film siyah beyaz fakat herkesin izlemesi gereken bir film. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Kaç kere izledim hiçbir film beni bu kadar derinden etkilememisti.
(743 puan) tarafından
Konusu nedir?
tarafından
12 Öfkeli Adam, Sidney Lumet'in yönettiği 1957 ABD yapımı drama filmidir. Reginald Rose'un aynı adlı oyunundan uyarlanan film bir duruşmada bir jüri üyesinin diğer on bir jüri üyesini şüphelinin suçsuz olduğu konusunda, makul şüphe temelinde, ikna etme çabaları hakkındadır. ( Bu daha net anlatır. ) Aklını her yönüyle kullanmama yardımcı olan bir film
(743 puan) tarafından
Bakicam mutlaka
0 oy
(445 puan) tarafından
Senaryosunu bilmiyordum Jackie Chan filmi rastgele izledim. . Benim hatırladığım hala midemi bulandıran. Babası tutsaklıktan kurtuluyo dışarı çıkıyo bi kadın var onunla cinsellik oluyo ve maalesef onun kendi kızı olduğunu sonradan öğreniyor. Bak gene hatırlayınca kötü oldum filmin adını unuttum bilmiyorum
(743 puan) tarafından
Ay kız dur gece gece :)) bunu izlemem
tarafından
Jackie Chan filmi değil dediğiniz sadece asyalı.. filmin adı da old boy (ihtiyar delikanlı)
(445 puan) tarafından
Ama ona çok benziyordu bilmiyorum
(610 puan) tarafından
Kore filmi zaten, Jackie Chan Koreli degil
0 oy
tarafından
I'm legent (Ben efsaneyim) 

Miracle İn Cell No 7 (Bunun Türk versiyonunu da çekmişlerdi ama hiç bir duygu alamadım Türk versiyonundan) 

Labirent'in tüm serileri...

Vardır daha fazlası ilk olarak aklıma gelen bunlar 
(743 puan) tarafından
Seninkilere  mutlaka bakarım :))
tarafından
Tavsiye mi istiyorsun kız ondan mı post açtın :D ben film delisi olduğum için ne tarz izliyorsun ona göre öneri de bulunabilirim
(743 puan) tarafından
Belli bir konu değil aslında işte böyle aşırı etkisinde kalınan evet ya gerçekten güzel bir yapıt denilen şeyleri izlemek istiyorum.
tarafından
O zaman 2. Ve 3. Filmleri kesin izle
1.yi en sona sakla :D
(743 puan) tarafından
Daha güzel bı tanımlamayle geldim daha gerçek hayattan ama derbeder eski filmler... Ne dersin bulur muyuz :)) çıkar mı biseyler
0 oy
(183 puan) tarafından
Germinal diye Émilie Zola'nın kitabı var onu okumuştum. O kadar çok etkilenmiştim ki filmini izleyemiyordum. Hala da izlerken çok etkileniyorum. 
0 oy
(1,117 puan) tarafından
Ay evet ya o çok güzel bir filmdi ,sahneleri çok iyiydi .

benim “Yeşil Yol ,Hücre 7Mucizesi , Çizgili Pijamalı Çocuk,Umudunu Kaybetme “ aklıma kazınmış olanlar .. aksiyon bilim kurgu macera vsler de var 

E.T , Kuyu Cüceleri,Ratatuy,Ballerina ,Ocean’s serisi …ay düşününce ne de çok var ama isimlerini unutuyorum hep . 
(743 puan) tarafından
Yeşil yol .. çizgi pij. Çocuk kesinlikle efsanelerden
0 oy
(4,245 puan) tarafından
Genelde ters kose filmleri seviyorum aklima direkt fall geldi
(743 puan) tarafından
Konusu nedir

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 975 göst.
4 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Annemin kızıyım (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 762 göst.
1 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 729 göst.
5 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (14,493 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 114 göst.
28 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Shrtrn (43 puan) tarafından soruldu

398,124 soru

11,906,175 cevap

36,033 kullanıcı

...