0 oy
44 göst.
önce Aile kategorisinde (53 puan) tarafından
Çok zor karar verebilmek gerçek ten 

2 Cevaplar

0 oy
önce (933 puan) tarafından
Sadece Göktuğ :) 
önce (53 puan) tarafından
Ben egeyi istiyordum da hep hayalim di  ilk oğlumun ismine göre tek ege sönük kalıyor bende iki isim olsun dedim uysun uymasın içimde kalmasın en azından
önce (933 puan) tarafından
Ege tek başına çok güzel bir isim yanına başka isim yakıştıramıyorum ben ama illa olsun derseniz de Göktuğ dışında bir seçenek bakın çünkü Göktuğ Ege çok alakasız duruyor ya sadece Göktuğ ya Sadece Ege tabii bu benim düşüncem sadece :)
Eşim göktuğ diyince bende ege diyince böyle oldu aslında göktuğ ismine Muhammed koyanda var recep koyanda gördüm ege çok batmaz diye düşündüm :)))
-Reklam-
0 oy
önce (8,820 puan) tarafından
Sadece Ege bence.
İlk oğlumun ismi uzun olunca tek ege olmuyor malesef sönük kalıyor sanki benimde hayalim hep ege koymaktı ilk oğluma koyamamıştım
Fırsat eline gelmiş bence değerlendir. Benzer isimler yada abisinde var diye kardeşinde de olsun diye düşünme.
Yok ilk  oğluma koyamadım ben eşim göktuğ dedi bende ege de olsun benim dediğim olsun bu sefer dedim ortaya bu çıktı hahaha
Ay dur bende ikizler burcuyum seçim yapamam hemen :)
Hahsha o kötü bak göktuğ Arel de çok hoşuma gidiyor Arel yada ege ismiydi düşündüğüm

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 96 göst.
13 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Kaderc (147 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 296 göst.
0 oy
8 cevap 391 göst.
12 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Ajangadget (1,321 puan) tarafından soruldu
+2 oy
19 cevap 676 göst.
14 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umutluanne (28 puan) tarafından soruldu

389,211 soru

11,636,462 cevap

35,423 kullanıcı

...