0 oy
223 göst.
önce Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
önce tarafından düzenlendi

Arkadaşlar hayırlı geceleriniz olsun ♡ben 2 senelik evliyim bir cocugum var ama hala kocami cok kıskanıyorum yani normal midir bilemiyorum annesinden ablasindan kuzeninden elimde değil esimde normalde oyleydi ama zaman gectikce o biraz rahatladi ama ben hala aynıyım ozguvensiz biri de değilim ama ne yapacağımı şaşırdım en ufak saçma sapan bir şey olsa sindiremiyorum aylarca bu huzursuzluga da sebep oluyor ama elimde değil iste yardimci olur musunuz:(

5 Cevaplar

+4 oy
önce (979 puan) tarafından
Pskoloğa gidebilirsiniz bu size iyi gelir aileden kıskanmak fazladır yani 
önce (1 puan) tarafından
Ablasi sürekli aramizi bozmaya çalışan eşimin eskiden boyleydi şöyleydi diyen biri. Belkide sevmedigimden bilemiyorum
-Reklam-
0 oy
önce (1,613 puan) tarafından
Anne kardes bunlarida kiskaniyorsan bence bi piskga falan gitmelisin cunku bu hic normal degil.ama kuzen yani bu degisebilir.meselq ben esimi kuzenlerinden asla kiskanmam cunku bizjm oldgumuz yerde kuzen kardes gibidir.hanj o gozle bakilmaz ayiptir.oyuzden kuzenlerinden falan kiskanmam.ama samimiyet kurmak isteyen yabancilardan tabuki kiskanirim.seninki farkli bi boyut anne kardes diyorsn asla normal degil.tedavi olmalisin
önce (1 puan) tarafından
Bence kuzene nikah düştüğü icin biraz resmiyet konulmali ama bunlarda o jic yok asiri derece dr samimi ve geniş insanlar buda belli bir süre sonra rahatsiz ediyor
önce (1,613 puan) tarafından
Ozaman bisi diyemem canm.benm esim kuzenleriyle iyidir ama nesafe varsir ole mic mic degillerdir yani konusur sohbet muhabbet otesi yoktur.temas falan varsa haklisim derim
0 oy
önce (480 puan) tarafından
Özür dilerim yanlış anlamayın. Eşinizin sizden daha iyi olduğunu, daha iyi göründüğünü düşünüyorsanız da böyle hissedebilirsiniz. Aşağılık psikolojisi varsa eşinize karşı. 
önce (1 puan) tarafından
Estağfurullah neden yablis anlayim ztn yardımcı olmanizi ben istedim  fakat kendimi begenen ve bakan biriyim  sadecw kimseyle paylasmak istemiyorum
önce (480 puan) tarafından
Böyle cevaplar verince insanlar onları aşağıladığımızı sanıyor kavga etmeye başlıyor da o yüzden temkinli davranıyorum :) kimse eşini kimseyle paylaşmak istemez. Bence normal bir duygu bu. Aslında ben de kıskancım ama güvendiğim için içim rahat :) kıskandığımı pek belli etmem eşime
0 oy
önce (1,631 puan) tarafından
Kabul etmelisin ki bu ozguvensizlikten kaynaklı.

Bende ilk dogumumda aşırı kilo almıştım 40 yaşında gibi gorunuyodum tabi eşim fit babyfest bı yüze sahip kıskançlıktan ölüyodm tabi ailesi değil dışardan bı iki üç baktım olcak gibi değil zararı kendime kafayı yemek üzereyim yavas yavaş bıraktım kıskançlığı daha doğrusu kilo verince serpilince derler ya geçti şimdi eşim tam tersi olmuş 
önce (1 puan) tarafından
Kendimi begenen ve bakan biriyim 53 kiloyum ince belliyim fln ama bundan olduğunu sanmıyorum cok kırılgan yapim var ve ailesi beni cok kirdi belkide sevmedigim icin ayrıca ablasi cok laubali bir insan ve aşırı geniş. Gitimine kusamjna asla dikkat etmez ve bu beni rahatsız ediyor
önce (1,631 puan) tarafından
Yani ablasının giyimi kusami seni ilgilendirmez cnm boşver çok kıskançlığını belli etme
0 oy
önce (18,591 puan) tarafından
Kusura bakma ama bu normal değil annesinden ablasından kıskanmak çok saçma
önce (1 puan) tarafından
Normal olmadığının farkındayım lakin sevmediğimden mi yoksa asiri genis olduklarindan mi kaynaklanıyor bilmiyorum belki de kendimi öyle savunuyorum. Esimin annesi ablasi sürekli esimin gecmisini eski sevgilileeini anlatan ona sunu yapti bunu yaptu diyen biri belki de bundan kaynaklı
önce (18,591 puan) tarafından
Uyarmalısın kıskanmak yerine

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 731 göst.
0 oy
3 cevap 151 göst.
11 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,719 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 481 göst.
10 Mart 2021 Diğer kategorisinde Lovebayb (401 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 144 göst.

389,228 soru

11,637,035 cevap

35,428 kullanıcı

...