0 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde (401 puan) tarafından
Ve afersizniz aksam yemeğinde ne yemissem çıkarttım usuttum mu yoksa normal mi

4 Cevaplar

0 oy
(5,721 puan) tarafından
Canım o haftalarda bende kusuyordum ama karnım çok şişmişti ve sıkıştırdı beni çok midemde yanıyordu kusturuyordu sancilanmani bilmiyorm bı doktorunla görüş istersen
(401 puan) tarafından
Midem yanıyor da aksam yemeği de öyle fazla bisy de yemedim
(5,721 puan) tarafından
İnsanda olabilir ama canım doktoruna sorsan daha için rahat eder
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doktoruna danışsan iyi edersin. Erken doğum olabiliyor bazen. Ona göre ilaç verir gecikmesi için eğer öyle bir durum varsa da. İnşaAllah yoktur tabi ama ihmale gelmez bu durumlar
(401 puan) tarafından
İnşallah ama bugün cumartesi doktor yokturku
tarafından
Özeldeyse çağırıyorlar diye biliyorum
0 oy
(534 puan) tarafından
Sancilandim derken canım nerene girdi sancı tam olarak ben de 26 haftalıkken karnıma bi ağrı girmişti buna kusma da eşlik etti baya kotuydum doğumdan sonra safra kesemde taş olduğunu öğrendim bi doktora.gorun bence
(401 puan) tarafından
Ayni anlattığın gibi oldu hatta dedim acaba dogum sancısımi resmen agzim açık kaldim
(534 puan) tarafından
Ben de doğum sancısı bu mu acaba demiştim baya yerlerde kivrandirdi canim bi dahiliyeye git bence hamilelikte olabiliyormuş safra kesesi problemleri ben acillik olmuştum o zaman bilemediler doğumdan 3 ay sonra yine sancilandim kustum falan o zaman anladılar safra kesemde taş oldugunu
(401 puan) tarafından
Anladim cnm ama kaynanam cumartesi diye goturmedi
(534 puan) tarafından
Hafta içi bi gün git bence canim
(401 puan) tarafından
Pzrtesi bekliyurim
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bu doktora gitmelisin canim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 68 göst.
0 oy
2 cevap 55 göst.
31 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 30052020 (802 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 114 göst.
17 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Lovebayb (401 puan) tarafından soruldu

378,965 soru

11,343,689 cevap

34,809 kullanıcı

...