0 oy
286 göst.
Diğer kategorisinde (525 puan) tarafından
Vantilatör için gittim kalmamış ama açılış la beraber gittik çalışanlar kendisine ayırdı galiba keşke hiç gitmeseydim ya, siz aldınızmi kizlae

6 Cevaplar

0 oy
(14,215 puan) tarafından
evet ya tanidiklara felan ayiriyorlar ben gitmedim gitmem de sicakta ayaga kalkamiyorum zaten 
(525 puan) tarafından
Ay keşke gitmeseydim trendyoldan sipariş vereceğiz artik
-Reklam-
0 oy
(8,677 puan) tarafından
her mağazaya ürün gelmiyor gelene de 1-2. ha dediğin gibi çalışanlar ayırabiliyor ya da atıyorum sen birkaç gün öncesinden bir çalışanı kafalıyorsun, sana ayırıyor 
(525 puan) tarafından
Kız kaç kez ddim ayırabilir misiniz dıe hayır dediler
(8,677 puan) tarafından
rüşvet vermemişsin maalesef öyle çalışanlar var
(525 puan) tarafından
Kız onlara rüşvet vereceğime, trendyol dan alirim
0 oy
(196 puan) tarafından
Sordunuz mu acaba? Bildiğim kadarıyla bu tür ürünleri mağazaya getirmiyorlar siz kasadan ödeme yapıyorsunuz eve kargoyla gönderiyorlar
(7,157 puan) tarafından
Yok kız geçen baktım kocaman TV vardı kartonun içinde
(525 puan) tarafından
Yok kuzu sordum bitti abla ddi çalışan
(196 puan) tarafından
Bizim buraya da gelmemiş eşim az önce alışverişe gitti herkes vantiratör soruyodu dedi mağaza müdürü tanıdık firma az üretim yapıyor o yüzden her mağazaya göndermiyolar demiş. Ama bazı ürünlerde dediĝim gibi yapıyorlar geçen annem cam silme makinasını sordu ödemeyi yapıyosunuz eve geliyor demişlerdi de acaba bu da mı öyle dedim
(525 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım nasip işte
0 oy
(1,544 puan) tarafından
Kalmıyor ki zaten. Akbaba gibi bekliyorlar ayiriyorlar
(525 puan) tarafından
Hiç sorma bazende ürün cuma yerine salı gununden açılıyor
0 oy
(1,876 puan) tarafından
Bizim o konuda sıkıntı yok mağaza müdürü katı buranın ayırma vs kesinlikle yaptırmıypr elemanlarına dahil ama çoğu ürün gelmiyor sormuştum ciro hesabına göre mağazalara dağıtım yapılıyor muş 
(525 puan) tarafından
A 101 yada şoktan aktüel gelince nette kalınca internetten sipariş verebiliyorsun ama bimde malesefki yok
(1,876 puan) tarafından
Aslında a101 den çok bimi severim eskiden tam tersiydi ama a101 bozdu bim gibi bir marka neden  uygulamaya geçmiyor oda şaşırtıcı illa milletin kuyruk sırasınamı girdiklerinimi görmek istiyorlar nasıl fantezi anlamış değilim
(525 puan) tarafından
Tabiki bim daha iyi 101 den sadece deterjan alırım bakliyat almamm bimden alırım,
(1,876 puan) tarafından
Evet ya cidden eski kalite yok sanki
(525 puan) tarafından
Yok kız hiç birsey de yok
0 oy
tarafından
Canım ben geçen kendi gözümle gördüm bim çalışanı kasa altına saklayıp bekletip eşini çağırmış eşine müşteri olarak geçiriyordu müşteri aldı diye 8 tane çerezlikti aldığı hiçbirşey demek gelmedi içimden 
(525 puan) tarafından
Kız ne diyeceksin sonuçta onlarda insana ihtiyacı varki alıyor
tarafından
Başka yerden alabilir sabah gelen o kadar insanın hakkını yemek zorunda değil bence o zaman sadece çalışanlara getirsinler o kadar aktüel ürünü
(525 puan) tarafından
Sende haklısın kuzu biz trendyoldan Atacam sana

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 407 göst.
4 Mart 2022 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,955 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 854 göst.
+3 oy
12 cevap 468 göst.
6 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Yaprak.k (12,192 puan) tarafından soruldu
0 oy