0 oy
220 göst.
Diğer kategorisinde (521 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Deneyimli diyetciler bir el ativerin. İş yerinde öğle yemeğini 1 gibi yiyoruz ben 3 de geri acikiyorum. Çok fazla yiyorum ve kilo almaya başladım. Arada tek tük biseyler atistirsam yemeyi abartmam belki. Eskiden beyaz leblebi yerdim ama sarı leblebi daha mı iyi olur ki? Hiç de sevmem sarı leblebiyi ama tok tutarsa yicem mecbur. Başka ne yiyebilirim? Spor yaparım aslında ama çocuk düşündüğüm için riskli olur diye yapmiyorum

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yeme bence hani kılo vermek ıstıyorsan bol su iç
(521 puan) tarafından
Başlangıç olarak leblebiyle başlasam olur heralde ya acıkınca birkaç tane atsam ağzıma idare edip bastırmaz mi sence? Yani mesela öğlen yemeğinde acikirim diye korkudan çok yiyorum sanırım. Cekmecemde atıştırmalık olursa belki abartmam hahahah :))
tarafından
Ya nıye çok yıyosun ıyı de her kasıkta bu bana kılo olarak giriyor diye düşün:D ben böyle yapıyorum valla yemeye korkuyorum böyle düşününce
Yeşil elma yiyebilirsin
Yoğurt ye
Sade kefir ye
(521 puan) tarafından
Kız valla işte sırf baslayinca 1 ekmek gidiyor diye kahvaltıyı bıraktım. Biseyler yapicaz artık. Elma iyi oluyor aslında başta baya tok tutuyor sonra da hazmettiriyor aciktiriyor sanki ama onu yerim iyi olur. Kefir de olur bak iş yerine dolaba alayım arada doldurup doldurup içeyim. Yoğurt da zaten olur burda genelde
tarafından
Meyveli degıl ama sade olacak yoğurtta kefir de :D
Tatlı isteği oluyorsa yoğurda tarcın ek ye
(521 puan) tarafından
yok tatlı ve abur cubur sevmem. kefiri de sade severim, meyveli yoğurt yemem :)))))) teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(4,246 puan) tarafından
Zuber protein barlari var onlardan ye
(521 puan) tarafından
Çok pahalı kizzz
0 oy
(4,953 puan) tarafından
Canim ayran ve salatalik ye ,5-6 tane de cig badem ya da ceviz falan yer. Hurma,kayisi falanda olur ama kuruyemisle birlikte 2 tane falan yemek yeterli. 

Ben semizotu ve salatalik yerdim. Seviyosan semizotunu da yika bi kaba koy arada at agizina :D
(521 puan) tarafından
Valla aslında buraya alsam böyle şeyler arada atistirsam iyi olur.
(4,953 puan) tarafından
Evet canim cekmeceye koy arada atistirirsin. Ama cok yiyince onlarda kilo aldiriyomus :(
(521 puan) tarafından
yok yok çok yememek lazım
0 oy
(9,346 puan) tarafından
Evde küçük kavanozlara yulaf muz chia tohumu gibi şeylerden yapıp getirebilirsin yanında

Bir de şok'ta form bisküvi var çok güzel
(521 puan) tarafından
Kııızz yulaf olur ha :))
(9,346 puan) tarafından
Hepsini karistir robottan geç soğuk soğuk güzel gidiyor
(521 puan) tarafından
yapayım canım teşekkürler :)
0 oy
(5,476 puan) tarafından
Evde kendin, hurma topu, yulaflı tahıllı krokan, chia puding falan yapıp götürebilirsin
(521 puan) tarafından
evet o da olabilir. bakayım tariflere :) onlar tok tutar
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Leblebi degil 2 ceviz, 10 badem veya 10 findik yiyebilirsiniz. Yogurt ile birlikte 3 kayisi, 15 kiraz yarim veya muz yiyebilirsiniz. Iki galeta ve yesil cay veya beyaz cay icebilirsiniz. 2 hurma yiyebilir yaninda turk kahvesi icebilirsiniz sekersiz. Leblebi ara ogun olmaz. Hali hazirda diyet yapiyorum ve ara ogunlerim genelde bu sekilde :)

0 oy
(2,955 puan) tarafından
Kefir tarçınlı türk kahvesi sağlıklı meyve yulaf barlari lifalifin ve fellasin kiler güzel 
0 oy
(183 puan) tarafından

Bu tür atıştırmalıklar var, tam buğday unundan, şekersiz, tuzsuz bir çok seçenek var. Hem tok tutuyorlar, hem de tadı güzel bana göre. 

image

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 118 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde Sgsg (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 195 göst.
29 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 110 göst.
20 Eylül 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde bebisbirisi (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 129 göst.
17 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Gadjs (33 puan) tarafından soruldu

398,138 soru

11,906,653 cevap

36,034 kullanıcı

...