0 oy
297 göst.
Diğer kategorisinde (373 puan) tarafından
simdi hayır olsun diye  bisiler alp dağıtım dioyorum cikolta cips feln maksat çocuklar mutlu olsun ya yada bn tatlı yapıp dağıtımı çocuklara hangisi dha iyi

11 Cevaplar

+1 oy
(3,024 puan) tarafından
Canim okula gidip mudur ile gorusup hangi cocugun durumu iyi degilse ona mont bot al.benim babanem vefat ettiginde babam 40 yerine boyle bisey yapmisti
(373 puan) tarafından
bak bu aklma gelmedi
-Reklam-
+1 oy
(15,745 puan) tarafından
Daha büyük bir hayır yapabilirsin ne bileyim durumu kötü olan bir aileye alışveriş yap bak havalar soğuk çocuklarına bisi. Al
(373 puan) tarafından
çok ardik ama bulamadım ki
+1 oy
tarafından
Çikolata dağıt küçük hobi çikolatalar var onlar kutulu da satılıyor onlardan al dağıt bence 
+1 oy
tarafından
Kız çikolata cips ne yapcan makarna tavuk salça tuz şeker un falan alıp dağıtsana ailelere daha çok hayır yapmış olursun çocuklar değil onları doyuran aileleri sevindirmek lazım bazı analar var aksama evde bisey yok yapsın çocukların önüne koysun boşver abur çuburu en iyisi yiyecek yardımı hem akşam sofraya koyacak iki tas yemek olur ☺☺
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Kendin tatli yap bence canım, hazır şeylerin içi hep vasat :)
0 oy
(12,777 puan) tarafından

Çikolata cipsten daha çok şahsi fikrim durumu olmayan aileye kömür odun al o kadar verebilecek isen havalar coook soğuk :( yada montsuz botsux Bi çocuğu giydir 

(373 puan) tarafından
vala kaç gündür  gözüm ardı ama bulamadım öyle birilerni diğer insanların da samimiyetine inanmıyorum ya durmu kotu veya iyi cocuk cocuktur  mutlu olsunlar istedim
0 oy
tarafından

Vala cnm her ikiside gizel ama 1 2 cocugu lokantaya goturup yada tostcuya hic farketmez karinlarinida doyurabilirsin<3

0 oy
(3,078 puan) tarafından
Kendin yap bence canım 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hayır olsun diye cips çikolata gibi zararlı seyler dagıtma bence cocuklara canım onun yerine balon top gibi şeyler verebilirsin benim fikrim yada evde yapıp dagıtman daha iyi olabilir. Mesela yıldız araba kurabiyeler falan çocuk sevindirmek sünnettir çok güzel düşünmüşsün
0 oy
tarafından

Öncelikle böyle bir niyetle bulinman dahi çok güzel , nasıl yapmak istersen bence öyle yap , sonuçta her türlü sevinecekler...

0 oy
(119,470 puan) tarafından
Huzur evi ziyaretine git pogaca borek corek yap inan cok mutlu oluyolar

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 286 göst.
11 Aralık 2022 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
36 cevap 505 göst.
0 oy
45 cevap 710 göst.
0 oy