0 oy
144 göst.
Diğer kategorisinde (19 puan) tarafından

9 aylık kızım var uzun zamandır salonda birlikte yatıyorduk artık yatak odasına geçtik ama bir türlü rahat edemiyorum gece yatarak emziriyorum ve bebeğimi bi sağa bi sola alıyorum. Sığamıyorum bir türlü 3 kişi olunca

Siz nasıl yapıyorsunuz

9 Cevaplar

0 oy
(712 puan) tarafından
Canim 9 aylik olmus artik gece emmesine gerek yokki ayrica besigine koy ayrilmasi lazim artik senden
(19 puan) tarafından
Gece çok sık kalkıp emiyor kesemiyorum maalesef nasıl kesebilirim
(712 puan) tarafından
Uyumadan yarim saat filan once  ek gida ile guzelce doyurun suyu da icirin uyuyacagi zaman emzirin uyusun zaten buyuk ihtimal ya acliktan uyaniyordur yada sizi emzik gibi goruyordur karninin tok olduguna eminseniz mutlaka emzik saniyordur
(19 puan) tarafından
Ek gıda veririm suyunu verip bolca emziririm alışkanlık oldu sanırım
(712 puan) tarafından
Emzik kullanmiyormu canim ya o cok rahat oluyor benim kizim 10 aylik su icer tekrar uyur sabah 4 gibi 60 cc mama icerse icer sana da yazik devamli uyanir
-Reklam-
0 oy
(5,264 puan) tarafından
bebegi emzircen besige koycan besikten alip emzircen .birlikte ytmya gerek yokki. bastan beri zaten oyle olmasi lazim salonda yatarak bebekle yatarak niye eziyet cektin ge devam ediyorsunki eziyete.  herkes yerinde yatsin iste emzir koy uyusun ih deyince duyarsin alir emzirirsin koyarsin besigine herkes rahatca yatar
(19 puan) tarafından
Yatak odamızda rutubet sıkıntısı vardı yeni çözüldü problem. Yatak yanı beşikte de uyumuyor yanımda uyumak istiyor
0 oy
(9,656 puan) tarafından
bebeğim 1 yaşında birlikte yatıyoruz. ara ara kalkıyor emmeye. yatakta 3 kişi zor ama idare ediyoruz bakalım. gece beslenmesini kesme dedi doktor bana, o yüzden yanımdan ayırmıyorum çünkü kalkmak çok zor geliyor 
(19 puan) tarafından
Evet açıkçası bana da kalkmak zor geliyor zaten beşikte de yatmıyor
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Bebeğim beşikte yatıyor 
0 oy
(10,737 puan) tarafından
6. Ayda gece beslenmeyi kestim çok rahatladım kesintisiz uyuyor herkes yatağında 
(191 puan) tarafından
Merhaba canım nasıl kestin bende düşünüyorum kesmeyi bilgi verebilir misin
(242 puan) tarafından
Benim bebegim seninle aynı aydaydi galiba 16 aylik şuan ama kesintisiz uyumuyor asla sağa sola dönerek kendini uyandırıyor sürekli sonrada uykuya dalmakta çok zorlanıyor valla sıcaklardan mi bilmiyorum ki
(10,737 puan) tarafından
6 aylıktan beri kesintisiz uyuyoruz. Önce gecede 1 kere 6. Aya geldiğimde de hiç vermedim kızım da aramadı uykuya düşkün sanırım
0 oy
(612 puan) tarafından
Kızım 13 aylık, biz birlikte yatıyoruz. Beşiğinde bir ay yatmamıştır. Başta zordu kıpırdamadan yatardım şimdi alıştık artık biz kendimizi ondan koruyoruz. Biz duygusal olarak hazır olamadık hiç ayırmaya, doğru yaptık demiyorum ama böyle oldu işte. He pişman da değilim. Ama tatilden dönünce ayırmayı düşünüyorum. Bakalım kısmetse 
(19 puan) tarafından
Yok ben de yanımda yatırdığım için pişman değilim ama herkes nasıl yapıyor merak ettim anne yanı beşik var ama kullanmıyorum
(612 puan) tarafından
Genelde insanlar direkt beşiğe alıştırıyor. Bence iş bizde bitiyor bebekler alışır da, eşimle ben istikrarlı olamıyoruz. Benim de yatağın yanında duruyor aldığımdan beri
0 oy
tarafından
Gece beslenmesini 7.ayinda kestim doğduğundan beri kendi yatağında yatar 11.ayda odasini ayırdım 
(19 puan) tarafından
Nasıl kestiniz peki
tarafından
Gece uyandığında ışığı hiç açmadım kucağıma alıp pispisladim konuştum katıla katıla agladigi zaman ise biberonuyla su içirdim ama öncesinde uyku eğitimi vermiştim uyku eğitimi sırasında gece 1 defa hep aynı saatte kalkardı genelde 4te kalkardi saat 3.45te ben kalkar uyandirmadan onu pispislar saçını okşar sırtını sivazlayip uyanmamasini saglardim 1 hafta sonra gece hıc uyanamaya başladı
0 oy
(14,517 puan) tarafından
emzir sonra yatir besigine niye 3 kisi yatiyorsunuz 
(19 puan) tarafından
Beşik kabul etmiyor
0 oy
(660 puan) tarafından
Anne yani yatak kullanıyorum 
(19 puan) tarafından
Yatmak istemiyor maalesef

İlgili sorular

0 oy