0 oy
619 göst.
Diğer kategorisinde (242 puan) tarafından

Artıkkk ne desek boş geliyor

Doğum hastanesinden randevu aldim ilk gün gittim 

Doktor 3 gun sonra tekrar gel.dedi o.kadar erken gitmeme rahmen sıraya girdim ....

10 tane onümde duruyor 10 tane de arkamda duruyor  şaırdım hepsi de hamile 

Bana sıra gelene kadar sırayla bakılma bitti.

Yolda yürüyemez olduk arlamdan varaga vagara tuaf tuaf konuşmalar resmen bizi istemiyorlar ülkemde ters tres bakiyorlar :( acaba biz onlarin yerind olsaydik bizi sınırın kapısına koymazlardı..

16 Cevaplar

+3 oy
(10,350 puan) tarafından
Herkes hakettigini yasar demek ki herkes halinden memnun ki kimse zamaninda tepkisini ortaya koymadı bu tepki sosyal medyada paylaşım yapmayla kendi aramızda oturup konuşmakla olmuyor tepkisini vercekti herkes 
(14,215 puan) tarafından
helllooooo
(10,350 puan) tarafından
Yuhh ya hala mı doguramadin:))))))
(14,215 puan) tarafından
yok yok dogurmadim seni bekliyoz :)))
(10,350 puan) tarafından
Roman göbeği attirmak şart oldu sana yoksa 45e kadar gidecek :))))
(14,215 puan) tarafından
dun baya bi oynadim yemek yaparken de sanci bile olmadi :D 41 de yatiracagim diyo doktor post acmistim gormedin sanirim :)))
(242 puan) tarafından
Doğru biz kaldırdık g.ötlerini....

5 yaşindaki kıza tacavüz ettilerinde (erdoğann

Hırkçılıkla bir yere varamazsınız demişi milletimiz.linç ettikleri içim sokaklara döktülduğümüz için )

Sonra ne yaptılar suriyeliler erdoğan arkamızda diye türk bayraklarını yaktılar yoldan geçen genclerimizi bıçakladılar .... :( Yine bizim milletimiz suçlu oldu erdoğanin yüzünden
(10,350 puan) tarafından
Yoğun eğitimden bugun çıkmaya basladik o sira doğru dürüst giremedim... 41 çok göbek atarken aynı anda hafif vur oda olmuyorsa en sonunda biz toplanıp gelmez biz cikartacaz çocuğu:)))))
(14,215 puan) tarafından
keske oyle bi iyilik yapsaniz :)))
(10,350 puan) tarafından
Bekle gelecez bi bakarsın akşamına suyun gelmiş geçen sene benim öyle olmuştu sabah burda fink atıyordum akşamına dogurdum :))))
(14,215 puan) tarafından
ay insAllah dua et ya suni istemiyorum :/
(10,350 puan) tarafından
Suni değil kendi sancin olcak merak etme :))))
(14,215 puan) tarafından
ayyy agzindan bal damliyor ❤
(10,350 puan) tarafından
Hele biraz daha roman havası gobegine devam et ;)
-Reklam-
+2 oy
(5,257 puan) tarafından
Valla canim secim zamani gosterecekti herkes secimini simdi ne kadar konusulsa fayda yok
+2 oy
(873 puan) tarafından
Mülteci sorununu görmeyen vatan hainidir.. Kendi çocuklarımıza yapılan büyük haksızlıktır..
0 oy
(14,215 puan) tarafından
onlarin yerinde olsaydik adim atamazdik eminim 

bende persembe gunu gordum bir suruler resmen anlamiyorlar da doktorlar cok skinti cekiyorlar yazik 
0 oy
(1,365 puan) tarafından
Zaten en çok kadın doğum bölümünde oluyor onlar 

Bu kadar doguruyorlar yakında Türkiye'de Türk ten çok Suriyeli olacak
(242 puan) tarafından
Oldu da zatennn .....
(5,257 puan) tarafından
Adamlarin hayat gorusu savasmadan seviselim.d
(242 puan) tarafından
;).:) allah sni iyi etsin ;)
(5,257 puan) tarafından
Ama ole.d.d.d
0 oy
(5,142 puan) tarafından
Resmen Türkiye onlar için dogumhaneye döndü. Bende gidiyorum kontrollere hep mülteci. Hatta 4.  Çocuğumda doğumdan sonra doktor bak bak bir sen Türk sun demişti.
0 oy
(5,277 puan) tarafından
Bunlar daha iyi günlerimiz cnm evimizden olmazsak iyidir 
(242 puan) tarafından
Rabbim yardımcımız olsun .... Ben hâla kendimden eminim ki allah korusun bizm başımiza böyle birsey gelseydi bizi barındırmazdilar çoluğumuza çocuğumuza dafanacaktilar bir ekmek su bile vermezdiler.  ALLAHA büyük konuşmak istemem ama benim fikrimm
(5,277 puan) tarafından
Allah korusun inşallah aynen öyle cnm burda şuan öyle bişey olsa ülkeler kapılarını kapatır gitmeyelim diye . Allah'ım korusun bizide evlarlarimzida
0 oy
(8,678 puan) tarafından
bu doğum oranıyla zaten 5-10 yıla kalmaz olacağı bu. 
0 oy
(597 puan) tarafından
Ne yazıkki öyle heryerde onlar var bizden rahatlar bizim alıp giyemediğimiz kıyafetleri giyiyorlar yemediklerimizi yiyorlar akşam gezmek için parka çıkıyoruz parkta yer bulamıyoruz Suriyeli çocuklardan onlar gitsede kurtulsak artık 
0 oy
(525 puan) tarafından
Hiç kınamıyorum inanki her insanın içinde iyisinde var kötüsüde var onlar buraya sığındilar. Sadece tek istediğim yani kendi yerlerinde savaş bitmişse herkes kendi memleketine donse dhaa iyi olacak. Bizim başımıza yarın ne gelecek belli değil o yüzden asla büyük konuşmuyorum ama dediğinde doğru artık ne yapacağız bilmiyorum. 
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Okadar haklısın ki yolda yürürken bir yol tarifi sorucam sağım da solum da mülteci dolu soramıyorum bile 
0 oy
(666 puan) tarafından
Suriyelere kötü diyemem asla çünkü tanıdığım iyi insanlarda var

Ama asla burda Türkiye Cumhuriyetinde kalmalarını istemiyorum içlerinde her millete olduğu gibi onların içinde de çürükler var  ... Ve o çürükler şuan burda  bütün Türk kadinlari ve çocukları onlar yüzünden rahatsız bu nedenle bir an önce hepsinin ülkelerini dönmesini istiyorum burası barınma ülkesi değil bizim gelecek için yetiştiğimiz çocuklar var onlar korku içinde büyümesini istemiyorum bir an önce gitsinler bu ülkeden bizde rahat nefes alalım 
0 oy
(7,157 puan) tarafından
Sorma bende hastanede bunu çok yaşadım 10 kadından 7 si yabancı ya şaka gibi. Bide geliyolar kocalarıyla beraber kadınların karnı burnunda kendi canını zor taşıyor bide bunlar gelip doktoun kapısına karı koca yığılıyolar sanki karılarını yiyen var hamilelerin içinde. Onları bekleye beklye sıcakta biz perişan oluyoruz ayakta nesli tükenesiceler 
0 oy
(1,627 puan) tarafından
Vllh cnm buna bişey diyemem ama inşallah sonumuz daha kötüye gitmez bu gidişat hiçte iyi değil kendi ülkemizden yabancı gibi kovulmasak iyidir
0 oy
(1,017 puan) tarafından
Sen bide bunu bı 10yil sonra gör cocuklarimiz nasıl sıkıntılar çekecek 
0 oy
(36 puan) tarafından
Bir tane komşum Suriyeli vardı. Çocugum kapısının önüne gittiğinde çocuğuma yalah  yalah diyordu. Bişey diyemedim. Dedim memleket gitmeyeceksiniz.  Türkiye güzel para kırmızı kart var diyor yardım kartı...  Sonra taşındılar  .  Kendi ülkemde mülteci oldum.  Tek sebebi... 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 108 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 546 göst.
19 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 12345ebe (873 puan) tarafından soruldu
+3 oy
14 cevap 521 göst.
6 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde KEBELEK (1,745 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 312 göst.