0 oy
104 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Bacılar bir haftadır diyetteyim ama dayanamıyorum açlığa sürekli birşeyler geçiyo aklımdan yemek için hayatımdan soğumuş gibiyim sanki mutluluğumu elimden almışlar gibi kendimi çok yorgun ve sinirli hissediyorum nasıl olacak dayanamıyorum var mı benim gibi olan 

7 Cevaplar

0 oy
(3,111 puan) tarafından
Ben öyle olunca hemen bir Türk kahvesi yapar yanına da 2 tane hurmayi açıp içine ceviz koyardım o beni kesiyordu canim
(3,111 puan) tarafından
Evet aralıklı oruç artı spor yaptım 7 kilo vermiştim 1 buçuk ayda falan araya bayram falan girdi saldım sonra da hamile kaldım kökten bıraktım ☺
tarafından
Ben aralıklı oruca uymuyorum sadece akşamları saat 7 den sonra bir şey  yemiyorum sabah da iki lokma ne yediysem salatalık yumurta fln yağsız 12 1 den sonra yiyorum verebilşrmiyim sizce bu şekilde
(3,350 puan) tarafından
Hurma ara ogunde oluyo kilo aldirmaz, benim diyetisyenim veriyor.
tarafından
Hım teşekkür ederim şeker içerikli ya ondan dedim bende tatlı sonuçta denerim bende
(3,350 puan) tarafından
Yapay seker olmamali. Meyve de yiyorm mesela hemde bazi hafta gunde 2 ogun ama olculu yiyosunuz. Mesela 4 kayisi 15 kiraz gibi.
-Reklam-
0 oy
(2,744 puan) tarafından
Bende 2 ay yaptım. Şuan bırakma aşamasındayım. 10 kilom daha var vermem gerekn ama artik içimden gelmiyor. 
tarafından
Sürekli karşıma yemek videoları çıkıyo evde sokulunca bişeyler atıştırıyordum ufak tefek onu yapamıyorum artık eşimle akşam çayı yanına birşeyler yerdik onu yiyemiyorum bundan en çok canımı sıkıyo sürekli su içmek zorunda gibi hissediyorum kendimi
(2,744 puan) tarafından
Bizim öyle alışkanlıklarımız yok. Hamur işi Abur cubur ya da çay yanında birşey falan. Beni sıkan sürenin uzaması.
0 oy
(5,257 puan) tarafından
Valla ekmek yemiyorum 6kilo vermisim abur cuburu kestim bir cikolatayi kesemedim.d ac hissetmiyorum kendimi hic 
tarafından
Ekmek bende yemiyordum doğru düzgün ama yinede hamur işi fln kilo yapıyo abur cubur bağımlılığı da vardı tabi bende
(5,257 puan) tarafından
Yeme :) iduhindi kahvesi var o cok tuyuyor gunde iki defa iciyorum
0 oy
(351 puan) tarafından
Ben de diyete başlamak istiyorum da aralıklı oruç mu yapıyorsunuz?
tarafından
Aralıklı oruç gibi bişey listeye uymuyorum kendi saatlerimi kendim ayarladım sabah 12 1 gibi kahvaltı akşam 7 son öğün az bir yemek o da zeytin yağlı yada yarım kase sadece çorba fln günde 3 litre de su içiyorum kahvaltı da yağsız peynir aldım yağsız süt yulaf ezmesi salatalık 3 adet zeytin domates fln yiyorum öyle bir hafta old 2 kilo vermişim birde günde iki bardak limon sade soda iki tane Yeşilçay karıştırıp içiyorum
(351 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(664 puan) tarafından
Ay sen bensin valla bende öyleyim bayılacak gibi oluyorum bu sıralar diyette değilim ama o zaman diliminde öyle olunca ağzıma formun diyet bisküvisini atardım işe yarıyordu sana kolaylık dikiyorum darısı inşallah benim başıma
tarafından
Vermem gereken 7 kilom daha var :(
0 oy
(3,350 puan) tarafından
Ilk hafta oluyo sonra alisiyosunuz. Bir de kendi kafaniza gore yapiyosaniz oluyo,diyetisyen esliginde o aclik hissi pek olmuyo. Cunku surekli ana ve ara ogunler oluyo. Brn diyetisyen esliginde yapiyorum cok rahatim. 
0 oy
(1,635 puan) tarafından
ben saat 12 de kahvaltı akşam 6:30 ile 7 arası akşam yemeği,gun içinde sade kahve ve su:(( ne yalan söyleyeyim benimde canım bazen tatlı bişey istiyor gazoz falan istiyor, ama kendimi zor tutuyorum:((

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 113 göst.
27 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 169 göst.
22 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Sessiz1_i (986 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 765 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 301 göst.