0 oy
121 göst.
Aile kategorisinde (141 puan) tarafından
Kızlar biraz uzun olacak şimdi bi tarla düşünün boş tarla 5erkek kardeş birine 6dönüm  diğerlerine 4er dönüm düştü enküçük kaynım başta son biz sonra bi küçüğümüz onun yanı en büyük kaynım onun yanı eşimin bir büyüğü en küçük kayınma hac kurası çıktı 1dönüm tarlasını bizim bir küçüğe sattı haca gitti geldi bizim bir küçük diyorki sizle yer değiştirelim bizde yok dedik diyor bikere bölünmüş yer değişip en küçük kaynımın bir dönümünü kendine kaydıracak bizde en büyük kaynımla yan yana olmak istemiyoruz diğer bağdada yan yanayız tamam şimdi sorun yok ama üç oğlu var sorunlu tipler ilerde çocuklarımla yan yana olursa sorun yaşamalarından korkuyoruz bide ev yapacaz en küçük kaynım yaptı bizde aynı sırada yapacaz hepsi yapmayı düşünüyor benim kızlarım var ilerde rahat edemezler rahat yatıp kalkamazlar  ama arada bi küçüğümüz olursa onun oğlu yok en küçük kaynımında oğlu yok ortasında olursak kızlarım daha rahat eder bi havuz filan girirlerse bakan kimse olmaz ama bi küçüğümüz biz yok diyince değişmek istemedik diye küsmüş eşimde üzülüyor bana kalsa hiç takma diyorum ileriyi düşün diyorum bana belli etmesede sıkılıyor canı napim kabul edimmi değişmeyi yoksa çocuklarımı düşüneyim nasıl olsa barışırlarmı biraz uzun oldu inşallah anlata bilmişimdir

5 Cevaplar

0 oy
(4,525 puan) tarafından
Canım tamam ileriyi düşün de aen çok ileriyi düşünmüşsün havuz falan. Çeviriveriler etrafı en kötü :D yani tek sıkıntınrahat etmelerıyse
(141 puan) tarafından
Kızım 13yaş küçük değilki
(4,525 puan) tarafından
Ben de 3 4 dıye düşündüm niyeyse. Krndımınki öule ya ondan heralde. Yıne de etrafı kapatmak cok zor değil ama sen bilirsin yani yer senın kımsenın gönlünü ypmak zorunda değilsin
(141 puan) tarafından
Etrafı zaten kapanır ama dama çıkan görür ama iki kaynımın ortasında olursak onların oğlu yok sorun olmaz ama onlarla olursak çocukları büyük hatta biri madde bağımlısı cezaevinden çıkacak biri 25 biri 22 biride 28yaşında
-Reklam-
0 oy
(209 puan) tarafından
Bence çocuklarını düşün 
(141 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum ama eşimin canı sıkkın belli etmesede
0 oy
(141 puan) tarafından
Yokmu akıl verecek kimse
0 oy
tarafından
Ben olsam yerımı satar gıder başka yerden alırım akrabaları sevmem nerde çokluk orda b*kluk
(141 puan) tarafından
Malesef satmaz bende çok isterdim ama satmaz babasından kaldı diye
tarafından
Aman kımden kalırsa kalsın anlaşamadığım ınsanlarla neden bır arada olayım sırf elalem baba toprağını sattı demesın dıye kendımden ödün vermezdım
0 oy
(141 puan) tarafından
Post çıksın yaaaa

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 48 göst.
12 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 415 göst.
4 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 188 göst.