0 oy
316 göst.
önce Aile kategorisinde (286 puan) tarafından
önce tarafından düzenlendi
İyi günler hanımlar bugün eşimden evin ihtiyaçlarını istedim bağırıp çağırmaya başladı yine küfrediyor kızıyor ki bende para yok bilmiyor msn kaç oldu söylüyorum faln diye ihtiyaçlarda çamaşır deterjanı pirinç bulgur gibi şeyler yani mecburi olanlar bir haftadır söylüyorum para yok para yok diyip duruyor bugün de hadi gidip alalım böyle olmuyor dedim başladı küfretmeye kızmaya en sonda diyor ki yaz ne lazımsa gidip marketten Alaçam senin inadına alacam laftan anlamaz gibisinden laflar söyledi bnde gerek yok alma dedim i**gibi ne ürüyorsun o zman kaç gündür sen yazma öldürürüm seni diyor bnde git başımdan dedim biraktim 

Kaç aydır evde çalıştığı yok davar vardı kurbanlık sattı yine param yok diyor adam işe de gittiği yok bir yıl olacak evde sürekli işe flan gitmedi şimdi siz söyleyin hanımlar suçlu ben miyim 

19 Cevaplar

0 oy
önce (2,418 puan) tarafından
Allah ıslah etsin. Yemek yapma bakalım duvarları kemirsin. 
önce (286 puan) tarafından
Kıyameti koparır sofra yarım saat geç insin etmedigi laf kalmaz
önce (2,418 puan) tarafından
Zıkkımın kökünü yesin.
Amin amin
önce (3,273 puan) tarafından
Malzeme almıyorsa yemek de yemeyecek Temelli bittiği zaman ne koyacaksın önüne ne demek yarım saat geçinse kıyameti koparır
-Reklam-
0 oy
önce (207 puan) tarafından
Yemek yapmayın madem 
Kıyameti koparır git annemlerden al der yemek yarım saat geç inse dünyanın lafjni eder
önce (207 puan) tarafından
Annesine gitsin ozaman çok üzüldüm sizin için
0 oy
önce (6 puan) tarafından
Bizde şuan gerçekten para yok maaş gecikmesi yaşandı yine de şükür evin eksiğini eksik etmez borç alır gerekirse aç bırakmaz kendi düşünür eşinin bu şekilde yapması çok yanlış madem ihtiyaç almıyor yıkama eşyalarını yapma yemeğini ki anlasın durumun ciddiyetini
Yapmasam yine beni suçlar anlamz laftan
0 oy
önce (2,643 puan) tarafından
Çocuğun yok mu? o ne yiyip içiyor ? ayy böylesi hiç evlenmesin yahu ne kadar ilginç insanlar var Allahim sana sabır versin 
Var ne bulursam onu veriyorum istw şükür öyle sikintilu değiller ne olursa yerler yada mecburen yiyorlar bilmiyorum
0 oy
önce (546 puan) tarafından
Yemek yapma zıkkımın ta kökünü yesin ne kadar ayıp ya
Konuşsa hala kendisi haklı
0 oy
önce (1,933 puan) tarafından
Yoksa yıkama bakalım çamaşırı yemeği koyma yada olanı yap ne getiriyorsunda ne olsun de geç ona sürekli söylemenin anca sana zararı var 
Bnde öyle yapıyorum zaten inceldigi yerden kopsun misali
0 oy
önce (810 puan) tarafından
önce tarafından düzenlendi
Allah yardımcın olsun  dıyecek bırsey bulamadım kocana kötü söz hakkım degıl fakat böyle insanlar evlenmesın ya aşağıda yorumda yazmışsın annemlerden al falan der bır adam nasıl bu lafı der ya senı kimseye muhtaç ettirmemesi lazım.. Böyle biriyle de bır ömür geçmez çocuklarına yazık günah
Amin canım Allah razı olsun ona göre ailesinden almak birine muhtaç olmak degilmid
önce (810 puan) tarafından
Ailesi alıp karsısına konuşması lazım yoksa böyle devam etmez ki
0 oy
önce (690 puan) tarafından
Katlanılacak gibi değil. Erkek çalışıp para kazanmıyorsa hiç anlamı yok. Bir yıldır da çalışmıyorsa daha da çalışmaz. Girdiği yerden bir ay dolmadan çıkar. Çocuk var mı yazmamışsınız. İnşallah yoktur.
Var iki kızım var ne bir kıyafet ne bir doğru düzgün yiyecek içecek ne bir gezme yok sağolsun hala da kendi haklı
0 oy
önce (3,273 puan) tarafından
Yemek yapmayacaksın sen de o zaman olmayan malzeme ile ne pişireceksin ki zaten bir süre sonra hadi bugün pirinç yoktu bulgur yaptım ya da ne bileyim mercimek yoktu şehriye yaptım o da bittiği zaman ne olacak ne pişireceksin yarım saat içinde sofra inmezse kıyameti koparır yazmışsın malzeme yokken ne ile pişireceksin duvarlardaki harci mı söküp koyacaksın 
0 oy
önce (157 puan) tarafından
Gerçekten çok üzüldüm anlattiklarina. Yemek yapmasan da ayrı bir dertmis okudum. Eğer korkmuyorsan eşinden yani şiddet falan olmasından korkmuyorsan sadece çorba ekmek gibi şeyler yap evde bu vardı de ama sakince. Bilmiyorum ne diyeceğimi de bilemedim ama çok üzüldüm 
0 oy
önce (198 puan) tarafından
Erkek dediğin evin geçimini sağlar.  Sakat insanlar bile calisiyo. Olan hep kadınlara oluyo
0 oy
önce (3,078 puan) tarafından
Duvar mi yicez, kalk s.ktir git calis malak gibi yatma evde diyeydin. Madem onuruna dokunuyo yatmasin m.al gibi.
0 oy
önce (79 puan) tarafından
Yorumlara yemek yapma diyenler olmuş sizde yapmazsam beni suçlar demişsiniz demekki 1yildir para yok ama yeterli erzağıniz var diye düşündüm. Olmayan malzemeyle neyin yemek yapması bu? 
önce (133 puan) tarafından
Adamın ailesinden istetiyormuş köpek
0 oy
önce (7,903 puan) tarafından
Gitsin calişsin gerekirse hurda bulsun satsın biz öyle yapiyoz 
0 oy
önce (1,562 puan) tarafından
Çok üzüldüm durumuna ama seni ne şekilde suçluyor mesela var da yapmıyor musun sanki, madem almıyor madem annemgilden iste diyor kusura bakma ama böyle rezil olacağına git ne yoksa iste, adam olmamış oğulları bakamıyorsa kendileri baksın, çocukların için iste 
Taşıma suyla değirmen dönmez alacak çocuklarını anasına gıdecek calısıp kendı bakacak
önce (1,562 puan) tarafından
E varsa öyle bir niyeti gitsin canım daha iyi olur ,ama.gitmiyorsa  ben çocuklarım ne buluyorsa yiyor deyince çocuklarım için isterim yani
Gurur denen bişi var neden ıstesın ya iskele kazıgı gıbı evde yatacak valla kızgın yağ döker yakarım öyle iş mı olur be elın kızını al gel yıba kur sözde ama muhtaç et yetmıyor bırını rezıl ettıgı ıkıde çocuk yapmıs densiz
0 oy
önce (81 puan) tarafından
Böyle adamlarla uğraşmak çok zordur canım Allah yardımcın olsun ona ağzının payını verip g. Otunun üzerine oturtacak biri lazım ben olsam kim kimi gebetiyor görürduk Allah ıslah etsin diyecek bir şey yok 
0 oy
önce (184 puan) tarafından
Cehennemim dibini yesin ama arladaslari gel gezelim dese kosa kosa gider bide hesap oder oyleleri yemek yapmassan burnundan getiriyor oylemi ac dolabi goster ha annemlerden mi al dedi git oraya almiyor al diyince sovuyor size yolladi siz beles marletmissiniz onun gozunde de ciksin isin icinden cikabiliyorsa ayip ya madem evine bakmican ne elin kizinin basini yakiyosun
0 oy
önce (477 puan) tarafından
Evde malzeme yoktu yemek yapmadın de bir kaç gün yemek yapma 
0 oy
önce (511 puan) tarafından
Annesi deseydi bunlar eksik koşa koşa alır gelirdi

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 742 göst.
15 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 321 göst.