0 oy
663 göst.
Diğer kategorisinde (3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Hayırlı günler kızlar. 

Çağhan Mete'miz hala entübe. Hala yaşam belirtisi yok.  Dolan 72 saatten sonra durum hala stabil olur ise doktorların ve ailenin kararıyla fişi çekilecek. Son 37 saatimiz kaldı. Yavrumuz ile ilgili verebileceğim tek bir ayrıntı bile psikoliojinizi bozacak şekilde sizleri derinden etkiler.  Yapılabilecek hiç bir şeyimiz yok beklemek ve dua etmekten başka.  Çok yürekten söylüyorum, Rabbim böyle bir olayı hepimizin evlatlarından uzak tutsun. Yavrularımızı bizlere bağışlasın.  Dua hatmi başlattık arkadaşlar. Kim ne kadar okursa okusun Allah binlerce kez razı olsun ondan, evlatlarınız kaza bela görmesin inşAllah.  Yarın akşama kadar okuyabilecek olan arkadaşlar bana sayı bildirirse minnettar

image

olurum. Şimdiden teşekkür ediyorum. 

17 Cevaplar

+1 oy
(6,137 puan) tarafından
Allah şifa versin okuyup sayı veririm

Ama bebeğin kaderinde ne varsa onu yaşayacak :( biz yeğenim için gece gündüz okuduk o melek oldu :(( Rabb in imtihanı buda Allah anne babasına sabır versin. 
-Reklam-
0 oy
(4,068 puan) tarafından

Okuyup sayı belirtirim Allahim dünden beri aklımdan çıkmadı Rabbım ailesine bağışlasın :(

(3,895 puan) tarafından
Allah bin kere razı olsun canım. Amin. Çok sğaol
(4,068 puan) tarafından
Senden de Allah razı olsun canım 100 tane okudum daha da okursam yazarım şifa olsun kuzuma
0 oy
tarafından
Önceki postunu okudum üzüldüm ya bir buçuk yaşında küçücük çocuk melek onlar inşallah iyileşirler Allahım şifa versin 
(3,895 puan) tarafından
İnşAllah canım.
0 oy
(1,703 puan) tarafından

Diğer postunu yenı okudum o kadar üzüldüm ki anlatamam Rabbim anasına babasına bagışlasın .. Bu nasıl bir ihmal anlamıyoru nasıl açık olur öyle bir yer.. Ahh ahh olan yavruya oldu Rabbim tez zamanda şifasını versin attığın ayetide okuyabildiğim kadar okurum inşaAllah :(

0 oy
(3,269 puan) tarafından
Okuyorum kuzum Rabbim şafi ismiyle sifa versin inşallah Annesine bagışlasın 
0 oy
(3,814 puan) tarafından
Allahim ailesine bağışlasın. Elimden geldiğince okuyorum. Watsapp gruplarında paylaşalim
0 oy
(7,186 puan) tarafından
Dua ile kurtulsa keşke. Ecel geldi mi fayda yok. Allah anasına babasına bağışlasın 
0 oy
(215 puan) tarafından
Okuduktan sonra sayı soylicem canm
(215 puan) tarafından
400 tane okudum rabbim şifa versin inşallah
0 oy
(2,089 puan) tarafından
Canim cok geçmiş olsun RABBİM şifa versin inşallah bi an önce sağlığına kavuşur ınslah 
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Rabbim şifa versin  çok üzüldüm, annesine babasına bağışlasın inşallah iyiye gider durumu :(
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun net sayı kaç kere okudum bilmiyorum sayamadım ama bayağa okudum ruhuna dokunsun şifa olsun inşallah Allah büyüktür Rabbim ailesine bağışlasın
0 oy
(296 puan) tarafından
Yarın inşallah okuyup ilk firsatta sayıyı bildirecem sana Allah şifasını versin yokluguyla sınanmasın anne ve babası Allah'ım sağlıkla bağışlasın korkularınız yaşatmasın 
0 oy
(296 puan) tarafından
Yarın okurum dedim ama dayanamadım 240 tane okudum Rabbim kabul etsin hayırlı haberlerinizi almayı görmeyi nasip etsin yarında okurum inşallah yazarım tekrardan 
0 oy
(343 puan) tarafından
İnşallah kurtulur cnm.benm ya minicik bedeniyle savaş veriyor Allah'ım acı sızı vermesin hiç bir çocuğa bebeklere tüm dualarımız sizinle inşallah kurtulcak 
0 oy
(4,093 puan) tarafından
Bir haber var mı yavrucaktan. Rabbim ailesine sabır versin. Çok üzücü bir olay. Büyük bir imtihan :(
(1,986 puan) tarafından
Merak ediyorum bende burda bekleyim
0 oy
(16,287 puan) tarafından
Rabbım şifa versin inşallah kurtulur Rabbimin mucizesi bitmez inşallah 
0 oy
(4,068 puan) tarafından
Bir haber var mi canim?

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 1,139 göst.
26 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Ben anne (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 632 göst.
29 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Ben anne (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 296 göst.
17 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Ben anne (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 111 göst.
29 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde KadrATr (53 puan) tarafından soruldu

398,159 soru

11,907,094 cevap

36,036 kullanıcı

...