0 oy
653 göst.
önce Diğer kategorisinde (22 puan) tarafından
Kizlar eşimle 4 yıl evliyiz eşin cimri eli açık olmayan biri eşim inşaata calisiyur şimdi eşim evde olduğunda herşey iyi herşeyi alır eve ama ise giti mi adam cimri oluyir ne para yoluyir ne bişi kac kere kavga etik boş aileme söyledim ailem konuşuyor 1 ay duzeliyir gene aynı ise gitiginde 500 yoluyor ben o parayla ne Alaçam eve diyjr ben evdeyken niye para gitmiyor ise geldim mj para hemen bitiyir napiyim bitiyir demeki dedim çok cimri biri ya biara şey düşündüm buna muska mi yspsam gerçekten artık k noktaya gelmişim ya olacak gibi değil ne yapabilirim ya muska yapan birilerini taniyormusunuz

25 Cevaplar

0 oy
önce (3,086 puan) tarafından
Muhtemelen onun aldigi hesapla seninki uymadigi icin kiziyo. Ben cimrilikten ziyade senin alisverisini sorguladigini dusundum. Yani ben 500e dolabi diziyosam sen nasil dizemiyosuna getirmis esin. Brn yerinde olsam aldiklarimin listesini atarim. Sorguluyosun madem al bakalim bu bu harcadim, bana bos ithamda bulunma derdim. Ekstra para vermeme olayina ayri kilim zaten yani acil bisey olur nerden bulcak para. Sanki tek masraf mutfak
-Reklam-
0 oy
önce (446 puan) tarafından
Çok saçmaladım bence muskayla mi duzelcek saniyrsn büyü resmen bu yaa şirke kosulmaz adamı sen duzeltecen muskaci arıyorsan başka yere başvur o zaman ...
0 oy
önce (49,188 puan) tarafından
ona da.muska oluyor mu ya bu kadar ilerledi mi☺️
0 oy
önce (9,579 puan) tarafından
Senin o muska diyip masumlaştırmaya çalıştığın şeyin adı BÜYÜ! Yapan da yaptıran da lanetlenmiştir. Ahirette sonsuz azap çekmek istiyorsan buyur yaptır...
0 oy
önce (203 puan) tarafından
Seni cok iyi anliyorum böyle bir tanidigim vardi derdiki bıktim artik para yok lafından. Hatta bu yüzden bosanmaya kalktılar elinde parasi olsa esine soylemezdi cunku adam nasilsa paran var die vermezdi mesela abisi annesi para verse onunla ekstra bisiler alır temel ihtiyaclarinida esine qldirir hep para saklardi ama kadinda az değildi cünkü akli fikri alisveristeydi sürekli bisielr aliyor bir araya geldigimizde hep ihtiyaclarinda  bahsediyor şu magazada şunu gordüm burda şu şukadar alacağim der dururdu.. ben eşimle parasal konularda hiç tartişmadim yani tartisma konusu hic olmadi ben evden calisiyorum iş oldukcâ dikiş ve işleme yapiyorum param olur cogu zaman esimde karti verir nakit verir neyi nereye harcadin ne aldin paran neden bitti diye asla sormaz amaaaa dili akrep gibi sokar bunlari hep basima kakar bana nankör der sen benim sayemde yasiyorsun der aldigin nefes benim sayemde der yiyip içip yatiyorsun der bi hakta yaradiğın yok der senin bu eve katkin yok der herseyi söyler parasinyerin dibine batsin 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 167 göst.
22 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,768 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
18 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Simaygule (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 172 göst.
15 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (500 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,306 göst.
3 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde ayrılktanöteyolyok (2 puan) tarafından soruldu

389,352 soru

11,641,068 cevap

35,437 kullanıcı

...