0 oy
570 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Konuyu burda açmak istemezdim ama maalesef hiç yakın arkadaşım yok eşim eski sevgilisinin eşinin profiline bakmış sevgilisinede değil kocasına bakmış ne diye bakıyor anlamadım ve arama kısmında iki farklı kız ismi daha aramış ne yapmam gerekiyor 9 aylık 2.çocuğuma hamileyim

15 Cevaplar

+2 oy
(10,094 puan) tarafından
valla bazen ben de exleri stolkluyorum. çok önemseme, gereksiz merak. bundan bir şey olmaz
(335 puan) tarafından
Başkasıyla evliyken eski sevgililerin profiline bakmak merak değil, eski sevgiliye duyulan özlemdir ve eşinize de saygısızlıktır.  Normal. bir şey değil bu. Kendinizi kandırmayın.
(10,094 puan) tarafından
abartma istersen
(6,229 puan) tarafından
Hiç sevgilim olmadı :) eski sınıf arkadaşlara bile bakarım hiç özlem de duymuyorum :D nerelere geldi ne okudu diye baktığım oluyor
(10,094 puan) tarafından
eski sevgilimi özlüyor olsaydım başkasını hayatıma sokup onunla evlenip üstüne bir de çocuk yapmazdım.
eski sevgilimle ortak arkaşımız çok, aynı sınıftaydık. birinin paylaştığı fotoğrafta görünce aaa ne yaptı acaba diye girer bakarım. sonra nir daha 3 sene aklıma gelmez :)) çook özledim pnu aşkından geberiyorum da kocama belli etmiyorum
(4,938 puan) tarafından
Sosyal medya kullanmıyorum :) psikyatri ve psikoloji stajlarımda dinlediğim danışan / hastalarımdan biliyorum :)) siz normal değil deseniz bir şey olmaz ama ben kazandığım ünvan ile normal diyorsam normaldir :)))
-Reklam-
+1 oy
(755 puan) tarafından
Benimkide bakmıştı üstünde durmadım valla sormadım da gizlice gördüm çünkü 
(1 puan) tarafından
Peki sonrasında falan inceledin mi profilini ara ara baktığı oluyor muydu?
(755 puan) tarafından
Yok kadinin kendisi zaten esimde engelli kocasina baktığını da bi kere gördüm baya oldu ama yil geçti yani uzerinden gecenlerde kadın kızının hesabindan esime istek atmış tabikide eşim söyledi bunu bana istek atti diye esime güveniyorum kızdım tabi kadina ne yüzle yani ne cesaretle diye sildik istegi birlikte eşimde boşver sacma sapan isler profiline girmeye bile gerek duymadım gibi seyler söyledi aradan yıllar gecmis coluk cocuga karismisiz eşimin öyle kotu bisey yapacağını düşünmüyorum guveniyorum insani bi merak yüzünden zamanında girmiş bakmis olabilir sorun etmedim yani ben olayi büyütmedim
+1 oy
(207 puan) tarafından
Neden baktığını sor ama bağırma çağırma sakın kal bebeğine birşey olmasın 
(1 puan) tarafından
Sabahtan beri çok kötüyüm sormadım sancim oluyo stresten
+1 oy
(4,430 puan) tarafından

Merak etmiştir.  Bende boş vakitte sürekli milletin profiline bakıyorum ne var ne yok diye :D

(2,996 puan) tarafından
Aynı ben hahahaha :)
+1 oy
(627 puan) tarafından
Bence anlık bir merak etmiş olabilir. Ben şahsen fazla takmazdim
(1 puan) tarafından
Ne bileyim canım sorsam mi sormasam mi içim icimi yiyo
+1 oy
(1,786 puan) tarafından
Merak etmiştir çok takılma. Kendiyle kıyaslamıştır muhtemelen. Ben de canım sıkılınca eski arkadaşları aratirim .
+1 oy
(498 puan) tarafından
Çok boşlukta kaldığım zaman tanıdığım eskiden görüştüğüm kız erkek farketmeksizin bende milletin heaabina bakıyorum 

Mesela uniye gitmismi evlenmismi şuan nasıl sırf merak 

Ama erkek olunca onun düşünce yapısını anlamak tabiki zor 

Şaka arası sor hal hareketlerine bundan sonraki davranışlarına göre ne maksatla yaptığını anlarsın zaten 
+1 oy
(236 puan) tarafından
Canm bende bakarım sıkıldıgimda o yüzden takma benimkide sürekli bakar canları cehenneme ammann soru sordukcada  g..tleri kalkıyor kendini bişey sanıyorlar boşver 
(1 puan) tarafından
Bilmiyorumki sorsam mi sormasam mi ben utanıyorum o o soruyla karşı karşıya kalacak diye
+1 oy
(1,045 puan) tarafından
Ay ne alaka meraktan bakmistir ben de merak ederim esinin yerinde olsam herkes ciktiklarini merak eder bu sevdigi onem verdigi anlamina gelmez
+1 oy
(1,943 puan) tarafından
Allahıma büyük konuşmayayım ama kesinlikle ev birbirine girerdi bu ne cürret canım evli barklı adamın eski sevgilisinin kocasıyla ne işi olur neyi merak edip hususi olarak baktı hayırdır derdim ben valla siz böyle sursarsanız arkanızdan daha çok şey yapılır. 
(335 puan) tarafından
Ben de yorumlara bakıyordum, doğru düzgün yorum yazan biri çıktı sonunda. Millet bi de normalleştirmiş bunu. Şaşıyorum yaa. Nasıl bi mantık bu?
(1,943 puan) tarafından
Aynen öyle akıl mantığım benim de kabul etmiyor herkese baktım çoğunluk normal karşılamış
(335 puan) tarafından
Bu durumu normal karşılayanların aldatma ihtimali yüksek bence.
0 oy
tarafından
Çok takılma canım herkes bakar ama önemli olan hata yapmaması 
0 oy
(14,010 puan) tarafından

Merak etmiştir kiminle evlendi diye :)

0 oy
(699 puan) tarafından
Bende herkese katılıyorum merak edip bakabiliyo insan bu onu hala sevdigi anlamina fln gelmez sor istersen niye bakıyorsun diye ama bunun içinde kendini uzup strese sokma
(1 puan) tarafından
Ona soracağım sorudan ben utanıyorum o sürat ifadesini düşündükçe
0 oy
(712 puan) tarafından
Takilma kiz.bunu galiba bi cogumuz yapiyoruz meraktan:)))
0 oy
(658 puan) tarafından
Çoğunluğa katılamıyorum ben. Açıp eski sevgiline sorsaydın beni unutturabildimi diye niye bu kadar uğraştın ki derdim. Ben takarım bu duruma. Eski tanıdığa falan bakılır ama eski sevgili benim için yasak bölge. Ben de bakmam bu arada.  

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 3,897 göst.
25 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Umut343434 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 901 göst.
23 Mart 2023 Diğer kategorisinde Semrak (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 847 göst.
0 oy
9 cevap 421 göst.
19 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Ayselaras (263 puan) tarafından soruldu