0 oy
369 göst.
Aile kategorisinde (321 puan) tarafından
Eşimde annesiyle konustu anne sen otur onde sorun oluyor dedi ondan sonra sinirlendi hele kimseyi gorurmeyecem bi yere dedi kaynanam kırıldı beni suçladı oğluna yansittim diye benim dediğim sadece kardeşini uyaracam dedim o eşimde korktu herhalde ne derim diye annesiyle konuştu kaynanam gorumcelerime yansıttı onlarda eşimi onlardan kıskandığımı düşündü onları baba evinde istemediğimi düşündü kaynanam oğlunu ondan uzaklaştırmak istediğimi düşündü ben bu olanları bilmeden kaç gün kaynanami aradım açmadı sonradan öğrendim eşim onlarla konuştuğunu eşim onları düğüne getirecekti aradı kaynanam eşime trip attı eşimde sinirlendi bağırdı telefonu eve bıraktı oğluma sen gelme zarar edersin peşime dedi bende korktum kendine bisey yapacak diye ben kaynatama ve iki arkadaşına haber verdim eşimi bulsun diye sonra evde küçük gorumcem evde sinir krizi geçirmiş yok hakkımızda konuşuluyor insanlar diye ortanca kaynim da buna 2 tane tokat vurdu kendi gelsin diye sonra kaynanam kaynima beddua etti ölümcül tabi bu olanlardan ben suçlu dün kaynatam geldi evimden aldı beni gittim kaynanamdan özür diledim neymiş büyük gorumceme de sarılacakmişim beni yanlış anladı diye gorumceme sarilmadim ben onların beni yanlış anlamalarindan suçlu yada sorumlu değilim olaylar böyle bacılar 

11 Cevaplar

+1 oy
(1,681 puan) tarafından
Bir koltuk için bunlara ne gerek var

İçlerinde o kadar dolmuşlar ondan patlamışlar
-Reklam-
0 oy
(613 puan) tarafından
Bı ön koltuk da oturma konusu nelere sebep olmuş arkadaş
0 oy
(712 puan) tarafından
Bence bu sadrcr bi ön koltuk konusu  degil ortada baska seyler var ayrica bi koltuk ya kim oturursa otursun arkadas bu arabanin önü  baska yere arkasi baska yeremi gidiyor
tarafından
:D guldum valla sonuna.  Dedigin gibi sadece ön koltuk meselesi degildir birikmistir biseyler
(712 puan) tarafından
E yaniiii nedir bu koltuk mevzusu anlamadim gitti sanki öne oturup ülkeyi  yonetecekler:))
0 oy
(822 puan) tarafından
Pek bisey anlamadim ama kaynanandan niye özür diliyorsun. Sen varken pne ne annesi ne de bacısı oturamaz.  
(174 puan) tarafından
Sacmala daha da fazla saygisizlasma one oturtmakla karisi olunmaz tabi sizde bu saygi tabulari coook onceden yıkıldıgı icin anlamaman gayet normal
(822 puan) tarafından
Güzelim sen istediğini öne oturt bu ne kendini kasmalar  :D anası öne oturmayınca anası olmuyor mu da , karısı öne oturunca karısı olunmazmış  :D ben oturtmuyorum. Soruya da kendi fikrimi söyledim. Şimdi gidebilirsin yaptığım yorumun altından byeee :D
(174 puan) tarafından
Seninle ugrasacak degilim zaten degmezsin!!!
(822 puan) tarafından
L*n o zaman c*hennem olup gitsene hasta mısın nesin hala uzatıyorsun ya :D
(174 puan) tarafından
Lan mi haddini bil terbiyesizlik yapma
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Bir dakka sen esinin yanimda goruncenin oturusu mu sorun oluyir dedin eger boyle dediysen bu dinen de cok buyuk edepsizlik insan kiz kardesine boyle bir toz kondurmamali 

Ama yok ben neden onde oturmuyorumu kasteddiysen esinin ailesi işi mala baglamis ikinciyi kastettiysen onlardan ozur dileyerek ne buyuk belaya dustun tahmin bile edemezsin
0 oy
(12,797 puan) tarafından
Hayir bu önde oturunca ne oluyor ben hiç anlamıyorum ya kim oturursa otursun arkadaş akşam olunca zaten adamla koyun koyuna yatıyorsunuz bu kadar büyütmek niye.
0 oy
(9,716 puan) tarafından
Keşke arabalarda ön koltuk diye bişey hiç olmasaymış :D Allah bilir yuva bile yıkmıştır bu ön koltukk :D 

Not: 9 senelik evliliğimde hiç bunun konusu bile gecmedi bizde :)
0 oy
tarafından
O koltuk postunu hatırlıyorum kusura bakma ama çok yanlış yaptın madem bosey söyledin bisey yaptın arkasında duracaktin gittin bide özür diledin o terbiyesiz gorumcenden ve terbiyesiz çocuk yetiştiren kaynanandan ve senin esin kayinbiraderlerjn böyle Bi terbiyesizlik karşısında nasıl seni suçlu buldular anlamıyorum özür dileyerek en büyük hatayı yaptın şimdi en ufak biseyde daha beter üstüne gelecekler bisey yapıyorsan diyorsan arkasında duracaktin
0 oy
(2,181 puan) tarafından
Nedir bu koltuk sevdası çocukmusunuz siz ne kadar saçma sebep ,ve sen varken neden görümcen kocanın yanında oturuyor haksız olduğun kadar haklısın da 
0 oy
(14,571 puan) tarafından
niye kaynanandan ozur diledin ki onu anlamadim ayrica bi koltuk bu kadar mi onemliydi ya ne sacma seyler oluyor dunyada 
0 oy
tarafından
Senin yaptığın da saçma özür dileyecesij nedrn yaptın yaptın maden arkasında dur 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 822 göst.
12 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Lazina54 (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 193 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (611 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 103 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Anonim (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 109 göst.