0 oy
135 göst.
Aile kategorisinde (145 puan) tarafından
Kizlar bebeğim 25 de doğum yaptım yani perşembe günü 5 gün oldu sütüm gelmedi mama verildi daha bugün süt geldi bebek meme tutmuyor sagip veriyorum sonra meme verdim 6 dk tutuyor bırakıyor sonra sağdıgım sütü veriyorum ekstra duymasa mama takviyesi yapıyorum dün acile gittik şükür doktor dedi yüksek seviyede değil. Bebeğim 2 saate bir 1 buçuk saate bir besleniyor gözleri felan açıyor şükür emme refleksi iyi ama çok ağlıyorum lohusaliktan mi bilmiyorum. Eşim bana kötü davranıyor daha çok ağlıyorum sezeryanliyim tansiyon vurdu 20lere ameliyatta ve aynı gün kalktım bir dakika uyumamisim hayla bebeğime mama veriyorum hastane de eşim nolur çok kötü oldum su verirmisin elim dolu dedim sende diyor yatalak hasta gibisin çok kötü ağlıyorum sürekli çok ilgisiz ve 7 yaşında oğlum var ne bilim bebeğim hasta olmasın diye yetersiz hissediyorum kendimi çok masum kokusu felan çok kötü duygusalim anlatamıyorum bile bebeğimin kakasi bugün sarı oldu ve baya atıyor yani kaka yapıyor çok şükür sarı açık renk acaba sarilik mi atıyor? Bide nasıl yapabilirim daha verimli olmak istiyorum kaynanam geliyor laf sayıyor gidiyor zoruma gidiyor sütüm gelmiyor felan diye yemek yiyoruz eşim annesine ye ye diyor ben orda ikiye bölündüm ameliyat oldum bana bir kez demedi

4 Cevaplar

+1 oy
(14,941 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kocanı da kaynanani da sktir et . Sen çocuklarina odaklan. İnsan olsalar el üstünde tutarlar. Annen falan yok mu seninle ilgilenecek. 
-Reklam-
0 oy
(662 puan) tarafından
Canım benim açık sarı turuncu normal kaka zatem benimkinde gayet kendinde emmesi iyiydi kilosuda ama kan uyuşmazlığından vardı sarılık sınırdaydi her emmeden sonra 3 4 çay kaşığı hurmayı kaynatıp suyunu verdim bie gecede düştü çok şükür kendin se bol bol rezene iç hurma ye bol su iç o asalak kocanı da boşver kendine kendin için bak evlandinin rizkindan olma ağlama stres yapma 
0 oy
(5,270 puan) tarafından
zaten yatalak hastayim körkusun de esine. kaynanan da laf sokacagina buyuk ccguna baksin yemek yapsin evini temizlesin bi zahmet. sen verimli olmaya calisma daha cik hasta ol ve hasta gibi yat. o laf sokan ve kocan pervane olsun  sacma sapan konusacagina. ccgu ben susturim kucagiyda gezdirin sen uyu desin sana
(145 puan) tarafından
Bir anda sezeryan acilen girdim özele gittim mecburen gebelik zehirlenmesi yaşadım
 Ablamın kartından çektik 20 bin tl borclandi etti doğum yaptığım gün ek bir iş yapmış sözde 13 bin tl almış gitmiş bir ceyrek altin bir yarım altın almış taktı şimdi beş kuruşu yok moreli bozuk kavga ediyor benle hergun lohusaliktayim korkuyorum hastalancam etcem birsey olcak diye bana da
Hersey den önce bebeğim düşünüyorum çok üzülüyorum ona bakıp ağlıyorum.
Bence derdi para sabah işe giderken vericem taktiği altınları istemiyorum al dicem
(7,492 puan) tarafından
Altınları verince sanki sana iyi davranacak hiç o toplara girme bence ona ödül olur
0 oy
tarafından
Ya çok üzüldüm. Hangi şehir acaba ? 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 590 göst.
29 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mizgn_01 (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
0 oy
3 cevap 161 göst.
0 oy
4 cevap 91 göst.
20 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde 4 melek annesi (1,032 puan) tarafından soruldu

398,219 soru

11,908,849 cevap

36,039 kullanıcı

...