0 oy
338 göst.
Diğer kategorisinde (5,464 puan) tarafından
7 aylık olacağız 3 gün sonra emekleme çabası yok hiç :)) dönerek gidiyor istediği yere ayağından destekliyorum yok anacım :))  ablasının herşeyi erken olduğu için sanırım farklı geliyo :)) sizlerde durum ne :)

16 Cevaplar

+2 oy
(1,977 puan) tarafından
Canm donerek gidiyorsa bu tembel degildir hersey ayina gore isliyor demektir.emeklemek icn var daha hem emeklemek gelisim basamagi degildir direk yuruyebikirde.benm buyuk kizim tembeldj hemde doktor onayli 16aylikken yurudu.kucuk kizim emeklemeden direk 9aylik yurudu ama suan sizinki ayina gore cok iyi donerek hareket etmesi
(5,464 puan) tarafından
Ablasına göre canim 5 aylıkken geri geri 6 aylıkken öne doğru emeklemeye başlamıştı 10 aylıkken yürüdü :) bende işini gotuyor niye dizini acitsin diyorum :)
-Reklam-
+1 oy
(2,449 puan) tarafından
Daha dur anam bismillah :D bebekten bebeğe değişir tabi bu :)) benim ilk kız çok tembelmiş ikinci de anladım. 6 aylık olacaz bir hafta sonra hiç görmediğim, yaşamadığım şeyleri yaşıyorum bunda ya :D
(5,464 puan) tarafından
Değişiyor gerçekten ya Rabbim sağlık versin ❤️
(2,449 puan) tarafından
Aminnn bütün evlatlarımıza inşallah ❤️
(5,464 puan) tarafından
Amin ❤️
+1 oy
(1,126 puan) tarafından
Benimki de 6,5 aylık emekleme yok bence erken 7 yi geçsin 8 e doğru emekler belki :)
(5,464 puan) tarafından
Hayırlısı canım sağlıklı olsunlarda belki emeklemeden yürürler
+1 oy
(588 puan) tarafından
Benim kızım iki gün önce onuncu ayına girdi daha yeni emeklemeye başladı her bebek farklı oluyor. 

Kızım dişleri daha çıkmadı yeni üst dişi şişmiş benim bildiğim önce alt diş çıkıyor. 
(5,464 puan) tarafından
Benim ilk kiximin dışı 13 aylıkken çıktı doktora götürdüm niye cikmiyo diye sonra çıkmıştı.
+1 oy
(5,722 puan) tarafından
1 yaşına girdiği gün emekledi 1 hafta sonra yürüdü benimki ☺️
(5,464 puan) tarafından
Ay en azından sevinsin az demiş :))
+1 oy
(4,915 puan) tarafından

Büyük kızım emeklemeden 9,5 aylıkken yürüdü. Küçük kızım 15 aylıkken yürüdü şu an 21 aylık arada yürümeyi bırakıp hala emekliyor. Oyun haline getirdi bizi de zorluyor. Maile emekliyoruz :) 

(5,464 puan) tarafından
Ama çok tatlı oluyorlar ya
+1 oy
(9,329 puan) tarafından
Benimkide öyleydi kız doğum günü sabahında emekleri 
(5,464 puan) tarafından
Ben yastık koydum oralara çok giriyor diye :)) bende aynısını dün akşam eşime demiştim acep emekleme anlayışı dönerek ki gitmek diye her bebek bir olmadığı için :)
(9,329 puan) tarafından
Aynen aynen benim oğlana da doktor öyle demişti sonuçta Bi yerden Bi yere gidiyo dimi bunu yapıyorsa emekliye demektir
(5,464 puan) tarafından
Aynen canım dun ilkkez örümceğe bindirdim ilk işi bitkilerine saldırmak oldu :))
(9,329 puan) tarafından
Ahahahah sen benim oğlanın kız versiyonunu dogurmussun
(5,464 puan) tarafından
Öğle sanırım benden uslu bebe çıksa sasardim :))
0 oy
(945 puan) tarafından
Daha küçuk canım tembel demek için erken yegenm hıc imeklemedi direk yürüdü oğlum 9 ayı gelmişti imeklerkeb
(5,464 puan) tarafından
Sağlıklı olsunlarda canim ❤️
0 oy
(1,697 puan) tarafından
Kız benimki de tembel 10 buçuk aylık hala emeklemiyor, dişleri daha yeni çıkmaya başladı:)) 
(5,464 puan) tarafından
Aseller böyle demekki :)) Rabbim sağlık versin bebistolarimiza ❤️
(1,697 puan) tarafından
hem mızmız hem tembeller :)) amiin canım ❤️
(5,464 puan) tarafından
Aynen ya
0 oy
(14,004 puan) tarafından

Sek oğlu da öyleydi 9 aylık olacak  1 aydır görmemiştim şimdi emekliyor ayakta durmaya çalışıyor 7 aylıkken oturamıyordu hiç :) 

(5,464 puan) tarafından
Köksüz ağaç gibi devriliyo benimkide :))
0 oy
(1,814 puan) tarafından
5 aylık benim ufaklık komando gibi sürüne sürüne gidiyor benim oğlanlarda aşırı aceleci diş çıkarma dahil herşeyi ne işlerine yarayacak da erken yapıyorlar
(5,464 puan) tarafından
Maşallah subanallah
(1,814 puan) tarafından
Geç olması gibi erken olması da maalesef zor oluyor keşke hepsi zamanında öğrense
0 oy
tarafından
Benim kızımda öyleydi hjhjhj birden açıldı simd koşuyor tutabilene aşk olsun
(5,464 puan) tarafından
Maşallah subanallah ♥️
0 oy
(16 puan) tarafından
Vala benim en küçük çocuğum karnimdada çok çok az hareketleri vardı doktur tembel bebek dedi doğdu beş ay evde bebek yok gibiydi unutuyorduk o kadar zorla besliyorduk normal dedi doktor tembel bebek dedi beş aydan sonra açıldı şimdi canavar:)))
(5,464 puan) tarafından
Benimki hareketliydi aslında şimdide hareketli ama emekleme yok dönerek gidiyo
0 oy
(1,531 puan) tarafından
Kızım 11 aylık daha bugün başladı emeklemeye dönmeyi canı isterse yapar :D
(5,464 puan) tarafından
:)))) fena bebisler
0 oy
tarafından

Robot süpürge varsa çalıştır hemen emekler test edildi onaylandı :D 

(5,464 puan) tarafından
Paşa var sultan papagani onu görünce sürünerek gidiyo bı :))
0 oy
(10,822 puan) tarafından

Ablamın bebeği gibi aynı :D benim kızım 4.5 aylıkken emekleme eğilimdeydi 6. Ayında tamamen emekliyor ve tutunup kalkıyordu ablamınki 8 aylık be emekleme var ne çabası tam tostiş rahata düşkün sizinkiler :)

(5,464 puan) tarafından
Benim büyük öyleydi küçük tembel :)) mızmız bide :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 234 göst.
31 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde hayal20 (5,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 101 göst.
20 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 316 göst.
0 oy
20 cevap 424 göst.
8 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (278 puan) tarafından soruldu