0 oy
335 göst.
Aile kategorisinde (68 puan) tarafından
Merhaba kızlar 

Allah nasip ederse 3 hafta kaldı doğumuma ve artık bez almam gerek kayınvalidem bimin bezi çok güzel diyor 2 numara da var kullanan var mı doğar doğmaz memnun kaldınız mı 

16 Cevaplar

0 oy
(567 puan) tarafından
Bimdeki bezi hiç kullanmadım bilmiyorum can bebe kullanıyorum benim bulunduğum yerde can bebe daha uygun bimdeki bez pahalı gelmişti biraz adet fiyatına göre hesapladığımda hem kaliteli can bebe
-Reklam-
0 oy
(1,829 puan) tarafından
Ben kullandım 1 paket annem almış ama çok sızdırdı.  Ziyan olmasın diye 1 2 saate bez degistiriyordum
(68 puan) tarafından
1 2 saate durmadan değişmek yerine iyi bisey alıp bi kaç saat kullanmak daha iyi sanki
(1,829 puan) tarafından
Aynen öyle. Annem almış gelmiş çöpe gitmesin diye kullanayim dedim ama bitene kadar bıkmıştım
0 oy
(369 puan) tarafından
Bebeğim doğduğundan beri minies kullanıyorum  hiç pişik yapmadı. Bi ara biminkini kullandım hemen pişik oldu  bize yaramadı
0 oy
(1,093 puan) tarafından
E bebegin kendi markası baby and me kullanıyorum jeö bimdekinden daha uygun hemde güzel pişik olmadık cok şükür.. Öneririm banada yengem önerdi kendisi organik düşkünüdür bende dinledim tavsiyesini tabi her bebek farklı
0 oy
(10,265 puan) tarafından
Aldım kullandım bimin bezini çok kötü yaptı pisik oldu sızdirdi  sleepy kullanıyorum ben 
(68 puan) tarafından
Teşekkür ederim genelde kötü yorum gelmiş almam bende
0 oy
(12,773 puan) tarafından
İlk aylar bebce onemli  molfix aldim

Şuan şok kullanıyorum ama geri molfix donecem galiba biraz fazla cisde dışına cikiyo yada slepy al 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Bi den hiç almadım. Ben mikros un bezini minies kullanıyorum
(68 puan) tarafından
Onu daha yeni bu post da duydum olmazsa eşime aldırayım denemek için çok teşekkür ederim
(7,935 puan) tarafından
Adı minies canım
0 oy
(271 puan) tarafından
Ben kullanıyorum canım yeni doğduğunda canbebe kullanmıştım geme oma devam edecektim ama eşim bulamadı burdaki markette o yüzden bim bezi almış şuana kadar pisikte olmadı bisi de ama arada bi sızdırıyor oda çok uzun süre kalırsa yoksa bi sıkıntısı yok 
(68 puan) tarafından
Çok sağol canım
(271 puan) tarafından
Önemli değil canim
0 oy
tarafından
güzel degil canim bildigin naylon cok cis cis yapınca pijamaya geciyor
(68 puan) tarafından
Yaaa cevremde hiç kullanan da yoktu çok sağol
tarafından
ben ilkten ter sandim tasmdan ziyade disa cikti bezden canim disi naylon olup tutmadı yani zor bitirdim bi paketi kullanip memnun kalanlar varda ben hic begenmedim
0 oy
(283 puan) tarafından
Kesinlikle minies ben ikizlerime molfix prima vs herseyi kullandm pisik oldu ve minies katkisiz hem ince hem sizdirmaz hem uygun tavsiye ederm
(68 puan) tarafından
Minies daha önce hiç duymadım
(283 puan) tarafından
Migrosun markasi
0 oy
tarafından
Ben kullanıyorum çokta güzel valla ne sızdırıyor ne pişik yapıyor harika 
(68 puan) tarafından
Allah razı olsun o zaman alayım hemde çok uygun
0 oy
(3,844 puan) tarafından
Bebeğin cildine göre değişiyor ben sleepy aldım bir numaradan bir paket eğer uygun olmazsa diye umarım sıkıntı yaşamam 
(68 puan) tarafından
Sleepy çok övüyorlar burda da marketlerde hiç yok
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Sleppy ile başladım sadece 1 numarası güzeldi. 2 ve 3 hem sıktı kızarttı hemde büyük tuvaleti hep sırtına çıkıyordu. Bim'in bezini deneyeyim dedim şuan memnunum pişik yapmadı, sızdırmada yapmadı hiç. Sadece biraz kalın gibi. 
(68 puan) tarafından
Tm kuzum sagolasin
0 oy
(13,265 puan) tarafından
Kullanıyorum canım oğlum 9,5 aylık hiç pişik yapmadı.  

Ama brn sıksık açıyorum altını, poposunu havalandırıyrum, 

Kaka yapınca silmrk yerine çoğu zamab yıkıyorm

Pişik olmasn diye her alt açmada krem sürüyorum. 

Hani  birazda insanon elinxe olan bişey. 
0 oy
(5,324 puan) tarafından
Ben çok memnunum bimin bezini kullanıyorum. Sadece 1 numarası yok. Bebeğim doğduğunda 2 numara büyük geldiği için a101den sofia kullanmıştık ilk baş

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 174 göst.
0 oy
5 cevap 135 göst.
24 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Beden dili (4,698 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 445 göst.
19 Kasım 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 118 göst.
29 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,663 soru

11,206,602 cevap

34,509 kullanıcı

...