0 oy
353 göst.
Diğer kategorisinde (32 puan) tarafından
Kısaca gireyim konuya gorumcemin yarin nikahı var .sadece imza atılacak . düğün uç ay sonra olucak neyse tarih aldıkları gün bana siz de gelin dedi.ben de inşallah gelirim dedim.sonra bir kaç gün geçince dedi ki valla ben bir kaç kişiyi cagiracaktim.artik vazgeçtim .sadece babam kardeşim ve iki kişi yine gelecek.bana da diyor ki sana da söylim gelmek istersen sen de gel.ama sen bilirsin gelip gelmemek sana kalmış.ben sana söylemiş oliyim.diyor ben de bakalım nasip olursa gelirim dedim .keşke hayır gelmeyecem deseydim.cunku sen bilirsin diyor ısrar etmiyor.neyse size bırakıyorum siz olsanız gider misiniz

19 Cevaplar

+1 oy
(14,582 puan) tarafından
Zaten ayıp olmasin diye demiş sanki sana. Gitme bencede. 
-Reklam-
+1 oy
(122 puan) tarafından
Kısaca gelmeni istemiyor yalandan ben söyleyimde sonra suçlama der gibi ayak yapmış gitme ya neden gelmedin derse de ay hasta oldum galiba olacak gibiydim de sanki vücudum bana sen bilirsin yine de  dedi bende oldumm:-))))
(1,542 puan) tarafından
Hahahah çok iyi
0 oy
(614 puan) tarafından
Bı öyle bı böyle. Bahane uydurur gitmezdim
0 oy
(4,091 puan) tarafından
Sırf davet etmek için etmiş gelmeni istemiyor belli sende bende gelemk için gelecektim bunu dediğin iyi oldu gelmiyorum deseydin
0 oy
(581 puan) tarafından
Anlamadığım sen kardeşi veya abisiyle evli değil misin zaten ayrıyetten neden davet ediyor ??
0 oy
(13,632 puan) tarafından
Sen dışarıdan biri değilsin ki böyle dese bana gitmezdim galiba
0 oy
(116 puan) tarafından
Ben çağırmamış olmıym ama sen gelme özet olarak ve tabiki gitmem
0 oy
(2,560 puan) tarafından
Gelme demiş resmen. Asla gitmem. Düğününe de gitmem. 
0 oy
(759 puan) tarafından
Gelmemi istemiyorsun sanki diye sorardım. Eğer istemiyorsan gelmem orada bulunmanı istiyorsan düzgün davet et derdim.
0 oy
(1,891 puan) tarafından
Ben yüzüne vururdum ve gitmezdim şahsen. Zaten bana ağız yaptın, ayıp olmasın diye çağırdın. Böyle böyle söyledin diye söyler bu yüzden gelemiyorum derdim. Çünkü yarın öbür gün çağırdım da gelmedi demesin. Eş.seklik ettim de gelmedi diyebilsin 
0 oy
(28 puan) tarafından
İstemiyor asla gitmem 
0 oy
(14,282 puan) tarafından
İstersen gel demek gelme demek 
0 oy
(98 puan) tarafından
çağırdım ama gelmedi kozunu verme eline, git hem sinir olsun 
0 oy
(505 puan) tarafından
Bence gitme sırf söylemek için soylemis
0 oy
(421 puan) tarafından
Gitmezdim esimi de gondermezdim nikahtan sonra konu acilir di illa ki o zamanda zaten gelmeyi dusunmuyordum senin demen benim icin cok daha iyi oldu derdim ben gelmihorsam kocamda gelmesin derdim 
0 oy
(409 puan) tarafından
Direk eşime söylerdim eşim destekse zaten anlayışla karşıladı beni ve o söylerdi. 
0 oy
(67 puan) tarafından
Kizlar bu kadar olumsuz düşünmeyin bu sese bir imza atmaktır çokta önemli bir durum değil yengesine ayıp olmasın diye gel istersen demiş ama illaki gel yada gelme dememiş gayet kibar makul demiş yani istemezse zaten teklif bile etmez bence yani ve düğün değil bu herkes bilir bir imza atılır o kadar 5 dakika sürmez yani
0 oy
(301 puan) tarafından
Belli ki gelmeni istemiyor gelme diyememis sen bilirsin demiş üstünkörü. Bana boyle isteksiz soylese gitmezdim
0 oy
(695 puan) tarafından
Gitmem . Benim görümcem de mesela bazen öyle çağırıyor kalkıp da gitmiyorum eşim diyor niye gitmiyorsun istersen gel dedi gönüllü çağırmadi ki bende istemedim gitmedim diyorum 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 338 göst.
31 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Djdjjdhd (837 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 578 göst.
20 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,389 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 147 göst.
12 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,212 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 152 göst.