0 oy
61 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,778 puan) tarafından
Kizlar tarlusal kullanan varmi yada önce kullanan oldumu bisey sormam gerekiyor 

2 Cevaplar

0 oy
(1,017 puan) tarafından
Ben kullandım bı kere
(1,778 puan) tarafından
Canım bu hapı ilk kullanıyorum adet düzensizliği içinde tek kutu bitince ara veriyormuyuz yoksa devam mı ediyorum kullanmaya adet görene kadar
(1,017 puan) tarafından
Canım icemeye basladiginda kutu bitene kadar zaten adet oluyorsundur bazen biteden de adet olunuyor adet oldun ya icmiyordu artık gene başka adete kadar ben böyle biliyorum
(1,778 puan) tarafından
Ben ikinci kutuya geçtim ama olmadım garip degilmi
(1,017 puan) tarafından
Bence ikinci kutuya geçme doktora sor degisitirecek başka ilaç verecek
(1,778 puan) tarafından
Suan gidemem canim ikinci kutuyu da bitiriyim de ondan sonra gidiyim olmazsa zaten randevu alamiyorum gidemedim 15 gün süre verdi
-Reklam-
0 oy
(1,876 puan) tarafından
Ben kullandım
(1,778 puan) tarafından
İkinci kutuya geçtim daha tik yok canim
(1,876 puan) tarafından
Aa ben 3 ay regl görmedim duphasyon başlattı etki etmedi başka doktora gittim Tarludal başlattı oldu detaylı muayenr yapıldımı rahim vs bende herşey bakıldı mesela tarlusaldan önce sebebini sordunuz mu ben bi kaç gün sonra hemen oldum çübkü
(1,778 puan) tarafından
Ben zaten normal bi şekilde adet görmüyorum kuzu beyindeki hipotalamus denen hormon yeterince uyarı vermiyormuş o yüzden adet göremiyorum normal bi şekilde
İki cocugumda tedaviyle oldu o yüzden hapla gördüm adeti
Kucuk kızıma dogum yaptım 1 sene oluyor ikinci ayda adet gördüm bi daha görmedim doktorda gecmisimi dinledi bunu verdi bakalım ikinci kutuyu da bitiriyim de ondan sonra gideceğim bi ne diyecek
(1,876 puan) tarafından
Anladım canım çok geçmiş olsun inşallah bir an önce şifasını bulursun
(1,778 puan) tarafından
Sağol canım inşallah

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 39 göst.
24 Temmuz 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynos1234 (1,778 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 288 göst.
15 Şubat 2021 Diğer kategorisinde 3 mucizenin annesi (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 106 göst.
0 oy
1 cevap 49 göst.
3 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Muge (95 puan) tarafından soruldu

393,740 soru

11,774,785 cevap

35,791 kullanıcı

...