0 oy
77 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,077 puan) tarafından
Kizlar tarlusal kullanan varmi yada önce kullanan oldumu bisey sormam gerekiyor 

2 Cevaplar

0 oy
(1,100 puan) tarafından
Ben kullandım bı kere
(2,077 puan) tarafından
Canım bu hapı ilk kullanıyorum adet düzensizliği içinde tek kutu bitince ara veriyormuyuz yoksa devam mı ediyorum kullanmaya adet görene kadar
(1,100 puan) tarafından
Canım icemeye basladiginda kutu bitene kadar zaten adet oluyorsundur bazen biteden de adet olunuyor adet oldun ya icmiyordu artık gene başka adete kadar ben böyle biliyorum
(2,077 puan) tarafından
Ben ikinci kutuya geçtim ama olmadım garip degilmi
(1,100 puan) tarafından
Bence ikinci kutuya geçme doktora sor degisitirecek başka ilaç verecek
(2,077 puan) tarafından
Suan gidemem canim ikinci kutuyu da bitiriyim de ondan sonra gidiyim olmazsa zaten randevu alamiyorum gidemedim 15 gün süre verdi
-Reklam-
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Ben kullandım
(2,077 puan) tarafından
Canım bu hapı ilk kullanıyorum adet düzensizliği içinde tek kutu bitince ara veriyormuyuz yoksa devam mı ediyorum kullanmaya adet görene kadar
(1,986 puan) tarafından
Zaten söyle oluyor içinde kaç adet vardı hatırlamıyorum ama kullanırkrn olursan ilacı kesiyorsun eğer kullanırken olmazsan bitince bir kaç gün içinde oluyorsun zaten benim doktorum bitince adet olursun birdaha ki ay yine adet olmazsan geldi ilaç değiştiririm dedi ben kullandım bir kaç gün sonra oldum 7 gün sürdü aradan 1 hafta geçti ikinci regl gördüm 13 gün sürdü oda birdahaki ayda ikinci regl imin tarihine göre düzende devam etti Doktor'un sana ne dedi bilmiyorum ama olmazsan gel ila değiştiricem demişti bana
(2,077 puan) tarafından
İkinci kutuya geçtim daha tik yok canim
(1,986 puan) tarafından
Aa ben 3 ay regl görmedim duphasyon başlattı etki etmedi başka doktora gittim Tarludal başlattı oldu detaylı muayenr yapıldımı rahim vs bende herşey bakıldı mesela tarlusaldan önce sebebini sordunuz mu ben bi kaç gün sonra hemen oldum çübkü
(2,077 puan) tarafından
Ben zaten normal bi şekilde adet görmüyorum kuzu beyindeki hipotalamus denen hormon yeterince uyarı vermiyormuş o yüzden adet göremiyorum normal bi şekilde
İki cocugumda tedaviyle oldu o yüzden hapla gördüm adeti
Kucuk kızıma dogum yaptım 1 sene oluyor ikinci ayda adet gördüm bi daha görmedim doktorda gecmisimi dinledi bunu verdi bakalım ikinci kutuyu da bitiriyim de ondan sonra gideceğim bi ne diyecek
(1,986 puan) tarafından
Anladım canım çok geçmiş olsun inşallah bir an önce şifasını bulursun
(2,077 puan) tarafından
Sağol canım inşallah

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 44 göst.
24 Temmuz 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynos1234 (2,077 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 289 göst.
15 Şubat 2021 Diğer kategorisinde 3 mucizenin annesi (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 110 göst.
0 oy
1 cevap 50 göst.
3 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Muge (103 puan) tarafından soruldu

398,155 soru

11,906,957 cevap

36,036 kullanıcı

...