0 oy
698 göst.
Aile kategorisinde (12 puan) tarafından
Kızlar bi tanıdığım var kadın eşi onu aldatıyor ben bunu biliyorum iş yerinde çalışıyormuş bu kadın gitmiş adam o kadına imam nikahı kıymış neyse dedim ben karışmayım yuva yıkılacak sonra kadın kendine birşey falan yapar vicdan azabı çekerim dedim kendimce sonra az öncede duydum ki adam biraz kafamı toparlayacam demiş eşine o imam nikahlı sevgilisiyle 3 günlüğüne tatile gitmiş tanıdığım kadında yazık biraz kiloluydu eşi zayıf seviyordiye gitti tüp miğde amelyatı falan oldu sizce napmalıyım tatili de duyunca iyice kadına üzüldüm bunları babam telefonda konuşunca kulak misafiri oldum

19 Cevaplar

+2 oy
(2,405 puan) tarafından
Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır. Ben şahsen söylerim bunu. Zor bir şey evet ama kanıtın da varsa söyle ya da bir şekilde duyur 
(12 puan) tarafından
İçim içimi yiyor zaten çok söylemek istiyorum
(2,405 puan) tarafından
Bilip susmak en kötüsü yarın başına gelmeyeceği nr malum? Sana ne yapılmasını istersen sen de o şekilde davran.
-Reklam-
+1 oy
(10,339 puan) tarafından
Ben kendi babamın bi bo.kunu yakaladım. Tabiri caizse ağzına mıctım çocuk gibi karşımda kalakaldı. Ama anneme söylemedim çünkü bu yaştan sonra boşanacak hali yok boşuna üzmeye gerek yok dedim. Babamda düzeldi annemi mutlu ettiğini gözüme gözüme soktu. Çünkü gözüm üstündeydi. Ama senin bahsettiğin kişiler sanırım genç ve tatile gitmek büyük bir ihanet. Ben olsam söylerdim. 
(4,236 puan) tarafından
Off insanın eşi yapınca yıkılıyor ama yıllardır tanıdığın bildiğin babanın annene yapması ve evlat olarak bunu senin yakalaman da çok sarsıcı olmuştur babana bile güvenme derler ya o hesap
(10,339 puan) tarafından
Evet şuan babama bile güvenmiyorum. Babam böyle yaparsa elin adamı neler yapmaz. Bi süre kendime gelemedim. Sevgim de sarsıldı bazen ölse üzülür müyüm diye düşünüyorum.
(4,236 puan) tarafından
Ahh ya sevgin aynı kalsa bile güven duygun zedelendi Bi kere Allah ıslah etsin bu erkekleri yaşa başa bakmıyorlar yoldan çıkmaya meyilli hepsi
(10,339 puan) tarafından
Aynen öyle canım kimseye güven yok artık
(4,236 puan) tarafından
Öyle öyle erkek cinsinin sineğine bile güvenmiyorum bende bu saatten sonra canım ☺️
0 oy
(331 puan) tarafından
Bence doğruyu söyle gitsin kadına haksızlık olmasın
(12 puan) tarafından
Demi ya
(331 puan) tarafından
Bence öyle çünkü kadına üzüldüm yaa vallahi hangi kadın bu durumu kabul eder ki bide gizli yaa
0 oy
(396 puan) tarafından
Valla canım  ben senin yerinde olsam gider söylerdim çünkü kadına yapılan büyük k.ahpelik adama bak
(122 puan) tarafından
Kadının sosyal medya hesabı varsa aç bir sahte hesap kim olduğunu bilmez söylersin sonra başın ağırmaz
(396 puan) tarafından
Mantıklı bir plan fikir
(122 puan) tarafından
Yani bacım ben üzüldüm kadın adına ben olsam bu şekilde söylerdim duyudğunu duyuncada sesimi çıkarmaz dinlerdim
(12 puan) tarafından
Şimdi açtım hesabı yazıyorum hadi bakalım
(122 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun inşallah ablanın
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Hemen soyle ama delil de bul
0 oy
(4,093 puan) tarafından
Artık hiç kimseye hiç birşey söylenmiyor ben söylemezdim  çünkü eminim ki kötü olan kötü söz duyan sen olacaksin aldatılan bir kadın sezer bilir eminim oda tahmin edip biliyordur 
(12 puan) tarafından
Bende bundan çok korktum
(859 puan) tarafından
Çok haklı bir yorum bence canim kadın illaki anliyordur hiç mi adamı arayıp sormuyor bencede söyleme sen haksız olursun
(4,093 puan) tarafından
Tabi ki biliyordur eşinin gelince kokusundan bile anlar parfüm kokusu sinmistir  benim arkadaşım eşini sırtında ki siyah noktası varmıştı biri sıkmış onu ordan anlamış kadınlar çein gibidir herşeyi bilirler
0 oy
(24 puan) tarafından
Sevap işlemiş olursun canım.
(12 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(128 puan) tarafından
Sosyal medya hesabı aç oradan yaz bence neticede karı kocalar işeride barışırlar bırsey olur sen sıkntıya girersin kendini riske atma okadar ama tabii bişekilde yaz öğrensin yazıkk
(12 puan) tarafından
Yazdım canım
(128 puan) tarafından
Ne oldu canım öğrendimi kadıncağız yazık ya
0 oy
(4,236 puan) tarafından
Kadın seni sesinden tanır mı kendi numarandan değil de dışarda Bi telefondan ara bir bir anlat bildiklerini ya da sosyal medya hesabı aç fake yaz her şeyi yakından tanıdığını ama kendini ifşa etmek istemediğini o yüzden bu yola başvurduğunu Bi kadın olarak bu yükü taşımak istemedim de anlat kurtul kadına da yazık boşamasa bile burnundan getirsin ********.iz rahat rahat iki kadınlı hayat yaşıyor orda kadın da ameliyat oluyor onun için küfür etmeyi sevmem ama pE,zevnk puş.tt tam 
(12 puan) tarafından
Yazdım canım şimdi fake hesaptan
(330 puan) tarafından
Gordumu peki bişey dedi mi
(1,257 puan) tarafından
Bende merak ettim
(12 puan) tarafından
Gördü canım mesajı cevap vermedi
0 oy
(2,791 puan) tarafından
Arkadaşının yerine kendini koy o bilseydi sussaydj sen bilmeseydin ne olurdu
(12 puan) tarafından
Bende o yüzden susmadım
0 oy
(466 puan) tarafından
Canım buna benzer bir durum benimde başıma geldi .köyde tanıdığım komşumuz ve yinetanidigim diğer arkadaşım evlendi.Ama çocuk evlenecekleri gün Bile diğer arkadaşımla sevgiliyi.neyse bunlar evlendi o arkadaşım evlendi diye intihar galan etti bir şey olmadı neyse çok ah etti.Diger arkadaşım ve çocuk 1 yıl sonra kavga edip kız köye geldi çocuk da o intihar eden arkadaşıma ben bosanacagim tekrar,sevgili olalım falan filan tekrar,sevgili oldular.Iki kızda arkadaşım benim.Neyse o ayrılan kız köyde gördüm ağlamış gözleri mosmor falan boşanmak için bin bir türlü kıza,iftira attılar dayanamadım dedim bak dedim bu çocuk benim diğer arkadaşımla sevgili kanatlarım var falan filan sonra kız o kadar kanıta rağmen bosanmadi.Cocuk da sen neden söylüyorsun diye bana demediği kalmadı. Neyse dedim esseklik bende hiç karismayavaktim ne halleri varsa görsünler dedim.Sonra bosanmayinca diğer arkadaşım bıraktı çocuğu.Evli olan kız ise 1 yıl sonra hamile kalıp doğurdu ama çocuk sürekli aldatıyor başkaları ile falan da.Sonra bunlar tekrar,boşanacaklaardi sonra tekrar,barışıp kız 2.cocugu doğurdu şimdi ise tekrar ayrılmışlar.Yani sana tavsiyem hiç karışma çünkü ben arkadaşıma dediğimde çocuk yeminler ediyor yok öyle bir şey falan diye.kizda m.a.l gibi inandı.sonuc ne 2 çocuk ve bosandilar galiba ben de ikisi ile konusmuyorum yani araya mesafe koydum.Cunku kız hiç inanmadı bana kanitim olduğu halde bende dedim kendi düşen ağlamaz 
(12 puan) tarafından
Artık geç canım fake hesaptan yazdım oda gördü
(466 puan) tarafından
Fake hesap iyi olmuş  ne tepki verdi
(12 puan) tarafından
Gördü cevap vermedi
(466 puan) tarafından
Kocasına hesap sormustur
0 oy
(425 puan) tarafından
Gerekırse mektup yazar kapısına bırakırdım ama duyururdum kadına. Allah muhafaza başıma gelse söylenmese sonra duysam cok kötü olurdum
(12 puan) tarafından
Hallettim canım gördü mesajı sonrasında nolur şu an bilemem
0 oy
(992 puan) tarafından
Söyleme bence hatta bu konu hakkında bilgi dahi edinme.zaten kadın er yada geç öğrenecek hiçbirşey gizli kalmaz. Ama senden duymasın sen kötü olma 
(12 puan) tarafından
Valla canım kadın diyor ben kocama gözüm kapalı güvenirim 2 yıla yakındır aldatıyor artık birşeyleri öğrensin istedim
(992 puan) tarafından
Söyledin mi yoksa
0 oy
(863 puan) tarafından

Ben olsam söylemem çünkü belli olmaz Mesude gibi KEMALİM yapmaz der göz yumar olan sana olur yuva bozuyor falan :angel:

(12 puan) tarafından
Fake hesaptan yazdım sonra görünce hesabı sildim
0 oy
(46 puan) tarafından
Yuva bozulmasın demişsin ortada bı yuva yok o adam karısına bunu yapıyor ve düşünmüyor üstüne birde evde karısı var öbürünü tatile götürüyor sana yapılsa sana soylenmesini istemezmiydin
(12 puan) tarafından
Bende öyle düşündüm canım zaten söyledim ne bilim o yazdığımda da kafam çok karıştı ilk defa böyle birşeye tanıdığımdan şahit oldum ne yapacağımı ne düşüneceğimi bilemedim
(46 puan) tarafından
En doğrusunu yapmışsın canım kimse böyle birşeyi hak etmez çünkü. Ne dedi peki. Çok üzülmüştü Allah yardımcısı olsun
0 oy
(2,261 puan) tarafından
Ben olsam soylemrm duyulsa bile benden duyulmasin bazi kadinlar iftira atiyosun kocam yapmaz vs der 
0 oy
(1,979 puan) tarafından
Ben soylemezdim çünkü adam bu kadar aleni yaparken kadının bunu hissetmeme fark etmeme gibi bir durumu olamaz buna inanmam yani susmak isteyene görmek istemeyene neden gösterip suçlu olayım banane herkes kendi gözünü açsın 
0 oy
(543 puan) tarafından
direkt kadina degil de kadinin bi yakinina anlatsan da o soylese kadina 
0 oy
(707 puan) tarafından
Bile bile susmazdm

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 775 göst.
3 Temmuz 2023 Aile kategorisinde busra.b (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 733 göst.