0 oy
260 göst.
Diğer kategorisinde (1,270 puan) tarafından

image

yuruyus bandı aldım sizce günlük kaç dakika ve kaç kere kullanmalıyım yani yürümeliyim sabah akşam uygundur yada fazlamı azmi 40 dakika sonra otamatik kapanıyor 10 dakika dinlemeden sonra gene devam edebiliyoruz ama ben 40 dakikada yürüyorum  

7 Cevaplar

0 oy
(3,555 puan) tarafından
Aynısından var bende de 26 kilo verirken ki en büyük yardımcim oldu güle güle kullan
(1,270 puan) tarafından
Aynen bende 85 kiloyum sadece yürüyus bandımi kullandınız diyette yaptıniz mi her gün mü bindiniz yoksa belli günler demi
(1,270 puan) tarafından
Kaçta ta yurudunuz hız olarak
(3,555 puan) tarafından
Bir yılda verdim arkadaşlar çok bunlatmadim kendimi ilk 6 ayda yürüyüş bandim yoktu sadece diyet yaptım aralıklı oruç sonraki 6 ayda hem diyet hep haftada beş gün yarım saat tempolu yürüyüş hızını kendime göre ayarladım zamanla arttirdim bir anda hızlı ayarda yuruyemezsin zaten
(57 puan) tarafından
Çok ses yapıyor mu acaba bnde Almak istiyorum da alt komşumu rahat eder mym
(3,555 puan) tarafından
Yok diğer büyük aletlere göre çok az sesi ama yine de bir ses var tabi
-Reklam-
0 oy
(17,533 puan) tarafından
Hayırlı olsun. Bol bol yürü firsatin oldukça..ama brn birinden haftada 3 gün yürüyüş yapmak gerek diye.duymustum. her gün yapınca vücut alışıyor. Yürümeyi.birakinca geri kilo alınıyor diye söylemiş diyetisyen. Ama.senin evinde var. Her gün yürü bol bol.kilo ver işte. 
(1,270 puan) tarafından
Sağol çok teşekkür ederim genelde yürümekten sıkılıp kenarda duruyor giyen çok ama bakalım şuna hevesliyim
(17,533 puan) tarafından
Ben de sormuştum o soruyu . Öyle diyenler olmuştu evet
0 oy
(9,294 puan) tarafından
Canın ne zaman isterse o zaman bin. Bende 7 ay once aldırdım 4 kere kullandım mı bilmem. Ona sıra gelmiyo ki zaten gun ıcınde cok hareketlıyım mecalim kalmıyor. 
(1,270 puan) tarafından
Yani bendede iki çocuk ama bir yandan yedikçe kilo gitmiyo diyet yapıyorum sonra bozuyorum spor da sıkıyor bir sure sonra bakalım bunda azim edebilcekmiyim
0 oy
(294 puan) tarafından
Nekadara aldın adı ne canım
(1,270 puan) tarafından
Relax Marka 5 bin TL
(294 puan) tarafından
Bnde 85 kiloyum ya bi zayıflayaöadım diyet yapıyom şimdi
(1,270 puan) tarafından
Bende 85 kiloyum valla diyet yapıp hep bozuyorum spor hareketleri yapıyorum bir süre sonra oda sıkıyor koşu bandı aldım çoğu kişide aynı yerde yürümek ten sıkılıp bir kenara kaldırmış ama bakalım ben netcem
0 oy
(5,246 puan) tarafından
nekadar yurursen okadar iyi benim karnim burnumda 90 dk iki set yuruyordum tek

cck buyuk ve okuldaydi. evde bos oturcagima spor yapiodum. suan vakit ufak cckgum

nekadar uyursa okadar. uyuma saati bitene kadar dus alip

on 15 dk da dinlenmeye vakit ayiriorum.
(5,246 puan) tarafından
bu arada termal takim tayt ve ust germuarli. cok super terletio. evin icinde soyunamiyorum duaun dusakabin icine grip soyunuyorum damlamasin diye. gecen gun 150 tl aldi. takim. sweet termal takim yada termal lady ki ne
(1,270 puan) tarafından
Bende de var termal takım iyi terletiyor valla
0 oy
(609 puan) tarafından
Yaa ben de sipariş verdim acaba kilo verdiriyor mu gerçekten
(1,270 puan) tarafından
Valla düzenli kullanımda ve yediklerimise dikkat edersek bence veriris istikrarli kullanmak lazım bazı alanlar aldık ama sıkılıp kullanmıyoruz bir kenarda duruyor dedi
(1,270 puan) tarafından
Kaça aldınız ne marka
(609 puan) tarafından
4723 e aldım. Relax marka benimki de. İnşallah istikrarlı yapıcam. Kilom çok fazla. İki çocukla dışarı çıkıp koşmaya vaktim yok ama evde yapabilirim. Günde 1 saat düşünüyorum
(1,270 puan) tarafından
Bende iki çocukla koşmaya yürümeye vaktim yok disarda kilom var fazla yani bende öğlen ve akşam olmak üzere 40 dakika öğlen 40 dakika yatmadan önce biniyorum yürüyüş bandina
0 oy
(8,242 puan) tarafından
Etkilimi ki acaba 2el bulumuyum ki 
(1,270 puan) tarafından
Bence etkili olur istikrarli ve kararlı binersek bide boğazı tutmak lazım ölçülu yemek lazım ben ev tipi aldım hem kullanımı kolay ve taşımasi kolay bır yerden bir yere birde apartman gibi bi yerse büyükler ses yapabilir  bizde aile apartmanında oturuyoruz ben ustteyim ama çok ses yapmıyo bu ikinci ellere de Uygun bulursan olabilir yani
(8,242 puan) tarafından
Bı araştırcem bakalım 3 ayı daha atlatsam birazdaha durumuz iyi olacak ozaman alırım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 155 göst.
16 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,270 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 130 göst.
30 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tugbaca (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 81 göst.
19 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (912 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 117 göst.
7 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,941 soru

11,901,519 cevap

36,023 kullanıcı

...