0 oy
155 göst.
Diğer kategorisinde (664 puan) tarafından

Kiz aynada baktikca sinirlerim bozuluyor gari baya kotu olmuşum bu cihazlar sizce ise yarar mi 

image

8 Cevaplar

0 oy
(8,222 puan) tarafından
Buna çok baktım ise yaramiyo diye duydum 
(664 puan) tarafından
Evet canim yorumlari oyle ama  ne bileyim bu degilde baska kaliteli bisey alsam erir mi acaba bunu örnek olarak attım
-Reklam-
0 oy
(781 puan) tarafından
Diyet yapıp kardiyo yapıp yağ yakacaksin . ideal yağ oranına inince vücudun göbeğinde gider .eğer göbeğin zor eriyorsa inatçı yağların orada birikiyor demektir tüm vücudun zayıflar yağlar erirse sıra göbeğe gelir en son oda gider .böyle aletlere bel bağlamayın .vücut içten erir distan değil. Kalori açığı oluşacak, protein ağırlıklı besleneceksin .yağ karbonhidratı azaltacaksin canım bu işin formülü bu .doğumda 27 kilo aldım 20sini verdim bir yılda son 7 kilom kaldı hala göbeğim çıkık sen düşün benimde göbeğim inatçı en son erir ama 7 kg verince eriyecek biraz sporla da sıkılaştırırım .
0 oy
(16,779 puan) tarafından
Bunlar yerine düzenli spor ve diyet yap canım 
0 oy
(1,994 puan) tarafından
Sakın alma canım bunlar yaglari asla eritmiyor 

Spor sart
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Lazere gittiğimiz bayan haftada iki defa g5 e girsen gider dedi bende istemedim haftada ikimdefa gidemeyiz başka ilçede çünkü daha sı sonra ayda bir gel dedi bende yok dedim madem haftada iki defa oluyor ayda etkisi olmaz dedim sırf müşteri toplamak için yapıyorlar kalori açığı ve kardiyo yapacaksın ve en önemlisi kendine uygun diyet yapacaksın bazı sitelerde ki yorumlar satın alınmış yorumlar kes kopyala yapıştır inanma canım
0 oy
(1,213 puan) tarafından
Hiç bir alet içecek yağ yakiminizi desteklemez. Yağ arotmeo istiyorsan vol bol hareket edeceksin. Aksam 8 den sinra bişey yemeyecejsin. 
0 oy
(186 puan) tarafından
Tamamen para tuzağı zaten aldığınızda da bikac defa kullanip dolabin üstüne atacaksınız muhtemelen. 

Bolgesel incelme egzersizleri bol su bol hareket. Korse falanda kullanmayin vucudu bozuyor ic organlarada zarar veriyor. Mecburen dogal yollardan eritmeye calismak lazim
0 oy
(4,027 puan) tarafından
Eritmez maalesef, evde kendin göbek bölgesini çalıştırmak için spor yapsan ve diyetle desteklesen daha iyi sonuç alırsın. Bu tarz ürünler anlıktır g5 gibi. Yapıldıktan sonra ter atımı ve bölgedeki hareket nedeniyle incelmiş gibi çıkarsın ölçümde ama ertesi gün ölçtüğünde gene aynı olursun. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 228 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde YAVRULARIMM (2,486 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 197 göst.
26 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eda-HiraNur (452 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 357 göst.
3 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SeydaUraz (2,570 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 127 göst.

396,988 soru

11,873,846 cevap

35,988 kullanıcı

...