0 oy
508 göst.
Diğer kategorisinde (362 puan) tarafından

moralim o kadar bozukki sabah duydugumdan belli cok üzgün ve kizginim. Kardeşim icmis komaya girmis ve o an kapinin camina yumruk atmis kolunun şah damari kesilmis :'( gece sabaha kadar acilde gecirmisler.annem cok korkmus babam uykusuz sabah işe gitmis. duydugumdan belli basimda bi agri var daha gitmedi. Allah im islah etsin ,cok üzülüyorum kardesim icin:(

7 Cevaplar

+2 oy
(1,098 puan) tarafından
Boşa alkol tüm kötülüklerin anasıdır demiyorlar umarım bu yaşadıkları ders olur Allah size bağışlamış geçmiş olsun 
(362 puan) tarafından
Aminn  insallah canim sagol ..umarim ders cikartir cikarmazsa bu gidişle canindan olacak :(
-Reklam-
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Rabb'im hıdayet nasıp etsin gecmıs olsun canım üzüldüm tedavi falan görmek ıstemıyo mu annene babana ayrı üzüldüm Rabb'im kimseyi evladıyla sınamasın
(1,327 puan) tarafından
Ahh canım kıyamam ya Allah sıze bagışlasın akıl fikir versin çok üzülüyorum böyle gençlere sende sürekli dua et kardeşin için
(362 puan) tarafından
ediyorum canim inanki bende cok uzülüyorum daha 23 yasinda ..ne yapsamda kurtarsam diye sabahdan belli düsünüp duruyorum
(1,327 puan) tarafından
Bol bol dua et zıkırler çek canım Rabb'im hidayet versin tez zamanda doğru yolu bulsun
(362 puan) tarafından
cok sagol canim.. Aminnnn Allah im yardim etsin
(1,327 puan) tarafından
Aminn canım
0 oy
(5,250 puan) tarafından
Geçmiş olsun Allah şifa versin. İnşallah bidaha yaşanmaz.
(362 puan) tarafından
insallah canim sagolasin
0 oy
(143 puan) tarafından
Seni en iyi ben anlarım o alkol yüzünden başına gelmeyen kalmadı bıcaklandı dayak yedi ceza evine girdi ama daha beter oldu madde ye başladı arkadaş çevresi çok önemli ne hamileliğimi bilirim ne lohusalıgımı ne genç kızlıgımı ne çocukluğumu kardeşim hepimizin hayatına s tı bir gün iyi bit gün kötü babam kahrından 20 kilo verdi rabbim bunları ıslah etsin 
(362 puan) tarafından
annemgilde icki yüzünden baya bunalima girdiler babamla annem bir kac senede cöktüler :(
Allah im islah etsin, yardimcisi olsun ailelerimize
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Allah ıslah etsin inşallah. Onu ve tüm gençleri Rabbim uyuşturucu ve alkol belasından muhafaza eylesin. 
(362 puan) tarafından
Aminnnnn
0 oy
(2,068 puan) tarafından
Gecmis olsun cnm 
(362 puan) tarafından
sagolasin canim
0 oy
(1,303 puan) tarafından
Allah hidayet versin çok geçmiş olsun inşallah biran önce soğur ve bırakır şu illetten 
(362 puan) tarafından
Aminnn insallah canim insallah :(

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 113 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sebebine (361 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
3 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Yarali (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 341 göst.
28 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu