0 oy
526 göst.
Diğer kategorisinde (367 puan) tarafından

moralim o kadar bozukki sabah duydugumdan belli cok üzgün ve kizginim. Kardeşim icmis komaya girmis ve o an kapinin camina yumruk atmis kolunun şah damari kesilmis :'( gece sabaha kadar acilde gecirmisler.annem cok korkmus babam uykusuz sabah işe gitmis. duydugumdan belli basimda bi agri var daha gitmedi. Allah im islah etsin ,cok üzülüyorum kardesim icin:(

7 Cevaplar

+2 oy
(1,813 puan) tarafından
Boşa alkol tüm kötülüklerin anasıdır demiyorlar umarım bu yaşadıkları ders olur Allah size bağışlamış geçmiş olsun 
(367 puan) tarafından
Aminn  insallah canim sagol ..umarim ders cikartir cikarmazsa bu gidişle canindan olacak :(
-Reklam-
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Rabb'im hıdayet nasıp etsin gecmıs olsun canım üzüldüm tedavi falan görmek ıstemıyo mu annene babana ayrı üzüldüm Rabb'im kimseyi evladıyla sınamasın
(1,949 puan) tarafından
Ahh canım kıyamam ya Allah sıze bagışlasın akıl fikir versin çok üzülüyorum böyle gençlere sende sürekli dua et kardeşin için
(367 puan) tarafından
ediyorum canim inanki bende cok uzülüyorum daha 23 yasinda ..ne yapsamda kurtarsam diye sabahdan belli düsünüp duruyorum
(1,949 puan) tarafından
Bol bol dua et zıkırler çek canım Rabb'im hidayet versin tez zamanda doğru yolu bulsun
(367 puan) tarafından
cok sagol canim.. Aminnnn Allah im yardim etsin
(1,949 puan) tarafından
Aminn canım
0 oy
(5,415 puan) tarafından
Geçmiş olsun Allah şifa versin. İnşallah bidaha yaşanmaz.
(367 puan) tarafından
insallah canim sagolasin
0 oy
(147 puan) tarafından
Seni en iyi ben anlarım o alkol yüzünden başına gelmeyen kalmadı bıcaklandı dayak yedi ceza evine girdi ama daha beter oldu madde ye başladı arkadaş çevresi çok önemli ne hamileliğimi bilirim ne lohusalıgımı ne genç kızlıgımı ne çocukluğumu kardeşim hepimizin hayatına s tı bir gün iyi bit gün kötü babam kahrından 20 kilo verdi rabbim bunları ıslah etsin 
(367 puan) tarafından
annemgilde icki yüzünden baya bunalima girdiler babamla annem bir kac senede cöktüler :(
Allah im islah etsin, yardimcisi olsun ailelerimize
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Allah ıslah etsin inşallah. Onu ve tüm gençleri Rabbim uyuşturucu ve alkol belasından muhafaza eylesin. 
(367 puan) tarafından
Aminnnnn
0 oy
(2,144 puan) tarafından
Gecmis olsun cnm 
(367 puan) tarafından
sagolasin canim
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Allah hidayet versin çok geçmiş olsun inşallah biran önce soğur ve bırakır şu illetten 
(367 puan) tarafından
Aminnn insallah canim insallah :(

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 115 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sebebine (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
3 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Yarali (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 343 göst.
28 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu