+1 oy
684 göst.
önce Diğer kategorisinde (439 puan) tarafından
kizlar bu yil düzce akçakoca..ya tatile gittik küçük bi ilce kasaba gibi o kadar guzeldiki sahilde cok az insan vardi hersey cok ucuzdu orada yasayanlar cok sanşlı

56 Cevaplar

+2 oy
önce (12,090 puan) tarafından
Evden ayrılmayan ben bizim tatil yerimiz evin arkasındaki inekler
önce (1,561 puan) tarafından
Dua et o ineklere el sürmüyon
önce (12,090 puan) tarafından
Buzagalarinı emziriyorum inekler bana sagdirtmaz eşim bildiği halde bi senedir zor oturttu sagimi. Yabancı yaklaşınca depebiliyorlar
-Reklam-
+2 oy
önce (95 puan) tarafından

Her sene olduğu gibi bu sene de ev tatil mekanımız :D

önce (122 puan) tarafından
Biz evden başka biryerde tatile çıksak kenidmizi yurtdışına çıkmış hissederiz galiba
önce (95 puan) tarafından
Öyle gerçekten :D olsun ne yapalım herkes her sene tatile gidecek diye bir kural yok. Evimizde mutlu huzurlu olalım gerisi boş :)
önce (122 puan) tarafından
Aynen öyle canım
+1 oy
önce (15,506 puan) tarafından

Evin mutfağı ve salonu tatil yerimdi :D salon iyiydi gayet ama mutfağı beğenmedim ben memnun kalmadım.

+1 oy
önce (610 puan) tarafından
Tatil mi ne o ? Yeniliyor muydu kız?  tatil göremedik 
+1 oy
önce (2,168 puan) tarafından
Antalya Kalkan patara da villa tuttuk çok güzel geçti tam çok çocuklu aileler için ideal bir tatil 
+1 oy
önce (4,529 puan) tarafından
Antalya kalkana gittik, bu cuma tekrar gideceğiz inşallah 
0 oy
önce (3,443 puan) tarafından
Biz ayvalık'a gittik bu sene tatilimizde önceki sene Muğla'da öğretmenler evinde 4 gün kalmıştık ve 4 gün boyunca arabamızla Muğla'nın her yerini gezmiştik geçen seneki tatil daha güzel geldi bana Ayvalık hem çok küçük hem çok pahalı hem de çok bir numarası yok yani o yüzden bu seneki tatilimiz çok içime sinmedi
önce (133 puan) tarafından
Muğla nasıl bı sehır insanları nasıl bı özetle sene çok merak edıyırum degısık gelır bana gel muğla
önce (3,443 puan) tarafından
Yaz aylarında Muğla'da zaten Muğla'nın yerli halkından çok turistler oluyor canım yerli yabancı yerli halkk hakkında çok bir bilgim yok ama gezdiğimiz yerler çok güzeldi Akyaka olsun yuvarlakçay olsun Bodrum Marmaris zaten çok güzel yerler değişik bir şey yok aslında
önce (2,168 puan) tarafından
Ayvalık geneli yazlıkçılar biz sadece gezmeye gittik öyleydi
0 oy
önce (1,130 puan) tarafından

Sakarya karasu :D ama seneye antalya tarafı düşünüyoruz bakalım çünkü hersene sıkılıyor insan yazlıga gitmekten degişik yerler görmek istiyoruz

0 oy
önce (505 puan) tarafından

• :DHer zamanki gibi memlekete geldim baba evine oradayım şuan 
0 oy
önce (395 puan) tarafından
Ben bu sene tatile gidemedim bizim plan Eylül gibi Balıkesir Edremit Akçay ayvalık eğer o olmaz sa İstanbul da yaşıyoruz heybeli adaya gidecez
0 oy
önce (11,527 puan) tarafından
Biz yakına gideceğiz diye mersin erdemliye ayarladık haftaya için yol çekmiyor gözüm Bu sene
Kız mersin çok sıcak anam hıcde güzel degıl gelmeyın
Biz yüzmeye geliyoruz bacı amaç sıcak olması zaten. Yoksa karadenizliyim gider orada yüzerim
Samsun'dan mı gelıyon
Ben urfadan gelicem aslen Zonguldaklıyım bir ay oradaydım anamın yanında. Şimdi 6 gün yüzüp döneceuk kız urfaya. Urfa' da sıcak. Alıştık artık
0 oy
önce (3,791 puan) tarafından
Yarın Antalya’ya gidiyoruz. Nihayet tatil zamanı.
önce (32 puan) tarafından
Antalya felaket sıcak ve aşırı nem var hiç tadı çıkmıyor biz dayanamadık valla 4 gece 5 gün tatilimiz vardı 2 günü zor durduk sonra döndük o kadar yolu taa Eskişehir’den geldik bir de
önce (3,791 puan) tarafından
Valla biz de istemiyorduk Antalya ama biraz mecburi oldu, direk uçuş sadece oraya vardı olduğumuz yerden.  Çocukla aktarmalı uçuş da sıkıntılı. Yunanistana da 2 yıl önce gitmiştik. Geçen sene Bodruma ve Datçaya gittik. Hırvatistanın denizi güzel ama plaj olayı fazla yok, genelde kayalık tarzı,çocukla elverişli değil. Seneye İtalya inşallah. El mahkum oldu ama olsun valla, deniz özledim, sıcak mıcak idare ederim. :)
önce (32 puan) tarafından
Hadi inşallah canım ne güzel her yeri geziyorsunuz düşmanlarınız çatlasın :)) İtalya benim de hayalimdi umarım gerçekleştiririz bir gün :)
0 oy
önce (3,017 puan) tarafından
Bu yil bize tatil haram 2 aylik bebem var durmuyo uyumuyo eglenmiyo jsjsjsjs

Geçen sene Balikesir erdege gitmistik
0 oy
önce (1,138 puan) tarafından
Akcakocayi cok severim ben ya sessiz sakin usul usul gez gel mis .bu sene cok istiyordum gidemedim
0 oy
önce (1,840 puan) tarafından

Evimmm :) bir o odadan bir o odaya girdim arada duşa girdim falan :D 

Şaka bir yana bu sene tatil bize uğramadı ;)

0 oy
önce (8,219 puan) tarafından
orayı duydum gidenler çok beğeniyor seneye gideriz inşallah.  bu sene önce anamur sonra bodrum ya da kaş a geçeceğiz, daha gitmedik 
0 oy
önce (271 puan) tarafından
İlk kuşadasi yaptık geçen haftada Muğla akyaka geçen yılda gitmiştik akyakaya bayıldık çok güzel bir yer tekne turları filan çok iyi bir yer
0 oy
önce (430 puan) tarafından
Üç çocukla evde geçti yazımız 
0 oy
önce (1,982 puan) tarafından

31 gün tatil yaptım 4 günü yoğun bakım ünitesinde kalanı genel cerrahi servisinde :D 15 gün filan oldu evimize geldik 

önce (1,155 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun hayırdır ne hastalığınız vardı
0 oy
önce (1,389 puan) tarafından
Bu sene tatil yerimiz şehir hastanesi ev sonra devlet hastanesi oldu hastalık doğum derken tatil yok

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 603 göst.
27 Mayıs 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Nisan KC (4,069 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 284 göst.
15 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Muallime3455 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 152 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde Emir112021 (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 76 göst.
31 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin06 (2,329 puan) tarafından soruldu

391,013 soru

11,698,288 cevap

35,577 kullanıcı

...