0 oy
342 göst.
önce Diğer kategorisinde (419 puan) tarafından
Kızlar bi.ara doğum da ölüm korkusu vardı bir müddet geçti 34 haftalık oldum yine başladı psikiyatri ye randevu  almak mantıklı mi

6 Cevaplar

0 oy
önce (581 puan) tarafından
Bu çoğu kadında oluyor bence bende iki doğum yaptım ikisinde de bu korkuya kapıldım kendimden çok bana bir şey olursa bebeğime filan kim bakacak düşüncesi 
önce (419 puan) tarafından
Benim 3 üncü sezeryan olucam ya geçmiyor canım sıkılıyor nasıl atlatayim.bilmiyom
Geçici dir herarde yine demi
Hormonlar yüzünden :) geçer bence
8.bucuk aydır. Zaten bu hormonlar beni mahfetti valla
Doğum sonrası geçer o korku ben acil sezaryene alındım ağlaya ağlaya gittim
İnşallah cnm gecicek
-Reklam-
0 oy
önce (1,908 puan) tarafından
Bence her hamile kadın düşünüyordur böyle şeyler bende çok düşünüyordum,ama kafam dağılsın diye çocuklarımla veya başka şeylerle kafamı meşgul ediyordum, psikiyatri gidebilirsin destek alabilirsiniz 
Bende öyle düşündüm psikiyatri ye gitmeliyim diye inşallah geçer inan artık yorur dum
0 oy
önce (683 puan) tarafından
Bende doğumu atlattım lohusa döneminde aynı şeyi yaşıyorum 
İnşallah atlatırsın kuzum inşallah
0 oy
önce (7,014 puan) tarafından
Doğum korkusu herkeste olan doğal bir durum . Doğumda ölğm korkusu yaşıyorsan bence oda mormal ama ataklar şeklinde geliyorsa bi anda elin ayağın titrer ölecekmiş gibi hissedersin nefesin daralır öyle ise psikiyatriste gitmen lazım panik atağın vardır
Hamile kalmadan önce zaten panik atak olduğu için 100 mg olac kullanıyor dum hamile kalınca bıraktım
0 oy
önce (13,314 puan) tarafından
Benim doğum yapalı 4 yıl oldu hala geçmedi ilaç aldığım halde bazen tırlatacak gibi oluyorum gitmenizde fayda var
Uzun süre olmuş
Yine randevu aldım gideceğim lohusa depresyonu da geçirdim muhtemelen ondan pekişti
Bende ayın 19 aldım hem.gebelik randevum var gitmişken  bide psikiyatri ye gıdım dedim
İyi yapmısın
0 oy
önce (923 puan) tarafından
Ben de aynı durumdayım ilk doğum ve lohusalıkta da olmuştu şimdi de oldu 
Ya böyle tek ben olmayınca tek değilmişim diye iyi hissediyorum kendimi
önce (923 puan) tarafından
Ayy ben kanser miyim diye doğumdan sonra hastanelerde gezdim bir de günlerce uyumadim agladim ölürsem bebeğime ne olacak diye. Doğum yaklaştıkça şiddetleniyor bu düşünceler malesef
Malesef bende de şiddet lendi 3 üncü sezeryan olucam.ama. bunda çok tedirgin oldum geçer inşallah dua.edin bende sizlere edeyim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 367 göst.
25 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde eda1404 (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 202 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,577 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
20 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 319 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (252 puan) tarafından soruldu

391,014 soru

11,698,273 cevap

35,576 kullanıcı

...