0 oy
588 göst.
önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,125 puan) tarafından

Kızlar bu ayda 1 hafta erken adet oldum geçen ay 1 gün sürmüştü bu ayda yine çok az lekelenme yaşıyorum geçen ay doktora gittim sol yumurtalık tamamen menopoza girmis sağdada orta düzeyin altindaymis galiba artık tamamen menopoza giricem çok üzülüyorum ya bir daha anne olamicam galiba :'(

11 Cevaplar

0 oy
önce (588 puan) tarafından
Sağın kürü denediniz mi acaba 
önce (1,125 puan) tarafından
Hayır denemedim nasıl oluyor şuan ama eşim çocuk istemiyorum depremzedeyiz TOKİ'den ev çıktı tasinana kadar çocuk olmaz diyor istemiyor
önce (610 puan) tarafından
Eşim istemiyor ne ya. Ya tamamen menopoza gireceksen ne olucak. Sen istiyorsun anladığım kadarıyla konuş eşinle belki olmicak bir daha
önce (588 puan) tarafından
İnternetten vardır canım memnun kalan çok kadın var soğan kürüyle
-Reklam-
0 oy
önce (2,888 puan) tarafından
Tek yumurta ile gebe kalınır merak etme yaş kaç çocuğun yok mu kaç senelik evlisin
32 ama doktor zor dedi 1 oğlum var 4 yıllık evliyim oğlumda 25 aylık
önce (2,888 puan) tarafından
Kız vala 40yasindakiler oluyor bekle istersen evine tasininca canım daha rahat edersin kafanı böyle şeylere takma kendi haline bırak bi bakmisin olur
Ya öylede yumurta kalitesi çok düşük dedi Dr. Hemen baslamalisin dedi taktir ilahi ne diyim canımı çok sıkıyor bı durum
0 oy
önce (2,010 puan) tarafından
Evet çok zor kolay değil ama şükret ki bi evladın var

Hiç olmayanlar napsın

Allah'ım o duyguyu tattirmiş sukretmelisin 

Benimde bir tane oğlum var başka çocuğum yok. eşimle boşandık bir tane oğlum Allah'ım uzun ömürler versin yeter oğlum bana 

İmtihan dünyasındayız 
Rabbim yar ve yardımcınız olsun benimde bir oğlum var ama ben hiç bebekligini yaşayamadım deprem oldu 5 aylıktı 2 ay çadırda yaşadık ek gıda dönemi hiç birşey yapamadım çocuk ordan buraya savruldu durdu sağlık sorunları yaşadık doyamadım bebek bakmaya
önce (2,010 puan) tarafından
Bir doktorla kalma o zaman canım
Şimdi çoğu şeyin tedavisi var
Başka doktorlara git peşini birakma
Veren Allah tabiki ama sebebini işlemek lazım
2 dr.ada gittik canım ya
0 oy
önce (294 puan) tarafından
Yaş kc.                    
32...
önce (294 puan) tarafından
Aynısı yaştayız korkma sen nice kadınlar sapa sağlamlar cocukları olmuyor
Onlarınki neden olmuyor ozaman cünkü rabbim ol deyince olur
önce (1,794 puan) tarafından
Aynen doğru söylüyor abla bakın ben 4 senedir çocuk sahibi olamadım kucağım boş belki zamanı vardır Rabbim ol derse olur
0 oy
önce (8,955 puan) tarafından
Canım önlem alma madem bakarsın olur. Rabbim hayırlısını versin 
Allah razı olsun sağolun ben korunmuyorum eşim korunuyor
0 oy
önce (1,346 puan) tarafından
Bir cocugun tek var sanırım yorumdan öyle gördüm esin şuan masraftan istemiyor Allah korusun hemn menepoza girsen hiç olamicak 

Kuzenimin arkadaşı da doktor menepoza gireceksin demiş bir kızı varmiş eşi istememiş gizliden tam ben korunuyorum demiş hamile kalmiş sonraki sene menepoza girmiş eşimde zmnla çok pişman olmuş keşke iki tane üst üste getirseydin seni dinleseydim diyor şuan iki çocuğu var 

Sende bir tane getir kardeşi olur eşini ikna etme caliş 

Doktora şöyle ilaç birşey verilmiyor mu gebe kalman icin
Masraftan değil taşınma olayları gözünü korkutuyor birde önümüzü göremedik daha ne olacak diyor ilaç falan vermedi 6 ay içinde olmazsa gel tedavi başlayalım dedi
İnşallah esin ikna olur soğan suyu var o h iç bide Kürtçe bir kaç bitkiler var kaynatılıp içiliyor bazıları da var dövülüp bebek bezine koyulup altına bırakılıyor gebe kalmak için sor istersen belki bilirsin de ben Türkçesini bilmiyorum
Aa öyle mi adları ne peki
Vallahi Kürtçe yazdigimda okuyunca farklı şeyler çıkıyor biri tolık mereng gibi şeyler yazınca okunusuyla bir değil kaynanamin eltisi hatta çocuğu yoktu yaptı kadın altına bıraktı direk çocuğu oldu bir tanesi de var ismi değişik hiç bilmem annem bilir oda kaynatılıp iciliyouş hemn gebe kaliniyormuş hekim kadınlarda bulunuyormjş çoğunlukla
Ay nasıl öğrenebilirim bunu ya
0 oy
önce (133 puan) tarafından
Yok yok öyle düşünme sakın bı doktorun dedıgıne de bakma  ayrıca adetın kısa sürmesi demek yumurtalık çocuk arıyor derler  yumurtlama var mı yokmu sen ona bak  ne cahil o doktor ya kafayı yemiş mesele yumurta sayın degıl yumurtlamak ve spermle bulusması  
Ya zaten yumurtalama olmazsa adet olamazsın  bidefa mesela pkoslar da yumurtlama yok adet 2 ayda bır fılan  
Yumurtalıgın sağlam olması tek basına işe yaramaz  doğru zamanda kalıtelı spermle bulusması lazım  
Kalıtelı yumurtlamak nedır  zaten o yumurtlama olmuyor yumurta büyümez  kist olarak adetle atılır sonra. Sen yumurtlama olup olmadıgını bılmıyorsan test al  yada kendın de adetın ortalama 13 ve 18 . Gunlerıni iyi takıp et jel gıbı yoğun akıntı olur
Dış gebelık gecırme ihtimalini kımse bılemez kuzum  inşallah olmaz  dıyelım  dıs gebelık demek döllenme nin yanınlıs yerde olması demek   korkmam çözüm degıl şöyle bşey yap  çocuk yapacaksan. Bırkac takviye var sana onerırıım kullan  ve bal pekmez  yumurta filan saglıklı beslen o ay dıyet yürüyüş  bol şu  elinde sıgara alkol almasın kalıteyı artırırır
önce (206 puan) tarafından
Kötü alışkanlığımiz  yok . yumurtlama gününü de anlayabiliyorum .ama cesaret edemiyorum 2 çocuğa aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum.bunun için öncelikle bı doktora görünmek lazım.normalde çabuk hamile kalıyorum ama önce bı doktor baksın sonra 2 olsun
Bı baktır canım
Neyla yok canım zaten tek dr.da kalmadım 2 ayrı dr.a gittim en son kendi doğum yaptığıma gittim kan falanda aldı ultrasondanda baktı oda dedi yumurtlama olmuyor zaten bende
0 oy
önce (672 puan) tarafından
Kac çocuğun var
1 çocuğum var
önce (672 puan) tarafından
Tüh üzüldüm 2 olsaydı iyiydi ama nasip kismet
Allah hayırlısını versin inşallah ne diyim
0 oy
önce (3,252 puan) tarafından
Allah bağışlasın bir evladın var sağlıkla büyüsün gerisini zorlama akışa bırak. Menepoz ve yumurtlama duzeni için sana düzenli folik asit kullanmanı tavsiye ederim.Inan bana çok etkili ben 39byasindan yazıyorum sana hamile kalmak için değil yumurtlama ve adet düzeni için 2 ay kullanip 1 ay ara veriyorum ve gerçekten etkili.36 d anne oldum menepoz riskim hamilelikte önce başlamıştı ailemde var zaten annem ananem teyzelerim hepsi erken menepozlu.
önce (3,452 puan) tarafından
Bende 87 liyim canım bilmediğim için soruyorum iki evladım var şükür başkada istemiyorum rabbim isteyene versin inş menopoza girince hamile kalınmıo değl mi şuan için belirti yok bnde bi ara duymştm menopoz erken yaşa düşmüş bazen diyorum keşke girsem bazende sıkıntılı geçio muş menopoz
Bende aldım folikasit bu ay Dr. Çocuk için önceden başlatır hep ama dediğiniz gibi yumurta kalitesinide arttiyor düzenli içeyim hangi marka sizinki
önce (3,252 puan) tarafından
New life  folifor d vitaminli  tavsiye ederim çok faydali
Hayir menepoza girince hamilelik bitiyor f
Çok teşekkür ederim sağolun
0 oy
önce (359 puan) tarafından
Yasınız daha kücükmüs erken menopozmu belirtiniz varmı bende daha 30 yasımdayım ama adetim iive düzensizlesti 2 haftada adet oldum cok erken bende süpheleniyorum erken menopozdan
Erken adet olma ve çamur gibi lekeli şekilde olma 1 gün süre ile saçma sapan düzensizlikler işte
Ümidini kesme canım ya uygulama indir yumurtlama gününe denk getir mutlaka sogan kürü yap
Yumurtlama hesaplama yapamıyorum ki çünkü 1 gün ve 2 hafta 1 oluyorum
Adet bitiminde 1 gün sonra deneyin bazı kadınlarda adetten hemen sonra yumurtlama oluyor cunki
Eşim istese oda istemiyor
0 oy
önce (24 puan) tarafından
Yas kaç cnm üzülme ya 
32 canım ya

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 839 göst.
18 Nisan 2023 Aile kategorisinde Birgundoguracam (60 puan) tarafından soruldu
0 oy