0 oy
161 göst.
önce Aile kategorisinde (32 puan) tarafından
Merhabalar okadar çok sinirliyim ki gerçekten artık yoruldum.Kayinbabam canı isterse melek istemezse burnumdan getiren biri .Sürekli hesap sormalar.Ezmeler.2 çocuğum var eşim tatilde beni aramis kayinbabam çocuğumda olduğu için aramayı görmedim bugün beni arayıp direkt selam sabah yok sen benim telefonlarıma niye bakmıyorsun insan bi döner beee dedi .Aramayı görsem dönerim dedim niye dönmiyim dedim bana imalar yaptı sanki bilerek açmadım gibi .Cevap vermemi beklemedim camiye geldim diyip telefonu üstüme kapattı. Bunu bana Sürekli yapıyor niye aramadın niye açmadın niye dönmedin Allah aşkına böyle şey olur mu ? Eşime anlattm konuscam dedi .Gerçekten zoruma gidiyor ağrıma gidiyo çocuk muyum ben .Eşim ve öz babam bile benimle o şekilde konuşmuyor o kim ya?

5 Cevaplar

0 oy
önce (14,582 puan) tarafından
Postunu okuyunca dejavu mu acaba dedim ama yok degilmiş. Zaten aynı postu açıp fazla da cevap almişsin.
önce (581 puan) tarafından
Al bendende o kadar dün gece ki posta çok benziyor dedim baktım öyleymiş
-Reklam-
0 oy
önce (89 puan) tarafından
Normal değil tavrı. Had sınır bilmeyen biri. Burada eşinizin sizi destekleyip babasına tavrına dikkat et demesi gerekiyor.
0 oy
önce (695 puan) tarafından
Aynı postu niye iki kere açtın seni ikna etmeyen ne
0 oy
önce (923 puan) tarafından
Benimki de alkol alıp alıp beni arıyordu. Eşime söyledim bir daha açmadım telefonunu. Eşim evdeyken onu ariyorlardi torunlarini görmek için. Şükür 7 aydır küsüz kafam rahat. Densiz herif. Seninki de aynı hesap gelinini niye ariyosun ki oğlunu ara konuş yani 
0 oy
önce (581 puan) tarafından
Gece de açmasın mı bu postu ?

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 552 göst.
11 Kasım 2022 Aile kategorisinde Mervebykdg (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 539 göst.
0 oy
11 cevap 273 göst.
3 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu