0 oy
781 göst.
Diğer kategorisinde (600 puan) tarafından
Sadece merak ediyorum kardeşler arası bu kadar soğuk olunabilir mi görüşmüyorsaniz sebebi ne mesela 

27 Cevaplar

0 oy
(1,259 puan) tarafından
Para istedi yok dedim :D sadece para istemek için yazar çünkü 3 senedir yollarım doğum yapacağım ve çalışmayacagim yeni taşındık zor durumdayız param yok dedim diye konuşmuyor. Geçen gün 400 attım idda oynamış düşün
(600 puan) tarafından
Erkek mi
(1,259 puan) tarafından
Evet küs olduğu halde az önce yine para istemek için yazmış. Cevap vermedim oturdum ağladim. Attığı mesajları görsen sadece para için 1 kere nasılsın diye sormadı sormaz.
(104 puan) tarafından
Sevgilisi vardı üstelik kuzen ona varmı dedim inkar etti bana bağırdı saygısızlık etti bidaha konuşmadım
-Reklam-
0 oy
(712 puan) tarafından
5 kardesiz 16 senedir kimseyle konusmuyom
(11,062 puan) tarafından
Ayy çok uzuldum kiz ya :( annenlerdemi hic sogumadi 16 sene ya evlat ya
(600 puan) tarafından
Çok çok uzun süre resmen yabancı olmuşlar artık
(712 puan) tarafından
Aynen oyle alıştım  4 evladim guzel bi yuvam var kendi ailemi olusturdum ve inanki sanki bana topragin altinda gibiler
(11,062 puan) tarafından
Ayy oyle deme kiz bisey olsa canin yanar :( ee esini neden istemedilerki
(712 puan) tarafından
Annem baskasina verecwkti ozamanlar esimde girucu usulu geldi kabul ettim nisan yaptık  sonra annem bozmaya kalkti kactik cok ugrastik barissinlar diye ama yok cok inatlar bende zorlamadim bidaha
0 oy
(726 puan) tarafından
Abimle  7 yildr konuşmuyorum kendi konuşmuyor eşimi kabul etmediler kaçarak evlendk dye baya tepkili halada konusmaz
(600 puan) tarafından
Anlamıyorum nasıl yabancı gibi davranabiliyorlar
(726 puan) tarafından
Ah bilsem içim gidiyor konsmak icn yanaşmıyor  en iyi sırdaşımdi dert ortağım di iş çıkışı abimle gezerdm tozardim abi deglse arkdas gbiydk smdi ise düşman bildiğin
0 oy
(1,346 puan) tarafından
Şimdi kardeşlikte kalmamış bacım devir öyle bir devir ki para için kardeş kardeşi öldürüyor şaka gibi. Konuşmayanıda vardır illaki. Benim kardeşlerimle aram gayet iyi ama bende senelerdir annemle konuşmuyorum.
(600 puan) tarafından
Annemle asla dayanamam peki neden canım
(1,346 puan) tarafından
Çok canımı yaktı herkes anne olamıyor malesef. Kardeşlerimde öyle.
0 oy
(302 puan) tarafından
Ne olduğu belli olmayan sevgilisini yatılı kabul etmedim diye konuşmuyo benimle yıllar sonra bebeğim oldu ne hayırlı olsun dedi ne bebeğimin yüzüne baktı. Bu yaşa kadar hep yanındaydım halbuki ama bebeğime böyle yapması çok zoruma gitti benim için yok artık öyle biri. Sağ olsun benden uzak olsun. Anneme gittiğimde mutfağa girdiğimde yemeğini bırakıp kalkar gider o derece yani.
(600 puan) tarafından
Bu ne nefret ya
(302 puan) tarafından
Dimi annem görüntülü konuşurken bebeğimi göstermişti dünyadaki tek bebek mi dedi döndü gitti geçen gene annemde denk geldik eşimi çok sever eşim aldı kızımı yanına götürdü kızdım artık bi daha asla kızımı götürme bu kadar kin normal mi sence böyle bi sebep için öncesindeyse her sırrını bana anlatırdı piercing taktı herkes kızdı ben destek oldum her sıkıştığında yanında oldum benimde çok dolu olduğum bi konu kusura bakma uzattım
0 oy
(1,098 puan) tarafından
Abimle konuşmayız eşi yüzünden hamileyken durup dururken bir sürü hakaret içeren mesaj atmıştı abimde onu haklı buldu sebebi de ben evlenirken onlara sevgilim olduğunu söylememişim
(600 puan) tarafından
O ne saçma bir sebep gerçekten
(1,098 puan) tarafından
Bende yengeyim kaynım var görğmcem var ne biliyim onların hayatı beni ilgilendirmiyor saçma sapan işler
0 oy
(913 puan) tarafından
Ablamla görüşmüyorum. Uzun zaman oldu. Bütün aileyi etkileyen yanlış davranışları yüzünden. Sanırım hep böyle devam edecek 
(600 puan) tarafından
Sanırım bazen uzak durmak daha mantıklı
0 oy
(3,483 puan) tarafından
Kız kardeşimle 6 yıldır konşmuorum iyilik yaptım kötülük gördüm 
0 oy
(181 puan) tarafından
Ben hiç biriyle görusmuyorum ben her dertlerine kosuyordum her sikintilarinda basuclarinda oluyordum hepsi bir oldu beni disladi doğum gibi zor bir zmnda bile yanımda olmadılar sözde kardesler tuvalete bile birlik gitiler ama beni hep disladilar tek sebep üvey olmam
(248 puan) tarafından
Benimde böyle şeyler oldu her zor şeylerin de koşa koşa gidip onları kurtardım ama sıra bana gelince herşey farklı oldu bu yüzden mesafe iyidir yoksa bizi eşsek sanıyorlar
(181 puan) tarafından
Aynen öyle mesafa çok iyi
0 oy
(9,176 puan) tarafından
olur valla. biz görüşüyoruz ama annem teyzemle görüşmüyor. eşimin amca ve halaları arasında miras kavgası var. bu hayatta hiçbir şeye şaşırmamak lazım. 
0 oy
(189 puan) tarafından
Abimle konuşmuyoruz tam saymadım ama dört yıldır herhalde sebebi de evlenmiş olmam. Öyle kaçarakta evlenmedim görücü usulü geldi kendisi bozmaya çalıştı ama ben eşimle anlaşıyordum tamam dedim annem babam destek verdi evlendik ben nişanlıyken ne namusum kaldı ne haysiyetim öldürmekle bile tehdit etti ruh hastası şimdi bir bebeğim var annemlere gidiyorum bebeğimi tutup seviyor gülüyor ben bir adım atsam o da konuşur ama ben onunla konuşmuyorum konuşmam da eşime bir selam vermişliği yok. Eşimi saymayanı bende saymam dedim anneme 
(8,749 puan) tarafından
Ana resmen benim kardeşim bu tam 5 yıl evlendim diye benle konuşmadj dediğin gibi kacmadimda görücü usulü tanıştık anlaştık evlendik. Ama o hiç istemedi evlenmemi kaç kez eşimi tehdit ettj hakaret küfür etti o buraya gelse onu öldürecem dedi. 5 yıl boyunca hep aradım sordum tlfunda bile bana kızıp yüzüme kapatirdu arama diye. Ama ben çok hassasim ona yüzsüz gibi hep aradım sordum en son bana öyle şeyler söyledi migrenim tutu bayıldım acile götürmüşler beni..o günden sonra beni aradı ozurler diledi ama artık eşim izin vermem onla konuşsan diye neyse dinlemedjm affetim barıştık
0 oy
(64 puan) tarafından
Ben abimle gorusmuyorum ilk çocuğunu bi kere ikinciyi hiç görmedim kavga falanda etmedik eşiyle tartistim sonra bir daha görüşmedik gerekte yok aramızda hiç bir zaman kardeşlik duygusuda olmadı zaten anne olmayınca cocuklar birbirine bağlı olmuyor umurumdada değil açıkçası 
0 oy
(681 puan) tarafından
1 senedir görüşmüyoruz  görüşmeyi de düşünmüyorum 
0 oy
(2,642 puan) tarafından
Gorusmuyorum kız kaçırdı erkek kardeşim geldi 3 hafta bende kaldılaf kızla beraber ben öz aman riskli hamileydim eşim yorulmamaym diye ve kaçırdığı kızda hamileydi dışardan yemek soyluyirdu sonra çeyreğimi bozdurdum kıza giyecek aldım gelinlik giyemedi beyaz elbise ayakkabısı iç camsirina kadar her şeyi aldım ama erkek kardeşim iki tane aldığı ekmeğin lafını yaptı üstelik eşime de laf söyleyince tepem attı hem evden kovdum hem engelledim hemde komple numaralarını sildim o gün bu gündür konuşmuyorum 
0 oy
(19,633 puan) tarafından
Ben varım :) bi senedir görüşmüyorum 
0 oy
(942 puan) tarafından
Maalesef bende abilerimle görüşmüyorum biriyle 3 sene olacak biriylede 7-8 ay . Büyüğünun gram faydası olmadı bana ne okulumda ne Nisanimda ne düğünümde . Hâlbuki ben o evlenince sırf onun için beni araba tutmasına rağmen onunla Nevşehir e kadar gittim her anında yanlarında oldum kına düğün ev taşıması akla gelebilecek herşey.. evimiz küçüktü nişanı onlarda yaptık nisana bir gün kala eşinin istemeyerek mesajlarıni gördüm meğersem evini açmak  istememis. Unuttum gitti evlendim çocuğum oldu bir para,yardım mevzsu yüzünden kavga ettik o gün bugündür ne kendisi nede eşiyle görüşmuyorum eşiyle problemim yoktu aslında ama eşinden dolayı numarami sildi etti bend onları sildim hayatımdan.. diğeriyle de yine evlendi herseyine eşimle ben koştum büyük abim kusluge vurdu kendini yanlarında olmadı düğüne bile gelmediler. Her anlarında herseylerinde yanlarindaydim maddi manevî destek oldum onunda eşi sıkıntı çıkardı bizi istemedi evinde yanında derken küçük abim de eşinden yana oldu buguk abim bir şekilde hayatlarına dahil oldu biz kötü olduk başladılar arkamızdan atmaya tutmaya iftiralar dahi atıldı Allah'a havale ettim. Allah yaptıklarımı unutmaz mükâfatını görürüm inşallah ama kul nankör öyle şeyler yaşadımki aylarca stres yaşadım yaşadıklarımı kabullenemedm derken panik ataklar geçirdim halen bile kırıntılari var bende atakların... 
(600 puan) tarafından
İnsanlar cok nankörlesmis
(942 puan) tarafından
Kesinlikle öyle acımasız, nankör ne arasan
0 oy
(498 puan) tarafından
Ben 3 kardeşim biri özel.cocugumuz bide abim var bırak kus kalmayı benimle 3 dk konuşma sin ben hayata kusüyom vallahi billahi 
(600 puan) tarafından
Allah muhabbetinizi bozmasın canim
(498 puan) tarafından
Amin inşallah cnm hepimizin
0 oy
(13,817 puan) tarafından
Elbet vardır burada görmüştüm bir kaç yorum da şimdi de başınca epey varmış 

Biz şükür iyiyiz ❤️
(600 puan) tarafından
Evet baya varmış ne uzucu
0 oy
(248 puan) tarafından
Elimde olsa hiç biri ile konuşmam çünkü yüz verince Aster istiyorlar iyi niyetli güler yüzlü olmak hata , abim evli onunlada senelerdir konuşmuyoruz, çünkü benim kızım var eşimden ayrıldım ailemin evinde kaldım çalıştım kendime kızma baktım yengemde demiş hep geziyor kendine kızına her şeyi alıyor bize destek olmuyor, ne kadar komik dme , insanlar böyle kötüyken kardeş bile olsa aynı bende asla böyle şeylere gelmem , herkesle mesafe koydum 
(600 puan) tarafından
Yok artık deseydin abimi bosa gel ben bakayım ne münasebet
(248 puan) tarafından
Boşanmak güzel ama etrafta ki pislikler uğraşmak o kadar zor ki , abi olsun yenge olsun beş yıldır konuşmuyorum bir gün demediler bir sıkıntın var mı diye her şey para değil ama onlar için her şey para , yada yengem dedi bu boşandı gelir bende kalır korkmuştur , Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin , bugün sokakta kalsam abim karısının korkusundan eve almaz beni ve asla ama asla görümcelik yapan biri de değildim, ama ben çalışıp onlara vermek zorundaymisim  gibi , Allah hiç bir kadını boşanmak zorunda bırakmasın hele ki elinde bebekle ben 23 yaşındaydim kızım bir yaşındaydi boşandım
(248 puan) tarafından
Kendi ailen dahi boşanıp gelince farklı oluyor sığıntı gibi senelerce böyle yaşadım orda kızım güvende olsun diye babam dışında o evde kimse gözümde yok , Allah babamı başımdan eksik etmesin , annem tam bir düşman gibiydi bana ve sebebini asla anlamadım
(7,440 puan) tarafından
Şimdi kendi evine mi çıktın merak ettim geçmiş zaman konuşunca bir şeyler değişti herhalde
(248 puan) tarafından
Kızım on yaşında şimdi, ayrı evdeyiz Allah'a şükür iyiyiz Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin
0 oy
(8,749 puan) tarafından
Ben evlendim diye kardeşim benle.5 yıl konuşmadı ve kacmadimda görücü usulü tanıştık anlaştık evlendik. Ama hep hakaret küfür etti eşime seni öldürürüm bile demişti. Abla yüreği hep aradım sordum hep yüzüme kapattırdi neyse 5 yıl sonra barıştık 
(600 puan) tarafından
Neyseki doğru yolu bulmuş

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 201 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,533 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 284 göst.
14 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Kaoskizzz (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 341 göst.
29 Mart 2022 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu