0 oy
217 göst.
Aile kategorisinde (180 puan) tarafından
5 sene bitti altlı üstlü oturuyoruz kaynanagille kızım 1 saattir bana eziyet ediyo 4 buçuk yaşında bende bağırdım biraz kardeşini iteledi kaç kez git uyu diye yolladım ağladı orda kaynanam geldi hemen ne ağlar bu zorla mı uyutacan diye ya zaten kresten geldi halsiz durmuyor da az uyusa dinlenir sonra saat 6 da uyuya kalıp gece 12 de başıma dikiliyor uyumuyor saat kaça kadar aldı götürdü çocuğu deli oluyorum ya ben Burdan kaçmak isterken eşim ayrılmam anamdan babamdan diyo 

3 Cevaplar

0 oy
(579 puan) tarafından
Gece babannesine gönder o zman da baksın. Bu anneden daha iyi bilirim kafasında olan büyüklere sinir oluyorum bi çocuğu en iyi annesi tanır diğerleri fikir verebilir ama dayatma yapamaz 
(180 puan) tarafından
Ya bide bana bağırıyor zorla mı uyutacan diye bende bağırdım napiyim bezdim artık
(579 puan) tarafından
Evet ben zorla uyutuyorum oğlumu çünkü uyumazsa düşüyor kenşçdine zararı oluyo uyusun 1-2 saat kalksın yine oynsın yoruluyır çocuklar
(180 puan) tarafından
Benim kızda 4 buçuk yaşında ama inan öğlen uyumadı mi akşam burnumdan geliyor saat akşam 6-7 arası uyuyor saat 9 a kadar uyandiramiyorum sonra bı kalkiyor gece 1-2 Allah ne verdiyse yine bagris çağrıs ağlaya ağlaya uyuyor zaten bebekliginfen beri uyku problemi var uyumaz asla uyursada saçma sapan bir zamanda uyur bıktım ya
(579 puan) tarafından
İşte başkaları karıştığı için rutin oluşmamış çocuğa değil kaynana kız
(180 puan) tarafından
Bağırdım daha demin inan yaşlı diye bişey deyip saygısızlık etmek istemiyorum da
(579 puan) tarafından
Evinin kapısı yok mu ? Ya da çocuğun tut elinde anne bırak lütfen yatsın de ya da bugün uyanırsa kesin aşağı gönder onlarla dursun kızın
(180 puan) tarafından
Bende de o irade yok hiç dediğim olacak diyen bı tıp değilim
-Reklam-
0 oy
(2,017 puan) tarafından
Ohaa bu ben :( aynı şeyler bende de var
(180 puan) tarafından
Bıktım valla sen ayrilcanmi eşim bana sozde ev yaptı ama 2 katlı niye çünkü anasını babasını da götürecekmis Beraber tasiniyoruz
(2,017 puan) tarafından
Yok bacım yok ne ayrılması hadi sen yine iyisin ben ne yapım kaynana evde kalmış iki görümce üstüne iki elti kayın onların çocukları hergun bisey çıkıyor benim oglanla eltimin oğlu anlaşamıyoruz o 10 benimki 4 yaşında oğlumu dövüyor bu ona vuruyor bu sefer kaynana bana sıçrio az kaldı eltimle kavga etmemize eşim bize zulüm edio kaynana dolduruyor görsen gençliğim soldu heba oldum
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Annenin babanın işine karışanlara çıldırıyorum yaa. Herkesin evinin bir düzeni var. 
(180 puan) tarafından
Bıktım valla sinir oluyorum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 186 göst.
18 Şubat 2021 Aile kategorisinde Nazli566 (513 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 2,028 göst.
0 oy
11 cevap 305 göst.
23 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Busra2607 (484 puan) tarafından soruldu
0 oy