0 oy
474 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

8 yıllık evliyim hep iyiki dedim bu zamana kadar ama son zamanlarda sanki bir şeyler yolunda gitmiyor. 

Evlilik başlı başına imtihan mücadele... Ya da çok şey yaşadım yoruldum ne bileyim..
Yine de çok şükür diyorum..
Sizler kaç yıllık evlisiniz ve iyi ki diyor musunuz?
Hiç keşke evlenmeseydim dediniz mi..

43 Cevaplar

+2 oy
(1,541 puan) tarafından
2 yıllık evliyim çok sık pişman olduğumu hissediyorum.
(598 puan) tarafından
Canm ilk 2 3 sene zorlu geçer . Birbirinizi tanır anlasamazsiniz. Birbirinizin bazı huylari hoşunuza gitmeye bilir . Bız de ilk 2 sene pek iyi değildik.  Sonra alıştık tanıdık birbirimizi
(1,541 puan) tarafından
İnşallah dediğin gibi olur❤️
(598 puan) tarafından
İnşallah huzurunuza kavuşursunuz cnm
(1,541 puan) tarafından
Sağol canım kendime ve bütün kardeşlerim için üzülüyorum umarım herkes mutlu olur
(598 puan) tarafından
Amin canm bol bol dua et
-Reklam-
+1 oy
(8 puan) tarafından
Keşke evlenmeseydim den ziyade dünyaya gelmeseydim diyorum hersekilde zor benim icin hayat 
tarafından
Çok acı :(:( hayat gerçekten zor ve imtihanlarla dolu
+1 oy
(15,641 puan) tarafından
Keşke dediğim zamanlar oluyor büyük sorumluluk ama her şeye rağmen eşimi seviyorum ve evlenmeseydim oğlum doğmazdı o yüzden iyi ki evliyim temmuzda dört yılımız doldu bile 
+1 oy
(4,272 puan) tarafından
24 yıllık evliyim hep iyiki dedim hiç keşke demedim Allah gölge düşürmesin inşallah 
(572 puan) tarafından
Maşallah 24 demek torun var mı peki
+1 oy
(190 puan) tarafından
6.seneye girdik evliyiz su 4 buçuk 5 senedir eşimin yuzune hep dedimki keşke evlenmeseydim çok pişmanım hatta 1 buçuk ay önce çok fena tartıştık kesin bosanalim dedim öyle kötü şeyler yaşadım ama iyiki dediğim yanlarida olduğu için bosanmadim Rabbim herkesin yuvasına birlik dirlik huzur versin 
0 oy
tarafından

2021 yılının 7.ayinda evlendim .

:Dama keşke biraz daha bekleseymişim

tarafından
Dimi ya ben de bazen diyorum bir iki sene daha bekleseymisim
(1,849 puan) tarafından
Aynı yıl aynı ay :)) ben susma hakkımı kullanıyorum:))
0 oy
(886 puan) tarafından

11 yıllık evliyim eşimden çok memnunum Allah ondan razı olsun<3

tarafından
Ne güzel maşallah;)
0 oy
(153 puan) tarafından
2 yıllık evliyim gün içinde onlarca kez keşke diyorum onlarca kez iyiki diyorum :) evlilik bu zaten inişli çıkışlı. Büyüklerden duyduğum bı laf vardı karıyla koca arasini Allah yapar diye doğru Allah kaderine yazmış o yüzden onun sevgisi başka öfke de genelde sevgiden kaynakli şiddetli oluyor
(1,805 puan) tarafından
Bazılarımız evliliği hep inişli bacım çıkamıyor bir türlü :D
(153 puan) tarafından
Allah hepimize iyilikler versin ((: can sagligi olsun
0 oy
tarafından
7 yıllık evliyim çok şükür bin şükür ❤️
0 oy
tarafından
6 yıllık evliyiz ve o benim herşeyim iyikimm...
0 oy
(1,805 puan) tarafından
Bazen nedennn evlendim diyorum ama çocuklarıma iyi baba seçmişim o zaman da iyi ki diyorum 
0 oy
(235 puan) tarafından

1 yıl 8 aylık evliyim

9 aylık bebeğim var

Bir gün keşke evlenmeseydim diyorum diğer gün eşime çok aşığım diyorum bende daha çözemedim :)

0 oy
(650 puan) tarafından
2 yıl dolmadı daha ama bazen keşke evlenmeseydim diyorum bazen iyiki evlenmişim kim çeker beni diyorum ahahaha bende az değilim çünkü her haltı kocama atmayayım. Ama bu sürede bir kere bile sarıldığımda sıkıntılarımın geçmediği olmadı huzur veriyor
0 oy
(539 puan) tarafından
3 yıllık evliyim. Keşke evlenmeseydim demedim ama arada bana geliyorlar bıktım senden diyorum. 
0 oy
(9,720 puan) tarafından
6 yıllık evliyiz genelde iyi ki derim :) ama bazen kavga esnasinda ulan rahat battı da evlendim diyorum :) ama eşimi seviyorum hayat yoruyor çocuklar yoruyor 
0 oy
(5 puan) tarafından
3 yıllık evliyiz arada tabiki de kotu gittiği zamanlar oluyor ama  ona rağmen iyi ki diyorum:)
0 oy
(7,121 puan) tarafından
İyi ki deme sebebim çocuklarım iyiki evlendim omlara sahip oldum hamdolsun. Ama onlar da olmasa evlilik çekilmez çocuklarım haricinde evlendiğime hala evli olduguma pişmanım
0 oy
(2,727 puan) tarafından
Hayat çok zor ama ben eğlenceli hale getiriyorum hiçbirşey için üzülüp kendimi yormuyorum 6 senelik evliyim çok şükür napalm hayat bu yani bazi şeyler için ah vah etmeye gerek yok 
0 oy
(243 puan) tarafından
11 yıl olacak çok genç yaşta evlendim iki çocuğum var iyiki olmuşlar rabbim dertlerini göstermesin ama eşim için aynı şeyi diyemicm  çok sinirli en ufak şeye bağırıpahallede  rezil eden biri com uzuyor beni diyorum ona hep asla hakkımı helal etmiyorum sana herşeyi kırar vurur yeri gelir bana neyse ayy herşey dert 
0 oy
(818 puan) tarafından

Eşimle 1 yıl oldu evleneli ama beraber yaşamaya 10 ay oldu. Beraber yaşamaya başladıktan ortalama 1 ay içinde hamile kaldım. Hamileligimin ilk ayları çok kötü geçti. Adamdan nefret ediyordum :D şimdi de son haftalardayım. O yüzden iyi ki diyeceğim bir zaman dilimi olmadı. Ve bunu geri getiremeyecegim için çok üzgünüm. Eşimle doya doya anı biriktirmek isterdim  :(

İlgili sorular

+2 oy
51 cevap 694 göst.
+1 oy
60 cevap 865 göst.
0 oy
44 cevap 1,696 göst.
0 oy
29 cevap 982 göst.

399,382 soru

11,946,350 cevap

36,101 kullanıcı