0 oy
904 göst.
Diğer kategorisinde (91 puan) tarafından

Selamünaleyküm hanımlar,

Eşinizle nasıl tanıştınız? Severek mi evlendiniz, görücü usulü mü?

Biz internetten tanıştık, 5 ağustos 2017de ilk kez buluştuk 4 haziran 2018 de düğünümüz oldu:D

Eşimi çok seviyorum, rabbim herkesin yuvasına huzur versin. 

29 Cevaplar

+2 oy
(27,332 puan) tarafından

9 Eylul 2018 de evleduk 

Karisik bi evlilik oldu gorucu usulu ve gizli eşk fln:D

tarafından
Ay tek değilmişim gizli olarkakk
(27,332 puan) tarafından
Ahahhaha
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Fecbookta tanıştık 2.5yilik evliyim 
tarafından
Harbi mi kız :D akjsjsn
tarafından
Evet :-D ozbekistana geldi öyle evlendik
tarafından
Sen nirelisin aslen
tarafından
Ozbekim:)))
+1 oy
tarafından
Çocukluk aşkım benim :) aynı sırada ders bile yaptık daha 6 aylık evliyiz amaa 10 senelik geçmişimiz var :) 
+1 oy
(12,509 puan) tarafından
Kısa süreli uzun mesele

5 yıllık evliyim
+1 oy
tarafından

Görücü usulu tanıştık 17 mayıs 2018 de :D

Çok heyecanlanmış gördüğümde 07.07.18 de nişan yaptık 

• 28.04.19da da evlendik <3
İyiki de evlendim çok seviyorum gerçekten iyilik meleği gibi bişi resmen hayatıma geç çıktı keşke erken çıksaydı 
0 oy
tarafından
Ben adres sorarken kaynanamın kapısını çaldım bni direk beğendi sonra arapcayla kızını cagrdi oğluma bgndm seni dedi oğlu istanbuldaydi geldi bı hafta sonra kardeşiyle arkdsmla buluşmaya gittik bı hafta içinde Nisan iki aya sonrada düğün iki yıllık evliyiz
(12,832 puan) tarafından
Gerçekten mi ? Nasıl öyle güvendiniz :)
tarafından
Bn ilk başta kabul etmedim dedim oğlunun yaşı büyük onun yasnda teyzem var dedim ona göster dedi sonra teyzem kabul etmedi mesleğinden dolayı bı yapistilar illa tanış bı kahve iç ailesi oğulları gelmeden ailemle tanışmaya geldiler  sonra kendisi geldi buluştuk kardeşleriyle güven verdi kanım ısındı kısmet oldu
0 oy
(57 puan) tarafından
Eşimle facebooktan tanıştık imkansiz bir aşktı bizimkisi Allaha şükür imkansızı başardık ve 4 yıldır beraberiz 2 yıllık evliyiz 2 aylık bir prensesimiz var ve birbirimizi çok seviyoruz 
0 oy
(6,204 puan) tarafından

2sene once Azar'da gormustum bu cok ******** dedim 2sene icerisinde sadece bir kez konustum oda annesiyle:DSonra gecen sene agustosa kadar konusmadim karsima cikti istek attim benim uni.de ikinci senem oda benim oldugum sehire atanmis ama tabi hic gormedim yazdi konustuk iki sene onceki haliyle alakasi bile yoktu dusunce anlaminda.Sonra eylul de evlendik 10ay olacak.Mantik evliligi yaptim ve evlendikten sonra sevmeye basladim

(1,993 puan) tarafından
Hemşire jandarma aşkı meşhurdur☺️
tarafından
Hahha bende hemsireyim
(6,204 puan) tarafından
Asyam ben hemsire olucam askerle evlenicem deyince benle dalga geciyolardi :D
(1,993 puan) tarafından
Dileğin bütünmüş valla ☺️☺️ allah mesut etsin
(6,204 puan) tarafından
Tesekkurler canim❤
0 oy
(4,647 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Uzun hihikaye ben onu tanıyordum  (ama hiç görmemiş tim) o beni tanımıyor du ha bu arada (kuzeniz :D ) severek evledik :D

1.5 senelik evliyiz<3

0 oy
tarafından

Görücü usulü

3u doldurduk :)

0 oy
tarafından

Eşimle amca çocuklarıyız :D 

Ama eşim 10 yaşından beri istanbulda idi. 

Defalarca kez bana teklif açtı da kabul etmedim . Askere gitti yine bana msjlar çekti cevap vermiyordun canım kocam ya 2 sene beni karşılıksız sevdi. 

Askerden gelince Ablamla konuşmuş ben Sibeli çok seviyorum nolur konuş onunla bi şans versin bana diye ablam benle konuştu ikna yeteneğini kullanıp ikna etti beni . 

Bi şans verdim eşime konuştuk konuştukça ısındım ve onu ondan daha cok sevdim. 4 sene birlikteliğimiz oldu 1 sene sözlü kaldık 1 sene nişanlı kaldık. 2.5 senedir de evliyiz.  Çok şükür Allaha bir daha olsa bir daha eşimle evlenirdim. Ben ondan raziyim Allah da ondan razi olsun 

0 oy
tarafından
1. Sınıfta tanıştık orta okukda çok yakın arkadaştık liseye kadar aynı sırada oturduk kalktık lisede sevgili olduk lise bittikten 1 sene sonra evlendik  11 temmuz 2019 da nikahimiz oldu 12 Eylül  2019 da düğünümüz şimdi 1 aylık oğlumuz var 
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Biz de İnternetten tanıştık 2014 haziran da Aralık da sevgili olduk 2018 ağustos da evlendik 2020 Nisan da bebişimizi aldık :) 
0 oy
tarafından
Zaten tanıyordu birbirimizi accık uzaktan akraba oluyoruz biraz görücü usulü biraz severek gibi birşey oldu :)) 
0 oy
tarafından

Bizimki cok karışık cafede karşilaşmisiz benim haberim yok tabi çok bakmasim ama eminim baadiğima orda calişan bi arkadas arkadas vardi ondan almis arkadasjmdan yazmaya başladı 3 ay kufurlü geçti.   Sonra konuşmaya başladık  3 ay konuşur şutlarım dedim eşimde öyle. Düşünmüş 2=3 ay konuşur şutlarım diye 3 2 bucuk yıl oldu sayilir hayatimda 16 ay oldu evliyiz. 8 aylik hamileyim

0 oy
(7,118 puan) tarafından
10 yıllık evliyiz markette tanıştık.ikimiz de müsteriydik:))
0 oy
(92 puan) tarafından
Amin selamlar 20yildu r. Tanisiz zaten 5yasinda ilk kez sunnet düğününe gittim eşimin  beş yaşından tanisiyoz sonra 18 yaşımızda 2015te sevgili olmaya karar verdik bur birmizi sevdiyinizi  abladik 2018 31 Ağustos evlendik sındı 13aylik bebeyimiz var ve cooook mutluyuz. İyukide onu sevdim tanıdım 
0 oy
(288 puan) tarafından

Sosyal medyada tanıştık 2012 de 2016 da evlendik 4 yıllık evliyiz. Çok şükür mutluyuz :happy:

0 oy
tarafından
Üniversitede taniştık. 10 yıl  olucak evleneli 
0 oy
(48,448 puan) tarafından
haftada bir sorulan soru ☺️ arkadas aracılığıyla tanistik 4 yillik evliyiz

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,079 göst.
0 oy
42 cevap 863 göst.
0 oy