0 oy
820 göst.
Diğer kategorisinde (2,001 puan) tarafından
Kızlar ben miyomdan ameliyat oldum rahim temizlenip rahatça hamile kalabilmek için neyse konu ikinci çocuktan açıldı misafir var eşimin taraftan onlari görmeye geldiler kayınpeder lap diye atladı neyinize yetmiyor bı tane ikinciye ne gerek var bak abinle ablan bı taneyle kaldı dedi kaynana da şuursuz gülüp aynen birine bakın önce dedi 

Eşim de döndü size bak diyen mi var faydanız mi var bizim uckurun derdi size mi düştü dedi . Ben ne haldeyim herifin derdine bak ne kadar terbiyesizce ve şuursuzca söylenmiş bı laf insan gelinine kalkıp öyle der mi ya ??

Bende döndüm sizi alakadar etmez o mesele benim eşimle aramda kimseye yorum yapmak düşmez birbirimize güvenip de dogurcaz  size bak diyen mi var dedim mosmor oldular 

Gitti daha da ne geldi ne  aradı 

Sizce tepkimiz sert mi olmuş haketti bence oğlunuz da olsa yatak odasına laf söylemek sana mı düşer terbiyesiz 

21 Cevaplar

0 oy
(1,114 puan) tarafından
Biraz sert ama bunları söylemeseniz de her zaman aynı üslupla konuşmaya devam ederlerdi. 
(2,001 puan) tarafından
Kesinlikle ki bunlar hep böyle hep istiyorlar onu dinleyelim geçen kızımn saçını keseceğiz kaynanam kesme Allah kesme sen karışma dedim en sonunda kavga ettik
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 619 göst.
0 oy
9 cevap 382 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Deryavn (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 823 göst.
3 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 799 göst.