+1 oy
755 göst.
Aile kategorisinde (1,235 puan) tarafından
Kizlar kuzenim eşi ablam oturuyoduk sag sol derken esim bende fabrikada calistim 4 yil o zmn bekardim kizlarda vardi calisiyoduk onlarla simdi evliyim olmaz dedi yani orda kizlarla oynastigim icin calistim demek istedi aslinda  suan tam aklimda degil dedigi hepimizde anladik hatta cok sinirlendm ama belli etmek istemedm simdi konusmuyom siz ne yaparsiniz yani ne gerek vardi boyle bir lafa nedn soyluyo mal mal anlamadm zaten surekli bozuyo bni onlarin yaninda artik tak etti

17 Cevaplar

+1 oy
(1,103 puan) tarafından
Bekarken yaptığımız şeyleri gülerek konuşuruz. :)
(1,235 puan) tarafından
Bnde gülerdim gulunecek olsa
(1,103 puan) tarafından
Bence büyütülecek bişey değil. Ama ben senin yerinde olsam 3. Kişilerin yanında hep bu tarz hareketleri varsa konuşurdum. Geçmiş geçmişte kalmış. Bende amacı seni bozmak değil. Ben çok yürek yakardım tarzı kendini övme.
-Reklam-
+1 oy
(6,919 puan) tarafından
Niye  fabrika bekâr yuvasimi ne çok evli barkli insanlar çalışıyor ekmek davası ha senin eşin davası baskaysa bilemedim 
(1,235 puan) tarafından
Yaa calstigi fabrika hci duzgun degil zaten onu biliyom ama bu sacma seyi mal mal milletin yaninda ne diyo ***** onu anlamiyom yaptigi pezevenkligi ndn diyo
0 oy
(8,948 puan) tarafından
Ay ben de çok sinir olurdum heralde. Benim yanımda öyle saçma sapan şeyler söylemesin. Yediyse bile bir b.oklar orda kalsın. Hele milletin yanında ağzını açmasın bana. 
(1,235 puan) tarafından
Bnmkide tam tersi arada yapar boyle malliklar
0 oy
(441 puan) tarafından
Yani şöyle bir durum var herkesi icinde dediği şey hoş değil ama büyütülecek kadar da önemli bir olay değil bence. Ben olsam iki trip atar kapatırdım konuyu
(1,235 puan) tarafından
Bnde oyle yapacam terbiyesiz pislik
0 oy
(4,673 puan) tarafından
baskasinin yaninda emesi kotu olmus ama bence skinti yapacak durum degil 
0 oy
tarafından
Yani ortama bağlı samimi Bi ortamsa bence çok da abartılacak bişi yok demese de iyiydi ama sorun etme 
(1,235 puan) tarafından
Ya ne kadar samimi olursa olsun terbiyesizlik
tarafından
Ya dememesi lazım da yangına da körükle gitmemek lazım işte
0 oy
(5,924 puan) tarafından
Eskiden olan birşey den bahsetmiş. Demek istediği oynaşmak ise artık evliyim olmaz demişzaten bence sinirlencek hiçbirşey yok Bi ima yok ortada geçmiş gitmiş birşeyi söylemiş canım
(1,235 puan) tarafından
Yaa bana hoş gelmedi boyle laflar alisikta degilim kötü oldum
0 oy
(48,695 puan) tarafından
kızlarda onu.bekliyodu fabrikada 
(1,235 puan) tarafından
Bazilari oyle gercekten heycn ariyo
0 oy
(426 puan) tarafından
Kiz ne var bunda senin kıskançlığını gormek icin demistir benim esimde anlatir şoyle kizlarla takildim şoyle boyle yaptim diye bende derimki gittin en çulsuz meteniksiz benimi buldun derim guleriz yani
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Ne bos beles adamlar var ya:/ kndini zampara gosterecek cok alicim vardi gorunecek diye 40 takla atip sacmaliyan.

Esim böyle bisy yapsa ne kadar basit davrandin utandim adina der rezil ederdim
0 oy
(503 puan) tarafından
Çocukça hareket et eşim önceden böyle konuşmazdi ama görücü gittigi kızları anlatırdı bende onun dilinden konuştum bana gelen adamları anlattım ağzını acmadı illa empati yapçak ozmn anlarlar senin zoruna gittiğini canim
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Bacım sende gülerek 30 yıllık kaşarlar şimdi mümin oldu desene diyemedin mi.bak ağzımı bağla bir tarafimla dirim ben o anda bunu
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ben senin gibi düşünmüyorum demekki artık kızlı erkekli ortam istemiyor ne oynaşması.
0 oy
(5,049 puan) tarafından
Ben kendim dalga geçiyorum eşimin geçmişiyle doğruyu bulmak için çok yanlış yapmışsın diye. Yani büyütülecek bişey yok bence. Ama insanların içinde beni bozmasına asla izin vermem. Ne olursa olsun insanların içinde beni üzecek bişey söylemez. Haksız olsam bile ortamda beni savunur..
0 oy
tarafından
Söylesene ona kendini rezil ediyorsun beni de utandirdin diye seni adam biliyorduk gevşek konuştun diye kiz
0 oy
tarafından
Kız ne kafana takiyon biz evliylen eşim semtinde çıkmadığı kız kalmamış bana evlerini bile gösterirdi gülerdik eglenirdik ne takılıyosun 
0 oy
(6,369 puan) tarafından
Gül geç neden konuşmuyorsun ki.

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 787 göst.
3 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 708 göst.
27 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Saliha22 (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 111 göst.