0 oy
688 göst.
önce Diğer kategorisinde (99 puan) tarafından
Kaynanamgille bir yaşiyoruz. Akşam kaynanam kizimida goturub misafirlige gitmek istedi. Kizimda 7 aylik. Yabanci bi yerlere gittiginde agliyor bazen durmuyor. Bende hayir durmuycak agliycak dedim. Bir coştuki herkeste durur bendemi durmuycak dedim sende durur yabanci yerde durmaz yine coşdu bi daha ben bu cocugu bi yere aparmam falan dedi bagirarak. Dışarı cikti komsularin yaninda yine bagirarak sinirlermi ziplatti bu gelin benim diye konustu. Allah var hic bisey demedim kizimida kucagma aldim iceri girdim. Eşimde geldikten sonra dedim oda neden annemin hevesini kursaginda koydunki dedi. Dedim sende biliyorsun yabanci yerde yabanci adamlari gorub agliyor dedim. Hicbisey demedi gitti sonra gordum annesi arkamdan esime konusup duruyor. Cok bunaldim sutum kesilecek diye korkuyorum. Bu kadin hep uzer aglatir şu zamana kadar 1 kere bile karsisina gecipte saygisizlik etmedim. Ne laf etdise sustum ama artik bu cok oldu. Yarin baba evine gitmeyi dusunuyorum... 

14 Cevaplar

+2 oy
önce (420 puan) tarafından
Eee sen safmisin bu kadar bilerek yapiyor sutten kesilde.cocukla bagin kopsun ki ona daha rahat alissin diye azcik kafani kullan aglamayi biraktigin zaman toparlanirsin sütüne etki edersen cocuguna da zarar o cocuk emecek sütü hep ofke dolu yapma bosvermeye alis 
önce (99 puan) tarafından
Off bosveremiyorum. Bu kacincii. Taş olsa catlardi ben katlaniyorum...
-Reklam-
+1 oy
önce (3,628 puan) tarafından
7 aylık bebeğin ne işi varmış başkalarının yanında manyak mı bu kadın 
Manyak işte ne diyimki ben buna. Sinirden aglamaktan icime atmaktan helak oldum. Yavrumda agliyorum gozlerimin icine bakiyordu sanki anlarmis gibi kipir kipir bir yerde durmayan cocuk sakince yuzume bakiyordu. Sonra ona bakip gulmeye baslayinca haraketlendi
Aynı şeyi bende yaşadım tek fark eşim oğlumu alıp kaynanamgile götürecekti 7 aylikti vermedim bende suratıma tokatı yedim ama cocugumu tek göndermedim o günden beri zorla alıp goturemedi
Tokatmi atti bu yüzden sana?
Evet çocuğumu vermedim diye
0 oy
önce (24 puan) tarafından
Bırak cocuk ağlayınca kucagina ver al sustir de 
Bi defada kizim agliyordu misafir vardi evde. Ver bende dursun dedi agliycak dedim ver aglamaz dedi. Neyse verdim kizim aglama krizine girdi almadim elinden kendisi verdiki al sakinlestir....
önce (24 puan) tarafından
Çok sinir bozucu kac yasinda kayinvaliden
55 yaşinda
0 oy
önce (30 puan) tarafından
Kocan dolup dolup sana gelip patlamıyorsa baba evine niye gidecen ağlamana bile gerek yok kendini yırtsın isterse. Çocuk senin karar senin birlikte yaşıyorsunuz diye tapunu almadı bırak o kendini yesin 
Valla bende altlı üstlü oturuyorum o bile zor herkesin gözü üstünde anlıyorum seni o yüzden. Düzgünce kavga etmeden konuş kocanla hatta baştan çıkaracak şeyler de söyle yalnız kalınca olur ancak falan de aklını karıştır
Dogru diyorsun öyle konusuyam. Yumusak konusursam dedigimi yapan biri
Aynen 2 de ağla inşallah ayrı eve çıkarsın hayırlısı ile
Ay kız valla cok guzel akıl verdin keyfim biraz yerine geldi
Hadi başarılar sana bundan sonra☺️
0 oy
önce (13,316 puan) tarafından
İyi de salmazsan iyice insan yabancılayacak çabuk alışamayacak. İsteyen kızsın azıcık götürseydi de kafanı kolunu dinleseydin. 
Benle gidince aglarsa sakinlesiyor ama kaynanamda durmazdi o yuzden vermedim. Versem evde hic rahat edemezdim onun orda aglama rahatsiz olma dusuncesinden
önce (13,316 puan) tarafından
Etmelisin o da öyle alışacak bir ağlar iki ağlar sonra alışır. Daha büyüyünce çok zor oluyor inan o yabancı bilecek diye eve tıkılıp kalırsın
0 oy
önce (588 puan) tarafından
Konyalı mı eşinin ailesi
Yok canim
önce (588 puan) tarafından
Tepkiler laflar aynı bizimkiler benim kaynanam asla cesaret edemez bazen kapının önüne çıkarıyor hava alsın onda da iki sesi çıktımıydı koşa koşa getiriyor ki komşuya filan asla götürmez
Benimki goturuyor komsuya ona laf etmiyorum cunki taniyor komsulari. Yine iyiymis seninki
0 oy
önce (308 puan) tarafından
Oyuncak mi ki bu hevesini alsın saçmalık bence. Olmaz değil olabilir ama gereksiz bence 
Ne diyim bilemiyorum bildigim tek şey artik bu koşullarda bu evde durmak istemiyorum
0 oy
önce (3,443 puan) tarafından
Baba evine gideceğine o kocan olacak adama söyle ev ev üstüne olmaz senin evini ayırsın bir zahmet evlendiyse ayrı ev geçindirmeyi öğrenecek bu erkekler ayrıca siz de akıl yok mu da aynı evde yaşamayı kabul ediyorsunuz evleneceğiniz zaman aklınızı fareler mi kaçırıp gidiyor sizin anlamıyorum ki her dediğine susarsan bu kadın tepene binmeye devam eder arkadaşım belki de sustuğun için bu şekilde yapıyordur Bir de böyle düşün köle psikolojisi diyeyim ben sana belki anlarsın
Mesela siz evlenince şart koydunuzmu ayri yasayalim diye yoksa zaten ayri yasayacagnizi bilerekmi giittiniz? Iştr onceden insan mall oluyor bişey diyemiyor. Şimdiki aklim olsa eşimin ayri bi evi olmayinca evlenmezdim
önce (3,443 puan) tarafından
Allah'a şükür hiç o kadar akılsız bir insan olmadım kusura bakma bu söylediğim için de hiçbir zaman gündemimizde birlik yaşamak gibi bir şey olmadı olamazdı da zaten eşim bunun teklifini dahi getiremezdi bana öyle söyleyeyim
0 oy
önce (5,260 puan) tarafından
Sen onun annesi hevesini alsın diye çocuk yapmıştın zaten :D
0 oy
önce (2,865 puan) tarafından
Sen neden ağlıyorsun karşındaki ağlasın lafını vermemişsin ondan tepene çıkmış belli ki 
Evet o içini boşaltdi benim içim içimi yedi
0 oy
önce (1,152 puan) tarafından
Amaaannn birlik oturuyorum deyince yazının hepsini okumadım bile çünkü ne bokkk olduğunu bildiğim için yine aynı problemler dedim kendimce. Bende 3 sene birlik yaşadım herşeyi bilirim anlarım. O yüzden daha fazla katlanma ve ayrı eve çık güzelim. 
Sonra nasil ayrildiniz?
Sabrım taştı çünkü açtım ağzımı yumdum gözümü çıktım gittim anamın evine sonra eşim aradı arkamdan tamam gel söz vallahi ayrı eve çıkıcaz dedi inanmadım ilkten sonra çok ısrar edince tamam dedim geri döndüm eve 1 ay sonra taşındım pişman da değilim herkes kendi evinde huzurlu olsun
2 buçuk üç seneye de yakın kira da oturduk sonra 4 ay önce ev aldık Allaha şükür
Cok şükür sen canini kurtarmissin darisi benim başıma
Örnek olmak istemiyorum burda kimseye ama sizde kendinizi ezdirmeyin lütfen benim kızım babaanne kayınpeder elinde büyüdüğü için şimdi kızımı zap edemiyorum aşırı şımarık bir çocuk olarak büyüdü heryer de burnumdan getirir benim senin çocuk da öyle olabilir büyüdükçe kızım 6 yaş olucak bu arada ona rağmen şımarık
0 oy
önce (2 puan) tarafından
Tam 6 yıl yaşadım birlikte sonra çok şükür çook uzak şehire taşınıp ayrıldık. Hala bazen aklıma bazı şeyler geldikçe aglarım. İyi şeyler olduysa da hatırlamıyorum okadar kötünün içinde. Şimdi çok mutlu huzurluyum eşimle çocuklarımla. Bir ekmeği bölüşür yeriz ama yine mutlu oluruz. Rabbim herkezi ev üstüne ev yapmasın. Tek göz oda olsun benim olsun. Çok zor birlikte yaşamak
0 oy
önce tarafından
Sende verseydin burnundan gelseydi misafirlik 
0 oy
önce (12,980 puan) tarafından
Bebeğini böyle alıştırısan her yerde ağlar ve alışamaz ve bu ileride kreş zamanında seni çok zorlar babaannesi heves etmiş durmasa zaten haber verirdi böyle küçük şeyler için huzursuzluk çıkmasına gerek yok 
Peki bunu normal şekilde diyemezdimi? Bagirarak konu konsuya rezil ederek soyledi
önce (12,980 puan) tarafından
Oda onun karakteri demek ki ama müsade et gönder bak bu senin için de iyi olur eşinle bi kahve içersin başbaşa ruhumuzun buna da ihtiyacı var

İlgili sorular

+1 oy
30 cevap 1,351 göst.
14 Şubat 2023 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (472 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 686 göst.
30 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Emojino (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 709 göst.
29 Mart 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 358 göst.