0 oy
483 göst.
önce Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
Esim bundan 1 ay önce cins*el güç artırıcı ilaç almisti dolaba saklamış gördüm. Bana tabi soylemedi 3 kutu.gecen hafta baktim 3 kutu tekrar yerine koydum. Bugün dolabi temizlerken aklima geldi. Tekrardan sakladigi yere baktim 2 kutu var. Aradim taradim dolabi yok. 1 kutu yok. 1 kutunun içinde 4 tane ilaç var. İçmiş belki demeyin icmedi çünkü fazla olmadi bakali. Ne yapayim bi sey diyin

9 Cevaplar

+1 oy
önce (4,091 puan) tarafından
Eşin olacak adamın size harcayacak parası yok ama maşallah cins.l güç artırıcı ilaçlar almaya parası varmış gözünün önünde klozete  hepsini dök sifona bas git iktidarsız adam kimle ne b.k yersen şimdi ye yiyebilsen de 
önce (11 puan) tarafından
Almadi kaynim eczaci o vermistir büyük ihtimal.
önce (3,260 puan) tarafından
Katılıyorum
önce (4,091 puan) tarafından
Çok fazla iyimsersin duymak istediğin  nedir burda o hapları arkadaşı için aldı veya size kendini ispat etmek için falan mı hiç sanmıyorum kaynin verdiğini de bir insan bir kutu verir verse verse kesin cinsel  ürünler satisi yapan telefonda kadınlar var onlardan almıştır kalıbını basarim
-Reklam-
+1 oy
önce (3,443 puan) tarafından
Cevaplarda okudum eşim seni aldatıyor ve sen bu adamla geçen hafta iki kere cinsel ilişkiye giriyorsun nasıl hayatlar bunlar ya seni aldatan bir adamı nasıl için alıyor da hala o adamla aynı evde yaşamaya devam ediyorsun hala o adamla aynı yatağı paylaşmaya devam ediyorsun hafiye gibi ilaç peşinde koşacağına çoktan boşanma davasını açmış olman lazımdı kusura bakma ama ne olabilir yine aldatmıştır seni yani nereye gidecek abi 2 kutusu orada duracak bir kutusunu alıp niye saklasın
Bak şimdi olay değişti çocuk 3 yaşına gelmiş tek bir çocuk var kusura bakma başka bir şekilde yorumlarım o zaman ben bu olayı çalışmak zor mu geliyor sana ekonomik özgürlüğünü kazanıp bu adamdan kurtulmak iş arayana her yerde iş var ver çocuğunu bir kreşe çalış ekonomik özgürlüğünü olunca hiç kimseye muhtaç olmazsın kimsenin arkasında durmasına ihtiyacın kalmaz kendince bir düşün bakalım beni aldatan böyle saçma sapan bir insanla sırf çocuğum var diye bütün ömrüme heba etmek istiyor muyum diye ben de yeni doğum yaptım ya da çocuğun bir iki yaşlarında falan zannetmiştim
Niye ogluma terbiyeyi herseyi ben veriyorum niye o adam gibi olsun annesi ona terbiye dürüstlük aşılamamışsa benim ne gunahim var
Çocuk aynı evin içinde gözünün önünde böyle bir baba profiliyle büyüdüğü için olabilir mi acaba erkek çocukları babalarını çok örnek alırlar sen istediğin kadar terbiye ver o çocuğun gözünün önünde o şekilde bir baba profili var
Sinava calısıyorum seneye girecegim ve girene kadar katlanmak zorundayim ona hissettirmek isteniyorum hicbirseyi
Bir sene daha böyle bir ortamda sağlıklı bir şekilde sınava hazırlanıp üstelik kocana çaktırmadan sınava hazırlanıp bir şeyler başarabileceğini düşünüyorsan ne diyeyim sana bana biraz hayal gibi geldi
0 oy
önce (3,017 puan) tarafından

Diğer iki kutunun hepsini içir:woot:

önce (420 puan) tarafından
Agsggshshsshh:)
Kiz onlari icmemis biliyorum ama nerde
0 oy
önce (30 puan) tarafından
Şüphelendiğin başka davranış var mı 
önce (3,017 puan) tarafından
O zaman farkli yere koymustur belki takipte kal bence
önce (11,527 puan) tarafından
Şüpheleneceğin daha ne olacak kız. Yapan bir daha yapar
Niye 1 kutuyu alıp başka yere koysunki
önce (581 puan) tarafından
İşe diye çıkar gider başka yere ruhun duymaz kusura bakma da aldatan her fırsatı değerlendirir
önce (11,527 puan) tarafından
İçmiştir bacı ne koyması
0 oy
önce (9,412 puan) tarafından
İçmediğinj nerden biliyon 
önce (9,412 puan) tarafından
Benimde aklıma geldi senle olmadıysa başkasıyla olmuştur diye yazmka da istemedim
Gercekten ne diyeceğimi bilmiyorum
önce (313 puan) tarafından
İşyerine gidiyorum diye aynı saatte çıkıp, her boku yiyip akşam da işten geliyormuş gibi aynı saatte gelebilir. Bazı kadınlar niye bu kadar görmezden geliyor ya da saf oluyor anlamıyorum.
Nerden bilebilirim peki ben gittigini nerden anlayacam ki nasil gormezden gelebilirim
önce (313 puan) tarafından
Sabah eşin işe gitmeden hemen öncesinde, eşinin WhatsAppından kendine canlı konum gönderebilirsin. Sonra onun WhatsAppından gönderdiğin konumu "Benden sil" butonuna tıklayarak eşinin görmemesini sağlayabilirsin. Canlı konum üzerinden eşinin nereye gittiğini görebilirsin.
0 oy
Başka yerde içmediği ne malum ?
Bilmiyorum ki sabah işe gidiyor aksam ayni satte geliyor. İste ciktigini bilemem ki
Geçmiş olsun o zaman
0 oy
önce (648 puan) tarafından

Arkadaşına vermiştir:D:D

0 oy
önce tarafından
Şüphelendiğiniz başka konu var mı peki
Önceden aldatmış
önce tarafından
Yaa o zaman niye nerde diyor bir kere aldatan aldatır zaten
Ya çok saf yada yediremiyor bilmiyorum
önce tarafından
Bence yediremiyor rabbim hiç bir kadına yaşatmasn çok zor bir durum
0 oy
önce (78 puan) tarafından
Kızın durumunu bilemiyoruz hemen boşa diyorsunuz ne hayatlar var hayatınız kolay diye boşamak kolay geliyo galiba Allah eşine akıl fikir versin inşallah bişi diyemiyorum başka 
Cok şükür anlayan cikti. Hemen boşa bosa . Kolay ya bosamak
önce (176 puan) tarafından
Evet Allah islah etsin boyle adamlari. Cok uzuluyorum kadinlarin bu caresizliklerine. Allah korusun

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 51 göst.
19 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Syma (689 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 374 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Duruu12 (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 200 göst.
0 oy
2 cevap 170 göst.

391,014 soru